SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz @Danny Gaucho ciekawe
0
@tristan87 messi juz wiecej z nami bambusie nie grasz nie potrzebujemy cie w naszym składzie
0
@Colin94 @Janas11224 chyba
1
@Dari0G rośnie nowe pokolenie zyebów
1
@John_Doe Bardziej mam na myśli trollowanie, prowokowanie i podsycanie do bezsensownych dyskusji gdzie mijasz się z prawdą ale i tak pompujesz jakiś temat. Babranie się w tym gównie to jest zniżanie się do twojego poziomu więc stwierdziłem że takie podsumowanie będzie najlepsze.
6
@RosjaninBut https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-01-13/zatrzymanie-politykow-pis-i-dymisja-zastepcy-komendanta-oswiadczenie-policji/
???? Lubisz podsycać ogień na tej stronie :D
1
@John_Doe Stwierdziłem fakt :) Zniżyłem się do twojego poziomu mając nadzieję że odpowiada Ci taki poziom dyskusji.
0
@John_Doe To @Moderacja ja mogę polecieć za "to pisior" jak ten ziomek wyleci za to:
9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
- celowe rozpowszechnianie fałszywych informacji, tzw. „fake news”, w celu wprowadzenia innych w błąd lub wywołania ich nagłej i emocjonalnej odpowiedzi;
0
@tristan87 Jakby wylicytowali za 21037 to bym się zesrał ze śmiechu, ale już dawno przebite.
0
@tristan87 Taka ciekawostka pół żartem, pół serio - były robione badania i słabe szympansy gdy wchodził osobnik najmocniejszy w stadzie pokazywały zęby jako gest uległości i poddania.
Interpretację zostawiam Wam.
1
@Striker nam chłop od którego kupowaliśmy poradził wodę z cukrem pod pniem i daje rade na maxa. Gubi prawie tyle co nic, więc trzymamy :)
1
@zodiak_10 zaraz zaraz, wrzucił to maksym, napisał klient a nie klientka… co to za gejownia ebana?
1
@tristan87 Nie ma dowodów że Haaland wiedział o maszynie Pepa
0
@FCBurnley chłopie 16iq odwaliłeś, usuń jeśli sie da
1
Komentarz usunięty
7
@Tom0VeB 1. Nie kradnę 2. Jak jest taki hej do przodu jak trzeba manipulować to niech teraz będzie hej do przodu z prostowaniem. Rozumiem że jak manipulują pisiory, po, 3d to jest zle i stolik do wywrócenia ale krzysiu zbawca polski i świata nie chciol nie wiedzioł?
23
Dlaczego poczciwy Krzysiu Bosak nie napisał na twitterku że barierki zniknęły sprzed sejmu????
2
@domin682 a trzeba karac? Nie da się porozmawiać? Mnie nikt nie bil? Nie szantazowal i mnie nie odkleiło ani w lewo ani w prawo.
3
Odklejcast odc 49
0
@esem91 od wódy wywaliło wątrobe
1
@Kuba_1 i Suareza
1
@FrankliN7 @BorzyKrzys paczkomatem, Dzięki Panowie!
0
Czy jak jutro wyślę coś inpostem to żeby doszło na sobotę muszę wykupić jakąś usługę czy u nich doręczanie w soboty to norma?
0
Czemu Chappi nie wprowadził Roque?
1
urwa my nie mamy żadnych schematów, nikt nie wie gdzie ma biec, gdzie sie wystawić co robić. Zero ruchu. To się ogląda jak jakąś ekstraklase a nie barcelone.
1
Serio on wpuści Romeu xD? Co za dzban
0
@Tomek54321 pykną nas i nie będzie trzeba tego gówna oglądać przynajmniej.
0
Wczorajszy mecz się super oglądało, to... to jest jakieś nieporozumienie.
0
@Deviler jest możliwe
0
@Deviler jest dokładnie 654tys osób.