0

Jeździjmy w Las Vegas mowili, będzie fajne mowili… eh ta fia

1

@tomek8756 to musi być jakaś odgórna akcja koncernów paliwowych. No nie wierze że są takimi idiotami żeby tak zniechącać do siebie ludzi

3

@jacobFCB raczej śmieszy, jak najwięksi, najmundrzejsi szczekacze wychodzą na najbardziej niekompetentnych ludzi.

1

@Kgorecki2500 a potem się dziwią że nikt i ich "super ekstra projektów" które składają nie bierze pod uwage, nawet jeżeli raz na sto im się trafi dobry.

0

@BorzyKrzys widziałem że później już się tej pi*dy pozbyli. Wieśniara jakich miało.

0

@Emhyr Auba lepszy od Lewego. Normalnie

1

@michal26 przecież CBA to syf i nic nie warta służba. Nie potrafili nikogo złapać, nic udowodnić, ale jak mieli cokolwiek złapać jak zostali powołani przez pisiorów to nie srali we własne gniazdo. A respiratory, maseczki, wybory 70mln i wszystko inne jak nie było ruszone tak pozostało.

0

@Janas11224 ile czasu Ci zajęło złożenie?

2

Ale dzis TVP piecze dupa

0

@Pogba co najciekawsze, najgłośniej ryjem piłują te babsztyle z pisu.

10

@kamilop raczej sie zbłaźnił, jak kazdy pisior

5

@FCB_dimiC i wczolgac sie do nory i zdechnąc

0

@SuperPatsonFCB Wyszkolony jest jak ma sie zachowywac w takich sytucjach. Dwie dekady w TV robi swoje

8

Przykład Ziobry ewidentnie pokazuje jak sie PIS’owi odkleiło

1

@xvcWinterSoldier hiro lab tylko i wyłącznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nowy1103 no tak, wam nic nigdy nie odpowiada xD Tylko wpolityce wsieci dorzeczy

0

@Pinkes
tu masz inspirację, może się czegoś dowiesz
https://www.newsweek.pl/polska/polityka/lista-zaslug-donalda-tuska-ministerstwo-opublikowalo-imponujaca-liste-inwestycji-za/bh80yrj

https://ciekaweliczby.pl/drogi_2022/

ps. strategiczne działania pisu były takie że uje*ali polską przedsiębiorczość, przykręcili śrubę ludziom co mają firmy tak jak nikt nigdy nie przykręcił, dymają na VATcie, CO2, zniszczyli dobre imie kraju na arenie międzynarodowej tak, że nikt się z nami nie liczy poza poteżnymi Węgrami (a i oni pewnie mają nas w dupie XD). Olali kompletnie NFZ, edukacje, kulturę. Mam wymieniać dalej? Bo to tylko przykłady które mi wpadły do głowy po 5 sekundach zastanawiania się.
Ps. https://100aferpis.pl

tutaj masz też streszczenie dlaczego PIS to rak największy jaki może być

0

@Lucerfi Nie powinni mieć przedstawiciela. Za ostatnie 8 lat gówno im się należy i dokręcać im śrube trzeba dla zasady :) Oni się tam nie cackali

3

@OnlyBarca10 a masz racje, lepiej jak pisiory z Dudą i Vateuszkiem i Kaczorem na czele pokłócili się z całą zachodnią europą, a polityka zagraniczna była żartem. Trzeba za granicą nie bywać żeby pisać o pośmiewisku wtedy i braku pośmiewiska teraz. Ostatnie kilka lat pis dał taki popis, że za granicą znów "wstyd" (piszę to przewrotnie) było się przyznać że jest się z PL.
Pisanie że za PO nie było nic robione, to trzeba być dopiero trąbą. Zobacz ile inwestycji poczynili, ile wykorzystali znakomicie pieniędzy z UE i ile pisiory poprzypisywały sobie inwestycji rozpoczętych przez PO jakoby oni te inwestycje dokonali. Tfu

1

@Emhyr odbiegając od Igi, ciekawe czy Najman to już jest swego rodzaju choroba psychiczna, czy cała działalność w internecie to jest gra aktorska.

0

@J4no kto byłby lepszym kandydatem wg. Ciebie?

7

Mina pisiorow piekna. Dawno sie tak dobrze nie czulem

4

Kaczyński brudas jaki ma łupież na marynarce

11

@4drian0 bialy heteroseksualny POLSKI piłkarz, bije nieletniego afroamerykańskiego sportowca [ZOBACZ]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wiem ze Xavi tu mial malo do gadania ale Xavi mozesz sie pakowac i wypi%%%alać

6

@Gwyn Gdzie kończy sie Borek, tam zaczyna sie Kopyto

1

@DonMatteo901



Nie jest tak zle :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?