SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RafaPL wincyj meczow. Non stop spadajaca ogladalnosc widze nie daje do myslenia
4
Ciezkie czasy dla kibica barcy, real od kilku lat kadra budowana perfekcyjnie, bardzo dobra zmiana pokoleniowa, trenerzy z sensem. A u nas wuefista z kataru i niewypał za niewypałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 no patrz Ty, dokladnie to samo pomyslalem dzis o 11 i w to samo gram :) gg
0
@HavertzKai nie, po prostu grzecznie ci powiedzial ze mozgu nie masz. Sanczo to jeszcze większy patałach niż nasz brazol
1
@tomek8756 powinni teraz ich obrzucać tymi koktajlami mołotowa. Odpad społeczny jak 3/4 kiboli w tym kraju. Do zaorania polska piłka od zawsze :))
0
@Qba2312 ten sam błaszczak z którego cale wojsko poza jego pachołami liczącymi na awans miało polewkę?
3
@marcin62 a potem sie te urwy w sukienkach dziwią że coraz mniej osob chodzi do zamku z wieżyczkami
10
@tomek8756 czyli jednak nie chce spalić wszystkich mostów :)
0
Ma ktoś wiedzę na temat BNI Polska? Znajoma mnie bardzo próbuje w to wkręcić, sprzedaje mi to poniekąd jako dobrą opcje na kontakty ale może ktoś tu miał doświadczenie z tą organizacja? Jak nie chcecie sie rozwijać w komentarzach to zapraszam na PRIW :)
1
@culeson masz konta w szwajcarii, złoto i srebro fizyczne, nieruchomości rozsiane po całym świecie, rzadkie zegarki i kolekcjonerskie samochody i prawników za miliony dolarów? + oczywiście do tego multum kasy w gotówce? Jezeli nie to choćbyś sobie wyciągnął całe jelito pałeczkami do sushi i zaczął nim machać nie uwolnisz się od tego mitycznego "systemu".
2
@Kgorecki2500 a co mu jest
11
@Gaz takiego magika jak neymara dlugo nie bedzie. Tak jak po R10 dlugo czekalismy na Njr tak teraz sobie poczekamy. Jako kibice barcy i jako kibice pilki.
0
@ObiwanKenobi oczywiście że miał sporo, co pokazują liczne komentarze na TT i youtube i FB które popierają jego ośmieszenie polski na arenie międzynarodowej poprzez psikanie gaśnicą w świecznik i ludzi w SEJMIE.
Ale to on, a overall podejrzewam że tacy skrajni ludzie więcej konfie zabierają niż dają. Ja mam wielu znajomych którzy są into konfederacja ale przed głosowaniem na nich blokuje ich braun i reszta prawicowych psychopatów, więc albo nie głosują w ogole albo głosują na kogoś innego.
0
@ObiwanKenobi wyznawcy bożka brauna to jedno, ale drudzy ludzie ktorzy są w centrum a zrobiliby krok w strone konfy są z automatu upewniani osobą brauna zeby na konfe nie oddawać głosu.
1
@ChampionLW rozumiem że nowy rząd go uniewinnił?
0
Komorowski dzis w radiu zet z rigczem. Ministra czy ministerka, gościni gościówa to bzdura jakich malo.
0
Kpina xD a
1
Xavi dno!! pierwszy raz od taty martino jest trener który mnie wpienia na maxa
0
Nie no, ja wiem że to troche słabszy skład z naszej strony... ale ONI KUR nie mają żadnego pomysłu!!!
1
@LionelM95 piłem i tyskie jak tyskie
2
@koksik2700 Po pierwsze nic o kobiecie i ataku na nią nie napisałem, po drugie jakie to ma w ogóle znaczenie? Kto w cywilizowanym świecie, psika gaśnicą w ludzi, czy w cokolwiek innego w sejmie? Tylko psychol i odklejeniec.
Ale mi to tam wsioryba. Brońcie i normalizujcie dalej zezwierzęcenie, dziwne zachowania prawackich psycholi i porąbane wypowiedzi i zachowania, to protokół ~5% zostanie na zawsze. I tego waszej partii życzę.
2
@Klejnot_Nilu okej, zgadzam się. Dalej - co to ma wspólnego z psikaniem gaśnicą w ludzi i świecznik? Czemu jest przyzwolenie na zezwierzęcenie i akceptowanie takich zachowań?
0
@RosjaninBut wiesz ze europa to tez my, wiec dobrze zeby usa gralo na nas jako wspolnote, a nie na tylko siebie? Pycha kroczy przed upadkiem.
2
Serio Nowacka XDDDD
1
„Zbijanie palet” no wlasnie bylismy potentatem swiatowym tego to nawet to zniszczyliscie
3
Mati koncz juz klamac.
8
Chłopie o czym ty pieprzysz, dostałeś zespół jaki chciałeś pre sezon jaki chciałeś wszystko jakie chciałeś jeszcze piszesz że jesteś w budowie
3
Xavi mozesz sie pakowac i wyp€€€da@@c
2
Co ta obrona odpier*ala? Przecież oni wchodzą jak do siebie