SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro myśle ze te słowa zostaną odszczekane po 3 dobrych meczach jude'a pod rzad
29
Jak Yamal odpali, to z tym przygłupem będą same problemy, na każdej płaszczyźnie.
1
@MesQueUnClub_87 a jak ogladam kazdy mecz od 20 lat, jeżdzę na mecze, kupuje merch klubowy etc. Ale obecnie narzekam, bo gdzies od 2016 roku jestesmy kolebką chaosu, nieudacznictwa i mentalu przegrywów (chodzi mi o piłkarzy i trenerów - kibice są już zmęczeni stąd uprawiana jest taka a nie inna retoryka) + mi sie nie podoba to ze real i my to obecnie wyscig dwoch predkosci to jestem kibicem czy nie? Kibicem jest ten kto ślepo wierzy i godzi się jak mu decydenci klubu i pilkarze plują w morde?
0
Patrzac na to jaką pake ma real i jak to chodzi i jaką pake mamy my i „jak to chodzi”, to sie można jako kibic Barcy pochlastać. Wiedziałem ze po takich sukcesach jakie byly ponad dekade temu przyjdzie kryzys, ale myslalem ze to bedzie lekki kryzys, a nie włochate dupsko z ostrą grzybicą. #ciężary
13
Jest średni, ale szklany. Przynajmniej był drogi
1
@FcPortoFan1999 to się w końcu zgodził? Bo dopiero co zostaliśmy przez rząd sprzedani niemcom, a tera odwrót? Tak przynajmniej pisano na la bambli i twitterku
1
czemu taka cisza na stronie i wszelkich twitterach o CPK? Dopiero co pół polski robiło burzę, a teraz cisza
0
@Salchent farmazon farmazoni? Stare, znałem
0
@DamianBarcaCule 60iq masz, szkoda odpowiadać
0
@Arden no, 14 i 15 lat temu tez tak pisalismy. 80 lat temu tez listy takie wysyłalismy. Jest 2024/25 sezon i na to patrze. I dont give a fuck co bylo 2 lata temu
0
Dramat z tym Olmo. Upadek tego klubu. Realu nie dogonimy przez dekade.
0
@SawneyBean bez nich gorzej nie bedzie
2
Ma sa kra!!! Nie da sie kur@@ normalnie kibicować tej barcy w ostatnich latach. Trzeba sie na bierki przerzucić
2
@TankerHunter ciekawe ile stanowski na tym zarobi jak nagra ze wkrecil 90% twittera
2
Nie no, jak oni go serio klepną to to jest upadek. Chłop jest mierny, wyszło mu euro i jest trzepanie pod niego.
1
Ten klub jest posmiewiskiem
0
@Pedri16Future jest cienki i mundial tego nie zmieni. Już wielu takich było.
4
Jak Olmo do nas serio dołączy to ten klub zrobi taki odwiert w dnie gnojowicy że niżej zejść się nie będzie dało. Myślałem że jakkolwiek sie uda poskładać ekipe ale widzę że Lapcio i Deko sie bawią w najlepsze.
0
@Sulimo ile razy byłeś we Francji i ile razy ktos cie skroił?
1
Komentarz usunięty
0
@Bykunn jaka bezczelność? BEZBECZNOŚĆ, bezbek
3
Czy żeby pracować w radiu trzeba mieć jakiś certyfikat na bezbeczność? Jak Ci ludzie się nie wstydzą spojrzeć w lustro po tym co gadają?
0
zazdro tego mbappe
1
@blakkudium za pozno o conajmniej rok
2
a bym se obejrzał taką prezentacje Neymara Juniora, albo Luisa Suareza nawet gdyby miał nie grać kolejne 4 miesiące przez sankcje ehhh
2
@Aragorn33 on ma pomalowane powieki?
2
@Mixtape Mbappe to jest złoty graal i nie ma co do tego wątpliwości. Odkąd CR7 tam przechodził nie miałem takiego bólu dupy
0
@michaleu jakkolwiek trzeba, a Nico pokazał na ME że jest kocik
6
jest, wreszcie to usłyszalem w tym roku. Susza w polsce. Jak co roku. Czekałem aż media podchwycą. Dziś rano słyszałem też że chorwacja płonie od temperatur. Z ciekawości sprawdziłem sobie temperatury na przestrzeni 20 ostatnich lat w splicie i nie uwierzycie. Nie ma różnicy, a nawet zdarzało się że ponad 25 lat temu było goręcej. Ciekawe czy wtedy też było, że chorwacja płonie czy była to normalna pogoda? Wszelkie media powinny zostać zdelegalizowane a dziennikarze zamknieci za sianie propagandy. Od lewa do prawa. Tak mi dopomóż bóg
1
@AFA gry na steam niszczą mi psychę, uwielbiałem mieć wersje pudełkowe. Mimo że nie mam napędu w kompie już od lat, to jak się dało kupowałem opakowania z sentymentu, żeby mieć "bibliotekę steam" na półce :)