SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
7:29 środa, odpaliłem poranek na kanale zero a na czacie ciągły hejt i wyzwiska na goździalską. Z tym scamem tabletkowym to wiocha, no ale jak o 7:29 można mieć w sobie tyle nienawiści i jadu, że wchodzisz pod live który ci się nie podoba i hejcisz i hejcisz? Bo to nie jest pisanie o tabletkach, tylko o ubiorze, wyglądzie etc.
2
@MesQueUnClub96 cweluch zapierdzielił tyle kasy podatników że już nie musi nawet prowadzić tej swojej firemki tylko może odwalać jakieś mambo dżambo w przygłupiej telewizji
0
@Zoker ja juz wczoraj pisalem ze klade kase na wygrana Realu. Bedzie na dzifki i wodke
1
@Jakchcesz to jest ten mental szawiego
0
@Zoker no no, napiwno borussia bedzie miała cokolwiek do powiedzenia w tym meczu. Lekkie 2/3:0 dla białych
0
@joloskyy przeczytaj kilka komentarzy w dol to sie dowiesz o co chodzi gosciu
7
A i teraz sobie uswiadomilem. Nawet jak odejdzie ancelotti kiedys to do realu trafi pewno Alonso xDDDD rozumiecie to? A my sie bedziemy meczyc albo z wyzelowanym nieudacznikiem albo z pomyleńcami typu marquez. Az sie chce wyrzygac jak to zbrzydło
0
@kuz siebie niech zgrilluje ze on i jego zespol dal dupy
0
@QQL5 Xavi to moze buty nawet papszunowi czyscic. Ten gosc jest nieudacznikiem i sie nadaje do tej swojej ligi katarskiej w ktorej gowno ugral
6
@Amidamaru real slabszego crisa od leo wykorzystal duzo lepiej dla dobra klubu, ot co
0
Wrzucam na real w finale 10k zlotowek niech sie dzieje wola nieba
1
@Shoxxu z adeymim bedzie to samo co z innymi. Olejemy go za małą kase i za pare lat bedziemy go chcieli za 200mln
0
Ciezko byc kibicem barcy i united jednoczesnie
0
Ale to jest kur kretyn
1
@Comentateiro ja wlasnie czytalem, mialem ich przywolac ale odpuscilem
0
Nie zasluzylismy na porazke, jest to niesprawiedliwy wynik.
1
@kanver_ i neymar i veratti i mbappe
2
Wez sie męcz z tym wyzelowanym xavim z lupiezem na glowie kolejny rok XDDD załamka
1
O wchodze patrze wynik, patrze minute. No jestesmy dziadami nadal widze
0
Jaki dumny z tego jest XDDDD JAKI ŁEB
1
@xvcWinterSoldier kto to urwa ogląda xD Przecież to jest rozrywka naprawdę WYSOKICH lotów
0
Kiedy rakowe viaplay nie bedzie mialo praw do PL i bundesligi?
0
mmm znowu półśrodki i tracenie kasy, stare znałem
1
@FcPortoFan1999 i prezydenta
0
Real bierze tą LM lekko
0
@RumbleDelivery Wyrażam niezadowolenie, a za dzbana to byś w dziub dostał kabelkowy napinaczu.
0
@RumbleDelivery chłopie jeżdzę na mecze i oglądałem wszystko co się da od lat, co Ty mi tu będziesz pierdzielił jakim ja jestem kibicem barcelony xD
0
@RumbleDelivery jak jestes masochistą to nawet kaktusa w dupe se wsadz i dorabiaj do tego idelologie bycia sezonowcem. Kibicuje ponad 20 lat i pierwszy raz nie obejrzalem wiekszosci meczów w sezonie + klasyku i jestem zdrowy. A nie, naogladac sie, umęczyć stracic czas i na koncu wkur@@c
1
@626 ja np mam ujowe nastawienie odkąd chappi przegrał lige w styczniu, puchar króla i gra wyglądała jak sraka z grzybicą. Myślę że wiele ludzi podziela.
0
@Rewolucja123 przecieź żelek będąc piłkarzem walił takie kocopoły że aż człowiekowi się głupio robiło.
Murawa była zła, za sucha, za mokra, za długa.
Byliśmy lepsi i powinniśmy wygrać. Mieliśmy większe posiadanie powinniśmy wygrać. Przecież ten pajac gadki ma takie same czy był piłkarzem czy nie. To co pokazywał na boisku to jedno, to jakim śmiesznym jest człowiekiem to drugie, a jakim beznadziejnym trenerem to trzecie.