1

0

@tristan87 messi juz wiecej z nami bambusie nie grasz nie potrzebujemy cie w naszym składzie

0

1

@Dari0G rośnie nowe pokolenie zyebów

1

@John_Doe Bardziej mam na myśli trollowanie, prowokowanie i podsycanie do bezsensownych dyskusji gdzie mijasz się z prawdą ale i tak pompujesz jakiś temat. Babranie się w tym gównie to jest zniżanie się do twojego poziomu więc stwierdziłem że takie podsumowanie będzie najlepsze.

1

@John_Doe Stwierdziłem fakt :) Zniżyłem się do twojego poziomu mając nadzieję że odpowiada Ci taki poziom dyskusji.

0

@John_Doe To @Moderacja ja mogę polecieć za "to pisior" jak ten ziomek wyleci za to:

9.3.3.

- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;

- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;

- celowe rozpowszechnianie fałszywych informacji, tzw. „fake news”, w celu wprowadzenia innych w błąd lub wywołania ich nagłej i emocjonalnej odpowiedzi;

0

@tristan87 Jakby wylicytowali za 21037 to bym się zesrał ze śmiechu, ale już dawno przebite.

0

@tristan87 Taka ciekawostka pół żartem, pół serio - były robione badania i słabe szympansy gdy wchodził osobnik najmocniejszy w stadzie pokazywały zęby jako gest uległości i poddania.
Interpretację zostawiam Wam.

1

@Striker nam chłop od którego kupowaliśmy poradził wodę z cukrem pod pniem i daje rade na maxa. Gubi prawie tyle co nic, więc trzymamy :)

1

@zodiak_10 zaraz zaraz, wrzucił to maksym, napisał klient a nie klientka… co to za gejownia ebana?

1

@tristan87 Nie ma dowodów że Haaland wiedział o maszynie Pepa

0

@FCBurnley chłopie 16iq odwaliłeś, usuń jeśli sie da

1

Komentarz usunięty

7

@Tom0VeB 1. Nie kradnę 2. Jak jest taki hej do przodu jak trzeba manipulować to niech teraz będzie hej do przodu z prostowaniem. Rozumiem że jak manipulują pisiory, po, 3d to jest zle i stolik do wywrócenia ale krzysiu zbawca polski i świata nie chciol nie wiedzioł?

23

Dlaczego poczciwy Krzysiu Bosak nie napisał na twitterku że barierki zniknęły sprzed sejmu????

2

@domin682 a trzeba karac? Nie da się porozmawiać? Mnie nikt nie bil? Nie szantazowal i mnie nie odkleiło ani w lewo ani w prawo.

3

Odklejcast odc 49

0

@esem91 od wódy wywaliło wątrobe

1

@Kuba_1 i Suareza

1

@FrankliN7 @BorzyKrzys paczkomatem, Dzięki Panowie!

0

Czy jak jutro wyślę coś inpostem to żeby doszło na sobotę muszę wykupić jakąś usługę czy u nich doręczanie w soboty to norma?

0

Czemu Chappi nie wprowadził Roque?

1

urwa my nie mamy żadnych schematów, nikt nie wie gdzie ma biec, gdzie sie wystawić co robić. Zero ruchu. To się ogląda jak jakąś ekstraklase a nie barcelone.

1

Serio on wpuści Romeu xD? Co za dzban

0

@Tomek54321 pykną nas i nie będzie trzeba tego gówna oglądać przynajmniej.

0

Wczorajszy mecz się super oglądało, to... to jest jakieś nieporozumienie.

0

@Deviler jest możliwe

0

@Deviler jest dokładnie 654tys osób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?