1

@RafaPL wincyj meczow. Non stop spadajaca ogladalnosc widze nie daje do myslenia

4

Ciezkie czasy dla kibica barcy, real od kilku lat kadra budowana perfekcyjnie, bardzo dobra zmiana pokoleniowa, trenerzy z sensem. A u nas wuefista z kataru i niewypał za niewypałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 no patrz Ty, dokladnie to samo pomyslalem dzis o 11 i w to samo gram :) gg

0

@HavertzKai nie, po prostu grzecznie ci powiedzial ze mozgu nie masz. Sanczo to jeszcze większy patałach niż nasz brazol

1

@tomek8756 powinni teraz ich obrzucać tymi koktajlami mołotowa. Odpad społeczny jak 3/4 kiboli w tym kraju. Do zaorania polska piłka od zawsze :))

0

@Qba2312 ten sam błaszczak z którego cale wojsko poza jego pachołami liczącymi na awans miało polewkę?

3

@marcin62 a potem sie te urwy w sukienkach dziwią że coraz mniej osob chodzi do zamku z wieżyczkami

10

@tomek8756 czyli jednak nie chce spalić wszystkich mostów :)

0

Ma ktoś wiedzę na temat BNI Polska? Znajoma mnie bardzo próbuje w to wkręcić, sprzedaje mi to poniekąd jako dobrą opcje na kontakty ale może ktoś tu miał doświadczenie z tą organizacja? Jak nie chcecie sie rozwijać w komentarzach to zapraszam na PRIW :)

1

@culeson masz konta w szwajcarii, złoto i srebro fizyczne, nieruchomości rozsiane po całym świecie, rzadkie zegarki i kolekcjonerskie samochody i prawników za miliony dolarów? + oczywiście do tego multum kasy w gotówce? Jezeli nie to choćbyś sobie wyciągnął całe jelito pałeczkami do sushi i zaczął nim machać nie uwolnisz się od tego mitycznego "systemu".

2

@Kgorecki2500 a co mu jest

11

@Gaz takiego magika jak neymara dlugo nie bedzie. Tak jak po R10 dlugo czekalismy na Njr tak teraz sobie poczekamy. Jako kibice barcy i jako kibice pilki.

0

@ObiwanKenobi oczywiście że miał sporo, co pokazują liczne komentarze na TT i youtube i FB które popierają jego ośmieszenie polski na arenie międzynarodowej poprzez psikanie gaśnicą w świecznik i ludzi w SEJMIE.

Ale to on, a overall podejrzewam że tacy skrajni ludzie więcej konfie zabierają niż dają. Ja mam wielu znajomych którzy są into konfederacja ale przed głosowaniem na nich blokuje ich braun i reszta prawicowych psychopatów, więc albo nie głosują w ogole albo głosują na kogoś innego.

0

@ObiwanKenobi wyznawcy bożka brauna to jedno, ale drudzy ludzie ktorzy są w centrum a zrobiliby krok w strone konfy są z automatu upewniani osobą brauna zeby na konfe nie oddawać głosu.

1

@ChampionLW rozumiem że nowy rząd go uniewinnił?

0

Komorowski dzis w radiu zet z rigczem. Ministra czy ministerka, gościni gościówa to bzdura jakich malo.

0

Kpina xD a

1

Xavi dno!! pierwszy raz od taty martino jest trener który mnie wpienia na maxa

0

Nie no, ja wiem że to troche słabszy skład z naszej strony... ale ONI KUR nie mają żadnego pomysłu!!!

1

@LionelM95 piłem i tyskie jak tyskie

2

@koksik2700 Po pierwsze nic o kobiecie i ataku na nią nie napisałem, po drugie jakie to ma w ogóle znaczenie? Kto w cywilizowanym świecie, psika gaśnicą w ludzi, czy w cokolwiek innego w sejmie? Tylko psychol i odklejeniec.
Ale mi to tam wsioryba. Brońcie i normalizujcie dalej zezwierzęcenie, dziwne zachowania prawackich psycholi i porąbane wypowiedzi i zachowania, to protokół ~5% zostanie na zawsze. I tego waszej partii życzę.

2

@Klejnot_Nilu okej, zgadzam się. Dalej - co to ma wspólnego z psikaniem gaśnicą w ludzi i świecznik? Czemu jest przyzwolenie na zezwierzęcenie i akceptowanie takich zachowań?

0

@RosjaninBut wiesz ze europa to tez my, wiec dobrze zeby usa gralo na nas jako wspolnote, a nie na tylko siebie? Pycha kroczy przed upadkiem.

2

Serio Nowacka XDDDD

1

„Zbijanie palet” no wlasnie bylismy potentatem swiatowym tego to nawet to zniszczyliscie

3

Mati koncz juz klamac.

8

Chłopie o czym ty pieprzysz, dostałeś zespół jaki chciałeś pre sezon jaki chciałeś wszystko jakie chciałeś jeszcze piszesz że jesteś w budowie

3

Xavi mozesz sie pakowac i wyp€€€da@@c

2

Co ta obrona odpier*ala? Przecież oni wchodzą jak do siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?