1

@Comentateiro myśle ze te słowa zostaną odszczekane po 3 dobrych meczach jude'a pod rzad

29

Jak Yamal odpali, to z tym przygłupem będą same problemy, na każdej płaszczyźnie.

1

@MesQueUnClub_87 a jak ogladam kazdy mecz od 20 lat, jeżdzę na mecze, kupuje merch klubowy etc. Ale obecnie narzekam, bo gdzies od 2016 roku jestesmy kolebką chaosu, nieudacznictwa i mentalu przegrywów (chodzi mi o piłkarzy i trenerów - kibice są już zmęczeni stąd uprawiana jest taka a nie inna retoryka) + mi sie nie podoba to ze real i my to obecnie wyscig dwoch predkosci to jestem kibicem czy nie? Kibicem jest ten kto ślepo wierzy i godzi się jak mu decydenci klubu i pilkarze plują w morde?

0

Patrzac na to jaką pake ma real i jak to chodzi i jaką pake mamy my i „jak to chodzi”, to sie można jako kibic Barcy pochlastać. Wiedziałem ze po takich sukcesach jakie byly ponad dekade temu przyjdzie kryzys, ale myslalem ze to bedzie lekki kryzys, a nie włochate dupsko z ostrą grzybicą. #ciężary

13

Jest średni, ale szklany. Przynajmniej był drogi

1

@FcPortoFan1999 to się w końcu zgodził? Bo dopiero co zostaliśmy przez rząd sprzedani niemcom, a tera odwrót? Tak przynajmniej pisano na la bambli i twitterku

1

czemu taka cisza na stronie i wszelkich twitterach o CPK? Dopiero co pół polski robiło burzę, a teraz cisza

0

@Salchent farmazon farmazoni? Stare, znałem

0

@DamianBarcaCule 60iq masz, szkoda odpowiadać

0

@Arden no, 14 i 15 lat temu tez tak pisalismy. 80 lat temu tez listy takie wysyłalismy. Jest 2024/25 sezon i na to patrze. I dont give a fuck co bylo 2 lata temu

0

Dramat z tym Olmo. Upadek tego klubu. Realu nie dogonimy przez dekade.

0

@SawneyBean bez nich gorzej nie bedzie

2

Ma sa kra!!! Nie da sie kur@@ normalnie kibicować tej barcy w ostatnich latach. Trzeba sie na bierki przerzucić

2

@TankerHunter ciekawe ile stanowski na tym zarobi jak nagra ze wkrecil 90% twittera

2

Nie no, jak oni go serio klepną to to jest upadek. Chłop jest mierny, wyszło mu euro i jest trzepanie pod niego.

1

Ten klub jest posmiewiskiem

0

@Pedri16Future jest cienki i mundial tego nie zmieni. Już wielu takich było.

4

Jak Olmo do nas serio dołączy to ten klub zrobi taki odwiert w dnie gnojowicy że niżej zejść się nie będzie dało. Myślałem że jakkolwiek sie uda poskładać ekipe ale widzę że Lapcio i Deko sie bawią w najlepsze.

0

@Sulimo ile razy byłeś we Francji i ile razy ktos cie skroił?

1

Komentarz usunięty

0

@Bykunn jaka bezczelność? BEZBECZNOŚĆ, bezbek

3

Czy żeby pracować w radiu trzeba mieć jakiś certyfikat na bezbeczność? Jak Ci ludzie się nie wstydzą spojrzeć w lustro po tym co gadają?

0

zazdro tego mbappe

1

@blakkudium za pozno o conajmniej rok

2

a bym se obejrzał taką prezentacje Neymara Juniora, albo Luisa Suareza nawet gdyby miał nie grać kolejne 4 miesiące przez sankcje ehhh

2

@Aragorn33 on ma pomalowane powieki?

2

@Mixtape Mbappe to jest złoty graal i nie ma co do tego wątpliwości. Odkąd CR7 tam przechodził nie miałem takiego bólu dupy

0

@michaleu jakkolwiek trzeba, a Nico pokazał na ME że jest kocik

6

jest, wreszcie to usłyszalem w tym roku. Susza w polsce. Jak co roku. Czekałem aż media podchwycą. Dziś rano słyszałem też że chorwacja płonie od temperatur. Z ciekawości sprawdziłem sobie temperatury na przestrzeni 20 ostatnich lat w splicie i nie uwierzycie. Nie ma różnicy, a nawet zdarzało się że ponad 25 lat temu było goręcej. Ciekawe czy wtedy też było, że chorwacja płonie czy była to normalna pogoda? Wszelkie media powinny zostać zdelegalizowane a dziennikarze zamknieci za sianie propagandy. Od lewa do prawa. Tak mi dopomóż bóg

1

@AFA gry na steam niszczą mi psychę, uwielbiałem mieć wersje pudełkowe. Mimo że nie mam napędu w kompie już od lat, to jak się dało kupowałem opakowania z sentymentu, żeby mieć "bibliotekę steam" na półce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?