0

@Cvzx właśnie xD Typy zapominiają o tym (w tym ja) że on w ostatnim meczu by wpuścił 4 więcej gdyby nie spalone.

5

@Peciak pisanie że jest kasztanem słabym to nie bycie hejterem, to stwierdzenie faktu. Rozumiem że jak napisze że Ferran to rzadziak to też jestem hejterem?

3

@Roobo popełnił już błędy i to duzo i to w każdym meczu w którym grał. Grubego jeszcze nie popełnił i chroń go panie boże przed takim w następnych meczach, ale czuje że odwali coś akurat w tych meczach. Poza tym, kumam jakbyśmy nie mieli empirycznych dowodów że to kasztan, ale on grał rok temu, też ludzie pisali "ooo dajcie mu szanse bla bla bla" i chłop tak zakasztanił że wszyscy modlili się żeby do tej bramki nigdy nie wrócił.

0

@BTW jakby real przejmował się tak pseudo szacunkiem jak my, to by byli w miejscu w którym jesteśmy my. U nich grają lepsi i zero kompromisów, jesteś słaby siedzisz na ławie ziomuś.

0

@Arden nawet jeżeli nie trenował na pełnym obciążeniu, to po prostu jest lepszym bramkarzem w sensie stricte. Pena jest kasztanem nadającym się może na Elche, chociaż wątpie że tam by sobie poradził.

0

@Arden ale trenował indywidualnie przez wakacje. Inni piłkarze też mieli 15-30dni wakacji

4

@okiemtypera_lucaxx95 może zagrać

0

@FCB_dimiC "Może Flick nie chce strzelić mokrą szmatą w twarz Inakiemu "
Jakby real miał takie problemy to by był w miejscu jakim jesteśmy my. Ale jak ktoś u nich ogórzy to wyp*****la z pierwszego składu i zero romantyzmu. Powinien grać lepszy, a nie ten który gra żeby mu się smutno nie zrobiło.

4

@Arden jakich 4 miesięcznych XDDDDDDD chłop grał do lipca w piłkę, w lipcu i sierpniu trenował. Wam to się już kompletnie coś czas poprzestawiał. Może od razu roczne wakacje xD

0

a już w środę


0

@Lucyfffer jak jutro nie będzie grał to oczywiste jest że następne dwa mecze będzie siedział na ławce, chyba że Penia sam wkopie piłkę do bramki ze dwa razy

3

No to Pena w ciągu następnych 3 tygodni wpuści około 15 bramek xD Trzeba się przygotować mentalnie na spektakl tego asa na bramce.

0

@Krzysztof1987 Bojan byl tez wiekszy od messiego

1

@marcin62 o nie, nie psuj mu narracji xD

0

@draxidox w tym to panstwo jest najlepsze. W stawianiu pomników po fakcie

0

@Lucyfffer „skad je wyprowadzal” chlopie xD co ty sie bierzesz za tematy i probujesz prowadzic dyskusje gdzie u Ciebie lezy elementarz ekonomii xD przecież to jest podstawówka o co ty pytasz i o czym piszesz. Poznaj jakie mamy stawki VAT w kraju, jakie mamy stawki na loterie a potem zestaw z tym co on placil i jak odliczał i Ci na pewno wszystko w excelu zagra i liczby pokażą co sie rozjeżdża i ile procent dosłownie ukradł od Państwa.

0

Jedni daja 600 inni 300zl na debiut szczesnego, czyli trzeba obstawiac domy ze nie zadebiutuje.

0

@maroon „po marikaen nie odpieprza” tym czasem po marikaen xD

0

@Wojtek88 niestety tez mi sie tak wydaje

11

Widziałem highlightsy z treningu to ładnie wyciągał. Oby była forma gigant

0

W ktorej okolicy w Valencii najlepiej szukac mieszkania/hotelu na dwie noce?

4

@KrychaFCB kur** czego to nie wymyślą żeby przyciągnąć ludzi którzy myślą że jedzą coś wyjątkowego xDDD KRAFTOWE MIĘSO z tej samej mieszanki świni i szczura co to normalne mięso, ale nazywa się inaczej i przychodzi w innym opakowaniu. Łaszą się na kraftowe bułki w burgerach, kraftowe mięso w kebabie, a Ci sami ludzie nawet nie wiedzą jak smakuje dobrej jakości i poprawnie zrobiona jagnięcina/wołowina w jakimkolwiek wydaniu xD

#jak coś to nie przytyk do Ciebie, ale ostatnio mam śmiechawkę z kraftowe + nazwa posiłku

2

@cules100pro w tych czasach być znanym i bogatym chłopem to chyba największe przekleństwo. Za oddychanie w tym samym pomieszczeniu co jakaś pieprzenięta psychopatka kleją Ci łatkę łajdaka, bo jej się coś nie spodobało. Makabra

2

@Rarenzio ale z ciebie arcydzban xD

6

@KobeFR ci którzy piszą że to nie faul na czerwo po prostu nie znają obowiązujących zasad gry w piłkę. Szkoda czasu i nerwów na ignorantów.

12

@kamillek88 czego się spodziewasz po madrycioku pod którego gwizdają od lat?

1

@esem91 frustracja Lewandowskiego ze obrona i pomocnicy nie chca grac do przodu bila po oczach. Oni to najlepiej w poprzek 40m od naszej bramki i humor gituwa

17

Fajnie widziec to jak to do Lewego wszyscy podbijaja, zbijaja piatki, prosza o koszulke i smieszkuja. Pieknie widziec ze ktos „od nas” ma szacun na rejonie. Zloty chlopak

6

@IMBALEO walczy zle, nie walczy zle XDDDD

1

XDDDD to niezla pilka nozna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?