SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 a potem sie dziwić że se zero raka wymyśliło
20
@Michu94 co za bezsensu pierdzielenie xD
1
@karolup co za łeb xD
2
@tbas jemu juz nikogo nie powinni sprowadzić. Wszystkich dziad i jego banda niszczy!!!
0
@priest9999 i 4 to max co powinien dostawać
0
@ObiwanKenobi bliski wschód/azja
0
@LukaszFan Ktokolwiek, gorzej nie będzie bo nie da się zrobić żeby było gorzej. On jest na poziomie setiena lub niżej.
4
@Gaz Ból dupy mnie nie opuszcza odkąd odszedł i gra dalej w piłeczkę
1
Chappi już mówi że wrócą silniejsi i że przeprasza. Skurczysyn się przyspawał do stołka
1
@FCBMati10 my co tydzień gramy fatalnie, co tydzień każdy pisze że najgorszy mecz barcy jaki widział, a Chappi co tydzień udowadnia nam że da się zrobić odwiert w dnie tego ścieku i zejśc niżej
1
Ale mnie ten Xavi wkurwia niemiłosiernie. Zero refleksji, ten pusty, głupi wzrok. Masakra jest z tym chłopem. Nie miał jaj jako kapitan i nie ma jaj jako trener (nie ujmuje jakości piłkarskiej)
1
@tomek8756 ale ona mnie wkurwia menelica
2
@Firestone 1:0 ich zniszczymy
0
Dzięki sędzia za to
2
Oby mu do końca ten żel mózgu nie wyżarł i z honorem niech odejdzie!!!!!!!!!!!!
0
Chappi karma wraca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dafik85 no i się zesrała xD
0
@Kinginiesta może niech on zostanie grającym trenerem a Denzel do domu w końcu się uda
1
Co powie Chappi na konferencji? Mieliśmy swoje szanse, wynik jest niesprawiedliwy? Czy może "Drużyna jest w budowie"?
Dawajcie swoje typy i skonfrontujemy to po meczu.
0
zara bedzie 10:0
0
Znowu te dwa lamusy co ostatnio Real komentowały są, czy kogoś innego dali bo nie wiem czy to odpalać?
1
@Kuba_1 ich skład w porównaniu do naszego to jak Ferrari porównane do Renault
0
Isco druga młodość
1
@draxidox Rząd który ma na nas wyebane, najwyższe podatki, kupa stresu jako obywatele, najgorsze powietrze - ODBYT EUROPY, ale tak - będę zostawiał/narażał rodzinę i był się patykiem z czołgami. Nie wiem czego tacy psychopaci nakręceni na pokazanie jakimi są mężami stanu oczekują.
2
Taki Wolski tak pieprzy o tej wojnie jakby jej chciał, a by takiego miękiszona pierwszego odstrzelili albo by się chował po kątach.
1
@Ptasior mi jak miał pasemka w Man Utd w 2004-08
0
@Explode zgadza się i do tego jem kanapke z majonezem i ogórkiem kiszonym popijając mlekiem - prawdziwa bomba pierdna!
4
@Kgorecki2500 odklejcast
chłop trzepie kasy na OZE i innych gównach to co ma srać we własne gniazdo. Mam ziomka co propaguje OZE i cuda na kiju elektryki, a sam ma 5 samochodow (spalinowych w tym jednego cukiereczka co ma 6L v12) , helikopter, samolot i jacht. Jego firma produkuje urządzenia wspierające OZE i ładowarki.
Dlatego sam mam to w dupie i jak się da to produkuję tyle CO2 co się da (pół żartem pół serio :) )