1

Komentarz usunięty

0

@Aragorn33 a potem sie dziwić że se zero raka wymyśliło

20

@Michu94 co za bezsensu pierdzielenie xD

1

@karolup co za łeb xD

2

@tbas jemu juz nikogo nie powinni sprowadzić. Wszystkich dziad i jego banda niszczy!!!

0

@priest9999 i 4 to max co powinien dostawać

0

@ObiwanKenobi bliski wschód/azja

0

@LukaszFan Ktokolwiek, gorzej nie będzie bo nie da się zrobić żeby było gorzej. On jest na poziomie setiena lub niżej.

4

@Gaz Ból dupy mnie nie opuszcza odkąd odszedł i gra dalej w piłeczkę

1

Chappi już mówi że wrócą silniejsi i że przeprasza. Skurczysyn się przyspawał do stołka

1

@FCBMati10 my co tydzień gramy fatalnie, co tydzień każdy pisze że najgorszy mecz barcy jaki widział, a Chappi co tydzień udowadnia nam że da się zrobić odwiert w dnie tego ścieku i zejśc niżej

1

Ale mnie ten Xavi wkurwia niemiłosiernie. Zero refleksji, ten pusty, głupi wzrok. Masakra jest z tym chłopem. Nie miał jaj jako kapitan i nie ma jaj jako trener (nie ujmuje jakości piłkarskiej)

1

@tomek8756 ale ona mnie wkurwia menelica

2

@Firestone 1:0 ich zniszczymy

0

Dzięki sędzia za to

2

Oby mu do końca ten żel mózgu nie wyżarł i z honorem niech odejdzie!!!!!!!!!!!!

0

Chappi karma wraca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dafik85 no i się zesrała xD

0

@Kinginiesta może niech on zostanie grającym trenerem a Denzel do domu w końcu się uda

1

Co powie Chappi na konferencji? Mieliśmy swoje szanse, wynik jest niesprawiedliwy? Czy może "Drużyna jest w budowie"?

Dawajcie swoje typy i skonfrontujemy to po meczu.

0

zara bedzie 10:0

0

Znowu te dwa lamusy co ostatnio Real komentowały są, czy kogoś innego dali bo nie wiem czy to odpalać?

1

@Kuba_1 ich skład w porównaniu do naszego to jak Ferrari porównane do Renault

0

Isco druga młodość

1

@draxidox Rząd który ma na nas wyebane, najwyższe podatki, kupa stresu jako obywatele, najgorsze powietrze - ODBYT EUROPY, ale tak - będę zostawiał/narażał rodzinę i był się patykiem z czołgami. Nie wiem czego tacy psychopaci nakręceni na pokazanie jakimi są mężami stanu oczekują.

2

Taki Wolski tak pieprzy o tej wojnie jakby jej chciał, a by takiego miękiszona pierwszego odstrzelili albo by się chował po kątach.

1

@Ptasior mi jak miał pasemka w Man Utd w 2004-08

0

@Explode zgadza się i do tego jem kanapke z majonezem i ogórkiem kiszonym popijając mlekiem - prawdziwa bomba pierdna!

4

@Kgorecki2500 odklejcast
chłop trzepie kasy na OZE i innych gównach to co ma srać we własne gniazdo. Mam ziomka co propaguje OZE i cuda na kiju elektryki, a sam ma 5 samochodow (spalinowych w tym jednego cukiereczka co ma 6L v12) , helikopter, samolot i jacht. Jego firma produkuje urządzenia wspierające OZE i ładowarki.
Dlatego sam mam to w dupie i jak się da to produkuję tyle CO2 co się da (pół żartem pół serio :) )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?