SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co leci w bramke to wpada
1
Jezu jaki ten pena to jest dno XDDDDDD
2
@mekston auba by strzelil 6 goli w pierwszej, nie to co ten drewniak z polski
1
Pena xD ladnie XD
0
Takie cos to karny dla bialych
1
Czy jest jakis aspekt gry, ktorego Flick nie poprawił w tej druzynie?
0
ale to są psy kłamliwe. Zero honoru
0
Doku ale zapierdaczył
0
Laporta i wały na brazolach? Stare znałem
4
@Marusek no na pewno nie czosnek 184cm w kapeluszu xD
1
@misterio schowajcie to przed @wpwelement bo go zainspiruje do czegoś nierozważnego
2
@Marian_Pazdzioch a już było tyle spokoju. Co za małpa
2
Przez co ludzie aż tak nie lubią Manchesteru United?
2
@macio_944 lekko 5 ostatnich lat czekałem na to żeby ponownie czekać na każdy kolejny mecz. Znakomity Flick, piękny Robercik i Wojtuś. Znakomicie jest.
0
@bartekvisca rura/wąż odpływowa sprawdzona? My mieliśmy problem, że nam sie zawaliła rura skrobią i resztkami i nie działało tak jak powinno. Po wyczyszczeniu chodzi jak nowa.
0
@BorzyKrzys Dobrze rozumiem że ta baba chodziła sobie kilkanaście lat po tym padole bez konsekwencji? Ale taką urwą to trzeba się urodzić.
0
kiedy pierwszy krening szczesnego?
2
@Piotii16 2-3k lekko weekendzik barcelonski przy tych cenach
1
Szczesny juz wie ze jak nie bedzie opcji w odegraniu, to idzie laga na Robercika
7
Robercik Lewandowski i Wojtula Szczęsny w Barcy. Piękny czas dla polskiego kibica Barcy i polskiego kibica w ogóle :)))))
28
@DLFCB gdyby Auba grał to by miał 3x więcej niż lewandowski, więc po co sie podniecać
0
Komentarz usunięty
1
4/5 lat temu tak, teraz to gruby dziad
1
@Arden pokazuje ambicje - źle, nie pokazuje ambicji - źle xD Nie dogodzisz
0
Ferran to jest na boisku?
5
Co oni temu Wojtuniowi tyle czasu robią? Gastroskopie, kolonoskopie, rezonans i badania krwi na raz?
0
Nie kumam w ogóle czemu nie ma na FC Barcelona youtube live'a z tego co robią ze Szczęsnym. Kiedyś to Mathieu czy inne wynalazki pokroju Douglasa sprowadzali i były takie rzeczy, a te dwie baby co tak kasztanią te social media barcy nawet takiego czegoś by pewnie nie ogarnęły.
1
@DLFCB pachnie tak niezweryfikowanym fejkiem ze szok. Chcialbym miec taką latwosc i brak refleksji we wrzucaniu czegoś, no ale.. może sie mylę
0
Tak z czystej ciekawości - co się stało z Panem Dominik Piechota po tej dramie o podpierdzielaniu artykułów?
0
Prosiłbym o polecenie projektora i jako że się średnio na tym znam to napisze tyle - ma być dokokszony na maxa. I do pracy i do meczu i do filmów. I najlepiej do tego rozwijany z pilota wyświetlacz na ściane długi na przynajmniej ~300cm