4

"Pragnienie" jako obywatel PL wygrania wyborów przez Afd i popieranie wyjścia Niemiec z unii nie patrząc na to jak negatywne konsekwencje będzie to miało dla Polski, to albo trzeba być ruskim lub naziolskim agentem, albo skrajnym kretynem.

1

@Ojciec5tkidzieci Największy bóldupy mam o Korzyma. Świetny napadzior

0

standardzik u mnie jak co mecz, Denzel WON

0

Nie ogladam ale Xavi pakuj sie juz i idź ziomek do jakiegoś kataru

1

@Kluivert_P f1 jezdzisz kawalkiem karbonu 200-300kmh w zakretach przez godzine

0

@Lanosss nie dla nich, ale bonjour ligue A się posypało, curva sud sie posypało, piechota mimo wszystko dodawał kolorytu. Co, mam Sławińskim się jarać czy tymi innymi kasztanami bez charyzmy którzy mówią jakby za karę się odzywali?

0

Piechota odchodzi z KS. Jeszcze tylko Kowal i Warga i już zupełnie nie ma tam kogo oglądać

0

@CatalanDream przywracą tam gdzie mogą, tam gdzie nie mogą szukają podstawy prawnej zeby zrobic to legalne. Ale jako ze oczywiste dla mnie jest ze ja bede to interpretował w ten sposób, a Ty w swoj to nie chce mi sie tracic czasu.

2

@Kamilos84 co to za sojowy świat sie odebal na przestrzeni ostatniej dekady to nie mam słów

0

@tristan87 szufladkować? Po prostu moje doświadczenia wystarczają mi do tego abym miał wyrobione swoje zdanie o konfederatach i ich fikołkach logicznych, tworzeniu bożków etc. Nie jestem fanem grzecznie mówiąc ani konfiarzy ani herr tusssska :)

0

@CatalanDream zmieniasz temat. Bodnar powiedział że przywracają konstytucyjność i szukają jakiejś podstawy prawnej (przez to że pis sobie ze swoim dlugopisem na stanowisku prezydenta tak zabezpieczył funkcjonariuszy propagandystów) ŻEBY TO ZROBIĆ - niedokonane jeszcze więc nie zrobili, więc posrałeś kolejność.

Ps. Nie jestem fanem rozwiązań takich jakich trzeba użyć teraz, niech o to spierają się prawnicy i konstytucjonaliści - ja nim nie jestem. Ale jak pisiaki się troche bezprawnie trochę prawnie zabetonować chciały aby siać propagande to mam to w dupie. Złych ludzi trzeba na każdy możliwy sposób próbowac powstrzymac od robienia złych rzeczy.

@tristan87 dokładnie tak - tak samo jak wasi prawicowi, konfederaccy zbawiciele świata :x

0

@CatalanDream on tak nie powiedział jak napisałeś. Zupełnie to nie brzmi tak jakbyś chciał, pomimo ucięcia tej wypowiedzi do 9 sekund.

1

@hayek ani to ladne ani to fajne. I kasa z podatkow na czyszczenie tego taboru. Oby im te lapy upierd@@@ ten taki skład kiedys.

0

@tbas denzel nie umie wymyślać nowych gierek i bazuje na tym co pep mu pokazał 15 lat temu

1

@maroon Takim tłukom nie ma co tłumaczyc bo i tak wyciągną kolejne teksty z dupy, typu tusk niemiec, sprzedacie nas uni bla bla bla

0

Był już artykuł „Czy Denzel i Barcelona to wypalony związek?” Bo poczytałbym a mnie ominął niestety.

11

@Miszak kolejny pisowski dzban w tym tygodniu się kompromituje? Stare znalem

2

@MESSIah16 można by rzec - podejrzanie szybko :) na takim tempie budowac markety, a gdzie oczekiwanie na pozwolenia budowlane, przylacza etc… Mysle ze tu jakies plecy rządowe ma

9

@JoeBlack kolejny pisowski dzban sam sie ora xD piękne

0

@Miszak tak tak, zrobiles z siebie debila to wiadome że bait ja tylko zartowal xDDD

0

@Zdobywca mialo byc „będzie na koncu”losty :) ale dobrze że na takimi pierdołami sobie możesz ego podbudować :)

0

@Barcanajlepszyteam nie będzie, bo nikt nie chce tu przyjezdzac. 1. Male zarobki 2. Slabe socjale 3. Wciaz slabsze warunki niz na zachodzie.

12

@Cotutajsiedzieje end wokenes na tt uwaza ze wojna na ukrainie to wina ukraincow, putin i lukaszenko są ok, a szczepionki to zlo, a wzorem są bracia Tate. Nie wiem czy się przejmuje.

2

@PatrykBarca mozna bawić się bez picia, ale po co sie męczyć?

4

@tristan87 urwysyn wstydu nie ma. Zenujący typ

2

@Popitek12 ja nie moge sie doczekac mcculay culkin vs joe muthaphuckin pesci

0

@A4ron neymar suarez messi robili takie kontry ze hoho, takze ja widziałem takie wyjscia.

0

@Criss18Barca pisowski prezydent patriota robi zakupy w TFU francuskiej tfu sieci sklepów? Zdrada narodu!!!!!

1

@Encore kokaina, trawa i alkohol niszczą, Mcgregor znakomity przykład. Szkoda.

0

@szkutnik91 Czy highlightsah nawet on nic nie pokazał, a to juz trzeba byc serio srednim. To jakiś flop kolejny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?