SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 konfa jak zawsze najlepsza! Na twitterze. I tak już pozostanie na zawsze.
0
@Sewren122 a to trudno się nie zgodzić
0
@Chaoss Dużo sam robiłeś?
0
Budował ktoś chate w ostatni rok? Jaki koszt +/- wam wyszedł za m2 na surowy stan.
0
@Sewren122 No tak, pół składy wyleciało ale co tam! Na pewno pracują tam sami nieomylni, a te kontuzje to przypadek no i bóg tak chciał.
Zejdź na ziemie. Ewidentnie zatrudnieni są jacyś ludzie co nie potrafią dostosować programu treningowego, elementów fizjoterapii może diety do tych piłkarzy. Gdzieś leży problem. A ten problem nie może mieć miejsca w takiej instytucji jak FCB
1
@MessiTheBesst nie przetłumaczysz, argumenty rzeczowe do nich nie trafią za cholere. Najlepsze jest że o polskości, wybieraniu polskiego itd krzyczą najgłośniej Ci co w życiu samolotem LOTu nie lecieli i nie polecą bo wizzair do barcelony to za 180 poleci a nie za 700 w jedna strone.
0
@mindbender84 odklejcast sezon 23odc.297
1
@Benz "jeżeli oferta PL była by tańsza to oczywiście ,że się odwrócą importerzy."
to co, drugi lot xD? Wieczne dokładanie do super nierentownej i niedostosowanej do rynku spółeczki?
1
@hayek przecież w posiadaniu naszych obligacji są głównie niemcy i chinczycy wiec co to za bełkot? xD
2
wypier**lić tych nieudaczników lekarzy i fizjoterapeutow. Pieprzeni partacze
0
mercedes odebał dziś grande ferrari
0
No i merc odebał lipe xD
1
Mercedes widze dzisiaj grande robi XD To sie nie może udać
0
Jak Lando dziś tego nie weźmie to klątwa jak uj
29
Komentarz usunięty
1
Istnieją jeszcze takie przedsięwzięcia jak miss mokrego podkoszulka? Czy to już nie te czasy?
1
@Lionel_Messi10 ale mam bóldupy że on się w Barcelonie nie rozgrzewa tylko u hamburgerów
0
Nicea opykała Marsylie, prześcieradła na remis. Dobra sobota
3
@barcelonaLM trzeba mieć iq 65 żeby się łapać nadal na tą samę grę od jakichś 6 lat. Każdy wie że EA ma w dupie a nadal sie łapiecie
2
@Criss18Barca tullamore dew i długo długo nic
0
@sokot Ale ja nie napisałem nigdzie że się z Tobą nie zgadzam
"Oczywiście to pytanie było zadane z przekąsem."
2
@sokot 3 przypadki xDDD No to niezłe zakrzywianie rzeczywistości.
Oczywiście to pytanie było zadane z przekąsem.
1
Pytanie, gdzie bezpieczniej.
W Polsce gdzie się dźgają nożami, czy w Niemczech gdzie kocmołuchy nawalają się z policją? Dylematy
10
@Muevertigo uwielbiam to
Zupełnie inna kultura, zupełnie inna mentalnośc, zupełnie inne położenie państwa, ale porównuj nasz kraj i nasze społeczeństwo do nich.
iq 13
@skubi99 no możesz się śmiać i tak dalej, ale na szczęście ludzie którzy to analizują nie są takimi ignorantami jak Ty :)
11
@rayqi dziecko to tam uj ważne żeby za pieska złapali
1
@FutbolFan ból dupy konfiage i pisowców jest znakomitą rozrywką
1
@Kgorecki2500 teraz tajemnica, ale jak szczekają podobni jej - STOP NOP - to wtedy nagle już bez tajemnicy i bez wiedzy medycznej może się udzielać? Jak jest taka aktywna w swoich działaniach i promowaniu nieszczepienia się, to niech się pochwali ze cała rodzinka włączenie z nią zaszczepiona. Pieprzenie o mitycznej wolności wyboru w przypadku szczepień, gdzie niezaszczepienie się na pewne choroby spowodowałoby same problemy dla całego społeczeństwa to "brzemię" z którym tacy jak ona będą się musieli mierzyć i wziąć odpowiedzialność w przypadku choćby takich wywiadów.
Poza tym, to jak ona się wije przy tych odpowiedziach związanych z Ordo Luris to aż śmieszne.
+ już pisałem rano "YyyEee" - wszyscy wielcy patrioci, a nie potrafią dobrze używać języka polskiego. Tak, płynność i poprawność wypowiedzi w ojczystym języku jest dla mnie większą oznaką patriotyzmu niż śmieszne okrzyki i chodzenie z flagami i szalikami, ale... kto co woli.
0
Karina „YyyEee” Bosak
Ciezko sie tego slucha
0
@bartekvisca między bogiem a prawdą, gratis to uczciwa cena... za takie życie
0
@Nazio_87 macieja