0

@Kgorecki2500 konfa jak zawsze najlepsza! Na twitterze. I tak już pozostanie na zawsze.

0

@Sewren122 a to trudno się nie zgodzić

0

@Chaoss Dużo sam robiłeś?

0

Budował ktoś chate w ostatni rok? Jaki koszt +/- wam wyszedł za m2 na surowy stan.

0

@Sewren122 No tak, pół składy wyleciało ale co tam! Na pewno pracują tam sami nieomylni, a te kontuzje to przypadek no i bóg tak chciał.
Zejdź na ziemie. Ewidentnie zatrudnieni są jacyś ludzie co nie potrafią dostosować programu treningowego, elementów fizjoterapii może diety do tych piłkarzy. Gdzieś leży problem. A ten problem nie może mieć miejsca w takiej instytucji jak FCB

1

@MessiTheBesst nie przetłumaczysz, argumenty rzeczowe do nich nie trafią za cholere. Najlepsze jest że o polskości, wybieraniu polskiego itd krzyczą najgłośniej Ci co w życiu samolotem LOTu nie lecieli i nie polecą bo wizzair do barcelony to za 180 poleci a nie za 700 w jedna strone.

0

@mindbender84 odklejcast sezon 23odc.297

1

@Benz "jeżeli oferta PL była by tańsza to oczywiście ,że się odwrócą importerzy."
to co, drugi lot xD? Wieczne dokładanie do super nierentownej i niedostosowanej do rynku spółeczki?

1

@hayek przecież w posiadaniu naszych obligacji są głównie niemcy i chinczycy wiec co to za bełkot? xD

2

wypier**lić tych nieudaczników lekarzy i fizjoterapeutow. Pieprzeni partacze

0

mercedes odebał dziś grande ferrari

0

No i merc odebał lipe xD

1

Mercedes widze dzisiaj grande robi XD To sie nie może udać

0

Jak Lando dziś tego nie weźmie to klątwa jak uj

29

Komentarz usunięty

1

Istnieją jeszcze takie przedsięwzięcia jak miss mokrego podkoszulka? Czy to już nie te czasy?

1

@Lionel_Messi10 ale mam bóldupy że on się w Barcelonie nie rozgrzewa tylko u hamburgerów

0

Nicea opykała Marsylie, prześcieradła na remis. Dobra sobota

3

@barcelonaLM trzeba mieć iq 65 żeby się łapać nadal na tą samę grę od jakichś 6 lat. Każdy wie że EA ma w dupie a nadal sie łapiecie

2

@Criss18Barca tullamore dew i długo długo nic

0

@sokot Ale ja nie napisałem nigdzie że się z Tobą nie zgadzam

"Oczywiście to pytanie było zadane z przekąsem."



2

@sokot 3 przypadki xDDD No to niezłe zakrzywianie rzeczywistości.

Oczywiście to pytanie było zadane z przekąsem.

1

Pytanie, gdzie bezpieczniej.
W Polsce gdzie się dźgają nożami, czy w Niemczech gdzie kocmołuchy nawalają się z policją? Dylematy

10

@Muevertigo uwielbiam to
Zupełnie inna kultura, zupełnie inna mentalnośc, zupełnie inne położenie państwa, ale porównuj nasz kraj i nasze społeczeństwo do nich.

iq 13

@skubi99 no możesz się śmiać i tak dalej, ale na szczęście ludzie którzy to analizują nie są takimi ignorantami jak Ty :)

11

@rayqi dziecko to tam uj ważne żeby za pieska złapali

1

@FutbolFan ból dupy konfiage i pisowców jest znakomitą rozrywką

1

@Kgorecki2500 teraz tajemnica, ale jak szczekają podobni jej - STOP NOP - to wtedy nagle już bez tajemnicy i bez wiedzy medycznej może się udzielać? Jak jest taka aktywna w swoich działaniach i promowaniu nieszczepienia się, to niech się pochwali ze cała rodzinka włączenie z nią zaszczepiona. Pieprzenie o mitycznej wolności wyboru w przypadku szczepień, gdzie niezaszczepienie się na pewne choroby spowodowałoby same problemy dla całego społeczeństwa to "brzemię" z którym tacy jak ona będą się musieli mierzyć i wziąć odpowiedzialność w przypadku choćby takich wywiadów.
Poza tym, to jak ona się wije przy tych odpowiedziach związanych z Ordo Luris to aż śmieszne.
+ już pisałem rano "YyyEee" - wszyscy wielcy patrioci, a nie potrafią dobrze używać języka polskiego. Tak, płynność i poprawność wypowiedzi w ojczystym języku jest dla mnie większą oznaką patriotyzmu niż śmieszne okrzyki i chodzenie z flagami i szalikami, ale... kto co woli.

0

Karina „YyyEee” Bosak
Ciezko sie tego slucha

0

@bartekvisca między bogiem a prawdą, gratis to uczciwa cena... za takie życie

0

@Nazio_87 macieja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?