0

@TheCule no brzmi ciepło, nie obrażając

0

Co to za jakiś wymysł że chłop odsłania literki w kole fortuny? Może ja coś przegapiłem przez ostatnie lata, ale wydaje mi się że to była domena Pań. Czy serio wszędzie parytety dać muszę bo się uduszę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@fart nie pisz tak xD To sie źle zestrzeje

5

Kiedy to zarzygane viaplay wynosi sie z polski i liga angielska wroci do cywilizowanej TV?

0

Ale Lando ogórzy, masakra. Wiecej niech sie bawi w dj’a i golfa a nie jezdzenie to bedzie dziadem nad dziady. Ehhh

3

mecz górnik lechia, chłopy chcą iść do szatni w przerwie meczu bo zmęczeni a przygłup co prowadzi wywiady robi to tak powoli i flegmatycznie że żenująco się patrzy na to xD

0

@ForcaBarca3 byl ktos kto go nie chcial?

0

Dziad ferran ktorego potegi nie rozumiemy wchodzi

0

Wow pedri schodzi w 60? Czy to jest prawdziwe zycie

1

Lewy z calej pety xD jak na betonowym boisku

4

Hansi co odwalil z ta druzyna

0

@BorzyKrzys zara pod posta wjeżdża chłop od zaostrzania kar dla kierowców i popiera artykuł

0

@OzzyFCB słuchanie i wrzucanie farmazoniarza Romero powinno być banowane. Tier 30. Tyle co on się naszczekał kolejne już okienko pod rząd a gówno z tego wyszło to kabaret.

0

@Destroyer_of_Worlds no w sierpniu pisać takie rzeczy to trzeba mieć bałagan na strychu xD

0

@Karomek nie kłam, na notatniku nikt nie siedzi. Nawet kibice realu xD

0

xDDDDD jebna ze smiechu

0

@Pnog37 piszę "wpychać", nie wypychać. Chiesa mam wrażenie że okazałby się takim samym shitem jak Ferran, kolejnym który nie chce odejść bo w Barcelonie mu się podoba. Strata nerwów, kasy i czasu na półśrodek.

1

@Pnog37 rozumiem że ten wał roque (laporta lubi kręcić wały na brazolach) to teraz bedzie argument do tego żeby kasztego kasztana pokroju ferrana wpychać do klubu?

2

@Comfortable_ ~mateusz borek

0

@Arden upadek xd

1

@tristan87 cywilizujemy się. Najwyższa pora.

1

@draxidox poza odklejoną Skandynawią i najaraną Holandią nie znam kraju gdzie choćby większość jeździ zgodnie z przepisami i prędkościami zaprezentowanymi na znakach. O jeszcze mi do głowy przychodzi Austria, ale też nie zawsze.

6

Niedziela handlowa i humor gituwa bo mnie naszło na smakołyki. Tak powinno być co niedzielę

4

Widać niemiecką rękę. Weiter Flick!!!

0

@regatta52 ja nie czekam. Życzę sobie tylko żeby nie był kasztanem takim jak zawsze, choć wiem że właśnie nim będzie. Dobre euro tego chłopa to najgorsze co ten klub mógł dostać.

0

Klub dno. XD

3

@PeterMaro za dużo

0

@Gaz 100% jesus ładnie chodził, jak kura po ziarnkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?