SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
0
@Popitek12 do progów zwalniających zmieniłem stosunek, jak chłopy które robiły mi kostkę na osiedlu powiedzieli że skończyli w zeszłym roku drogę osiedlową, próg mieli zamontować jakby za tydzień, przyjeżdżają po tygodniu i w miejscu gdzie miałby być próg chłop sprzątnął jakąś dziewczynkę 10 letnią.
2
@arasz1819 bardziej osłabiające jest to jak ludzie niżej twojego kommenta jeszcze temu przyklaskują xD Trzeba mieć 15 IQ żeby nie rozumieć konsekwencji tego co on mówi, a potem jego działań.
0
@Lucerfi Trump który doprowadził do konfliktu gospodarczego USA - Chiny który USA przygrywają?
14
@draxidox panie boze oby nie córka oby nie córka
1
@Popitek12 są samoloty
1
@Ambasador nie sposób nie wspomnieć o JKM, Schreiber (chociaż cholera wie co to jest już)
1
@John_Doe Typie, nazywasz się patriotą a jawnie wspierasz typa co by nas rozdeptał jak karalucha przy pierwszej nadarzającej się okazji. Jesteś niebezpiecznym człowiekiem to wiem, ale użyłbym jeszcze jednego epitetu, określającego sposób (nie)myślenia, jednak wiem że byś zgłosił to Ci nie dam tej przyjemności :)
3
@esem91 ten chlop nawet nie jest amerykaninem xD
0
@Mezocyklon87 jest ktoś kto daje nadzieje w takim razie wśród polityków?
0
Komentarz usunięty
0
@Popitek12 PIWKO TESCO
5
@JimMorrisonFCB nie wśród niewykształconych prawackich rednecków - tam już był uwielbiany a teraz to juz hoho. Jeszcze takie persony jak Andrew Tate i jemu podobni którzy to wspierają, a nawet sam manipulant Musk. Z Muskiem jest ten problem, że przy jego geniuszu jest po prostu złym człowiekiem patrzącym wyłącznie na swój interes.
1
@Matheu12 zobacz co się dzieje na TT - trafił do tych do których miał trafić, czyli niewykształconych amerykanów którzy teraz mają ekstazę jakim putin jest mężem stanu i jak wszyscy politycy europy są gówno warci. Pośród komentarzy znajduję dużo polskich prawaków którzy temu biją brawo. Jak można nazywać się patriotą - dawać o tym znać na każdym kroku i działać tak bardzo wbrew interesom swojego państwa przyklaskując takiemu idiocie jak Carlson i Putin?
0
@kulek22 Farmazoniarz farmazoni? Stare, znalem
0
@Kengo geeks bruv, GEEKS
5
Komentarz usunięty
0
@kamilop Po 1 nie tego dotyczy mój post.
Po 2. no niech dalej wyraża, to każdy mu będzie odmawiał bo się zastanowi dwa razy "Po co ja mam przychodzić, prowadzić dyskusje na poziomie, dawać mu wyświetlenia, jak jutro ten dzban mnie objedzie w swoim programiku dla wyświetleń"
3
Bądź KSZYSIEM Stanoskim
>Zapraszaj wszystkich do debaty o CPK
>Nikt nie chce przyjść, "no kurczę co ja źle robię?" (analizując przeszłość)
>Dwóch profesorów przychodzi
>Fajna debata, każdy wymienia poglądy
>Kszysiu nagrywa odcinek po debacie z wycieczkami i głupimi przytykami w stronę sceptyków (profesorów)
2msc później - próbuj zorganizować coś równie "gorącego"
>(...)
>Nikt nie chce przyjść żeby być opozycją w niewygodnym temacie
>O nie, ah Ci źli ludzie (...)
Obrazek z typem co wkłada patyk w szprychy pasuje jak ulał.
0
I co będzie ten audyt o CPK czy nie? Bo wczoraj sie zesrali że nie będzie, a dziś już jednak będzie.
7
Panie bozu aby to nie była prawda
0
@Saviola88 widzisz, różnica jest taka że ja operuje w realiach które są, a oni mimo że mają giga ciastko, to chcą zjesc ciastko - co mnie od zawsze smieszy.
0
@Saviola88 przy okazji niech protestują żeby reszta społeczeństwa też płaciła krus smieszny i dostawala pełna emeryture i zeby placili podatek od nieruchomosci gdzie maja obory, chlewnie pola itd taki sam jak ktos kto ma np. Hale produkcyjna.
0
@Dynak xD?????? Zdrowo pod kapslem wszystko?
0
@Barcelonka070 oglądałem calą debatę i jestem całkowicie poważny. Jak bezrefleksyjnie patrzysz na ten projekt, to good for you. Ja patrzę na niego z rezerwą.
@FcPortoFan1999 żeby nie spamować to tu odpowiadam, no niby tak ale nie, prusy miały białą flagę, innego orła, inne kolory i inne linie :G
a dlaczego mam?
lubie wzbudzac wzbudzac emocje - kazde ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
0
@FcPortoFan1999 otóż niekoniecznie, doczytaj czyja to flaga i czyje to godło
10
Serio, jak teraz wszyscy odważnie i głośno się zwracają do rządu który ma miesiąc xD Szkoda że taki troskliwy o rozwój, gospodarkę i inne rzeczy nie był jak pisiory zarzynały gospodarkę, przedsiębiorców i wszystko co się dało, gdzie ich flagowe inwestycje to farsa. Teraz nagle Wilk, Mazurek i im podobni takich wielkich jaj dostali, że HOHO. Pisowcy i kryptopisowcy nie mogą przeżyć niektórych rzeczy. 8 lat mieli. 8 lat na cpk i w perspektywnie 8 lat nic nie zostało zrobione.
2
@tomek8756 jak dzieciok się dał ograć ktoś od sociali
0
@TR3YWAY koleją czy autami? czy zsumowane?
0
@DonAndrzejos Kiedy mówią za szybko im chodzi że są podejmowane decyzje pochopne które mogą być bardzo złe w skutkach. Radom pis przyspieszył, miał być szał macicy - całe środowisko lotnictwa drwiło, eksperci byli podzieleni i co? I jajko, Radom to największy bullshit na jaki można było wydać siano.