SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ile ten ter stegen celnie dlugich pilek przez caly mecz zagral? 1 na 20? Na uj on to wykopuje
2
Rozpie@@@la mnie z tym bramkarzem to ze on sie nawet nie probuje rzucac. On stoi i sie gapi. I tak od lat. DNO
14
My gramy bez bramkarza xD
17
@Ojciec5tkidzieci chwast wyrwany, świat piękniejszy. Bardzo dobrze. Szkoda policjantów tylko.
0
ale kocik :D
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 poprawnosc polityczna i gta via rockstar to dwa bieguny xd
0
Na to wlasnie (nie)czekalem odkad go kupiono. Tak zem czul
0
Ter Stegen dziś masakryczny. Gra nogami dno a to teraz brak slow
0
@LukaszFan "Drogie zegarki odmierzają czas tak jak tanie
Ale łatwiej mierzyć nimi dobre chwile
To nie żadne do finału odliczanie
Sprawdzam czas by zobaczyć ile już przeżyłem"
Sokół
0
@Marian_Pazdzioch Ziomek jest 16 dzień w serwisie, kolejny raz wali jakąś głupote. Mam dwie hipotezy - albo jest trollem i na razie mu się to super udaje, albo 13 latkiem.
0
Jak u nas w pilce ma byc dobrze, jak odsluchuje sobie „ekspertuf” i oni i tak zarypali takiego fikołka zeby obronic Bogusza, Modera, Zielinskiego a i w ogole to chorwaci zagrali slaby mecz xDD. Dominacja przez 85minut ale zagrali slaby mecz.
0
My mamy tempo hak bysmy co najmniej 2:0 wygrywali xD
0
@SelloutCrowd i gral śreeeeeednio. Ps. To tylko brighton, nie przeceniaj ich
0
@MesQueUnClub96 gowno a nie potencjal, rzadziak jakich na pęczki. Tak se wlasnie dajecie wmowic jak jakis polski dziennikarzyna rzuci temat ze ktos ma potencjal.
4
Moder XDDDDDDDD
2
Dno dno dno. Zalewski sie meczy a te zjeby mu nie wychodza do pilki. Skad oni wzieli tych nieudacznikow
1
Dziennikarze pompują tych naszych kasztanów i reprezentacje, a prawda jest taka ze jestesmy na poziomie mołdawii i nie ma co sie ani łudzić ani oczekiwać ze bedzie lepiej
1
Co ten laskowski pieprzy? Po utracie bramki zapaldismy sie w kotline? My od poczatku meczu jestesmy w dolinie xD
3
Bogusz do zmiany. Skad oni takiego czereśniaka wytrzasnęli xD? To jest gra na 4 lige
6
Ale ten Bogusz to dno
2
@John_Doe wy naprawdę jestescie ograniczeni. 3/4 tych zwolnień zostało ogłoszone i rozpoczete za pisu. A co ma rząd wspólnego z tym że zagraniczny bank zwalnia ludzi? Zobacz ile citigroup zwalnia i będzie zwalniał w europie bo mieli slabe kilka lat
6
@Kozinho. To jest rozbudowa obecnego portu chyba, a nie budowanie nowego własnego CPK. Jakby u nas wpompować 600baniek euro w takie Katowice które teraz idą bardzo w cargo i wojsko byłoby świetnie. Prezes KTW Airport znakomicie zarządza tym projektem.
3
@Death_voice Nie ma emocjonalności, jest śmiechawka z twojej niekonsekwencji. Ale to nie jest kwestia licytacji kto, jak pomaga i nie wciskaj mi że coś opacznie zrozumiałem. To jest kwestia pokazania jak pomagasz - nie szukaj w tym drugiego dna :) Kolejna odpowiedź bez odpowiedzi.
@Mezocyklon87 Wy chyba nie macie za bardzo kontaktu z kobietami, jak uważacie że babki nie mają co robić tylko dla sportu usuwać ciąże. Przecież takie asy jak Wy sprowadzacie aborcje do pójścia na fitness w poniedziałek rano.
9
@Death_voice No bo jest zdyskredytowana. Sam się zakasowałeś. Jak możesz brać udział w dyskusji, jak nie robisz nic w kierunku problemu jakim jest działanie na rzecz zapobiegania aborcji. Sorry jedyne co robisz to dużo źwandolisz na forum o swoich pięknych ideaach, ale takich filozofów jak Ty na tym świecie pełno.
Racja i prawda w takim temacie jest jak dupa. Każdy ma swoją.
Od kilku(nastu) postów @clyde pyta Cię jak pomagasz. "kto bardziej takim dzieciakom pomaga. Nie twierdzę też, że jestem lepszym człowiekiem od ciebie, chociaż nie zgadzam się absolutnie z implikowanym w twoim pytaniu zarzutem, że nie pomagam takim dzieciakom w żaden sposób." To powiedz jak pomagasz i dyskusja się skończy. Jako czytelnik tej dyskusji jest dużo niespójności i głupoty w tym co piszesz i nawet przy szansie wykazania się w temacie pomocy, sam się orasz.
Wiesz że twoje podejście jest niespójne z tym "prawa okradać z życia niewinnych ludzi"
Wiesz że przymuszając do porodu za wszelką cenę okradasz z życia kobietę/matkę która często jest "złamana" po takiej sytuacji jak urodzenie dziecka które umrze za chwilę? Czy to już masz w dupie (tak samo jak te dzieci co się urodziły i cyk cyk do domu dziecka czy gdzie tam indziej sztuka dla sztuki) i liczy się poród dla porodu bez zważania na życie człowieka który to życie będzie prowadził na tej planecie przez kolejne x lat?
"Zamiast ich zabijać powinniśmy walczyć, żeby takich ośrodków było więcej(...)"
Walczysz? Składasz petycje? Agitujesz? Podziel się z nami
0
@RafiVeB no troche ma wurwiającą maniere
3
@TankerHunter xD co za łeb. Co za problem wsiadać w samochód/autobus/pociąg dojechać do domu dziecka/domu opieki i pomagać? Przecież cel szczytny, nie umiesz się poświęcić?
usunąłeś
odpowiedź brzmiała mniej więcej "Nijak, bo mieszkam na takim zadupiu że nie mam jak pomóc"
0
Dobra dupka ta w kole fortuny, ale tego geja mogli sobie odpuścić.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty