5

@BorzyKrzys Dobre pytanie ktoś zadał, które też mi się pojawia w głowie:

"Za każdym razem gdy widzę takie zdjęcia,zachodzę w głowę, jaki splot wydarzeń spowodował,aby młoda, zapewne niegłupia,osoba, umiejąca korzystać z internetu, wyszukiwać dane,weryfikować informacje,które słyszy i czyta.. dała sie tak skrajnie zmanipulować tej pisowskiej hołocie..????????‍♂️"

1

@RosjaninBut nooo, mi się wydaje jednak że PIS wciąż bardziej destabilizuje ten kraj niż ktokolwiek kiedykolwiek destabilizował.

0

@michal26 jak chcesz rozdzielić sprawy gospodarcze od tego to nie ma o czym dyskutować bo to jest układ naczyń powiązanych. USA i szczególnie Trump ciśnie wydatki na obronność bo zgadnijmy kto jest głównym producentem szeroko pojętego sprzętu wojskowego na świecie? Ciekawe kto to taki? I ciekawe kto by dostał grube biliony dolarów? USA pompuje kupe kasy do NATO dzięki czemu ma przywileje pisane i niepisane. Np ciekawe jest to że cały świat przymyka oko na wprowadzanie demokracji w rejony urodzajne w rope - to taki przykład.

1

@michal26 piszesz jakby USA tylko dawało a EU brało, no to jest lekka przeginka

https://www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/fiches_techniques/2017/N54279/doc_pl.pdf

przestudiuj to, zobacz czy my tak wyciskamy to biedne USA, czy raczej jest to obopólna korzyść i wymiana dóbr i kasy.

3

@michal26 jak będziemy (a nie będziemy) lub bylibyśmy się w stanie sami obronić, to byśmy nie potrzebowali Trumpa, jankesów i USA.
Trump to kretyn i jest niebezpieczny, wojuje z chinami, pluje się do europy. Oby już nigdy się nie znalazł na stanowisku na którym być nie powinien.

Już wczoraj to pisałem - bycie najmocniejszym wiąże się z odpowiedzialnością, od której on ucieka.

1

@FcPortoFan1999 o tym samym piszę i mowię od dluzszego czasu. Wygrana AFD = klęska PL długodystansowo.

3

@lajcior kanapka z szynką serem majonezem i keczupem 11/10

3

@Arden czekoladsony w realu to najgorszy typ człowieka. U nas są i się jakoś zachowują jak ludzie a nie dzicz.

1

@Lucerfi jak często latasz? I jak często w tym lataniu wybierasz LOT?

1

Odejdz, nie kompromituj siebie i klubu

1

@Maltan No bulę bo nie jestem złodziejem + za to że bulę mam pozostałe ~ 700 kanałów. Ale przez to że bulę mam prawo się pultać i wymagać normalnego komentarza, a nie walenia kuca pod prześcieradła.

6

Co to jest za tekst XD? Czy real wdroży plan zniszczenia rywala w końcówce? A może psie Atleti taki plan wdroży. Nienawidzę tej stacji od dekady - odkąd przejeli LL

4

komentator majty do wymiany

2

Ale co trzeba przyznać, że człowiek ogląda intensywnośc realu czy atleti i mózg paruje porównując do MASZYNY DENZELA.

1

@_Niko_ z reguły jak oglądam real z kimkolwiek na eleven to komentarz wygląda w ten sposób, więc nie.

+ wielu komentatorów przyznaje i potwierdza że kibicują białym więc?

6

Porównajcie emocje tych cweloz z Eleven przy golach białych a przy golu atleti. Nie powinno być tak że w derbach madrytu jest tak jednostronny komentarz.

1

@Coutinho007 tego Bartomeu to w Barcelonie powinni za te zęby ukrzyżować

2

@hayek myślę że Laporta denzela za nic nie zwolni, a Denzel po 10:0 z realem by powiedział że pierwsza połowa była ok, intensywność była ok, zabrakło wykończenia.

0

@FcPortoFan1999 zwolnienie Xaviego to satysfakcjonujący wynik

2

@pioz123 i Adrian

3

@FcPortoFan1999 chyba jak ostrego na cienkim wzięli od abdullaha

0

@Pawel13sz Myślę że Tebas jeszcze bardziej powinien zacisnąć pasa klubom LL. Oglądalność się zwiększy, emocje będą sięgać zenitu i coraz lepsi piłkarze będą tu przychodzić.

0

@DaPidejpi Lepper byl takim samym krętaczem-politykiem jak oni wszyscy. Robienie z niedorajdy, bożka po latach, jest co najmniej śmieszne, szczególnie jak się znało niuanse z życia tego jakże oświeconego "waszmościa".

2

wuefiści z kantorka zarządzanego przez denzela są niekompetentni?
Stare, znalem

0

@elBazto słabe, bardzo słabe

0

@4Fabregas4 nie no, przecież to powiew normalności to jak zła religia?

0

@Maurolkit przecież tusk wczoraj wyraźnie mówił że atom będzie kontynuowany więc skąd takie info xD?

3

@Tlener Rozumiem że już tam mieszkasz, albo się planujesz przeprowadzić?

1

@Sawik_10 Chyba za duzo wypiłes. Juz z 6 komentarz gdzie piszesz jakieś pierdoły o PRL’u. Litości

3

@Matan_Zajcev gdzie te samochody 20% taniej rozdają? To wziąłbym od kopa z 4 s-klasy?

spłaszczanie prowadzenia firmy do jeżdżenia na wakacje, gdy sa problemy redukcji etatów i innych wysrywów, pokazuje jak ograniczony jesteś. Prowadzenie firmy to nie mambo dżambo jak niektórym ograniczonym ludziom sie wydaje. To odpowiedzialność za siebie, za pracowników, za finanse, za klientów. Stresy, nieprzespane noce, ogarnianie tematów żeby ludzie mieli prace i tym podobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?