3

Co leci w bramke to wpada

1

Jezu jaki ten pena to jest dno XDDDDDD

2

@mekston auba by strzelil 6 goli w pierwszej, nie to co ten drewniak z polski

1

Pena xD ladnie XD

0

Takie cos to karny dla bialych

1

Czy jest jakis aspekt gry, ktorego Flick nie poprawił w tej druzynie?

0

ale to są psy kłamliwe. Zero honoru

0

Doku ale zapierdaczył

0

Laporta i wały na brazolach? Stare znałem

4

@Marusek no na pewno nie czosnek 184cm w kapeluszu xD

1

@misterio schowajcie to przed @wpwelement bo go zainspiruje do czegoś nierozważnego

2

@Marian_Pazdzioch a już było tyle spokoju. Co za małpa

2

Przez co ludzie aż tak nie lubią Manchesteru United?

2

@macio_944 lekko 5 ostatnich lat czekałem na to żeby ponownie czekać na każdy kolejny mecz. Znakomity Flick, piękny Robercik i Wojtuś. Znakomicie jest.

0

@bartekvisca rura/wąż odpływowa sprawdzona? My mieliśmy problem, że nam sie zawaliła rura skrobią i resztkami i nie działało tak jak powinno. Po wyczyszczeniu chodzi jak nowa.

0

@BorzyKrzys Dobrze rozumiem że ta baba chodziła sobie kilkanaście lat po tym padole bez konsekwencji? Ale taką urwą to trzeba się urodzić.

0

kiedy pierwszy krening szczesnego?

2

@Piotii16 2-3k lekko weekendzik barcelonski przy tych cenach

1

Szczesny juz wie ze jak nie bedzie opcji w odegraniu, to idzie laga na Robercika

7

Robercik Lewandowski i Wojtula Szczęsny w Barcy. Piękny czas dla polskiego kibica Barcy i polskiego kibica w ogóle :)))))

28

@DLFCB gdyby Auba grał to by miał 3x więcej niż lewandowski, więc po co sie podniecać

0

Komentarz usunięty

1

4/5 lat temu tak, teraz to gruby dziad

1

@Arden pokazuje ambicje - źle, nie pokazuje ambicji - źle xD Nie dogodzisz

0

Ferran to jest na boisku?

5

Co oni temu Wojtuniowi tyle czasu robią? Gastroskopie, kolonoskopie, rezonans i badania krwi na raz?

0

Nie kumam w ogóle czemu nie ma na FC Barcelona youtube live'a z tego co robią ze Szczęsnym. Kiedyś to Mathieu czy inne wynalazki pokroju Douglasa sprowadzali i były takie rzeczy, a te dwie baby co tak kasztanią te social media barcy nawet takiego czegoś by pewnie nie ogarnęły.

1

@DLFCB pachnie tak niezweryfikowanym fejkiem ze szok. Chcialbym miec taką latwosc i brak refleksji we wrzucaniu czegoś, no ale.. może sie mylę

0

Tak z czystej ciekawości - co się stało z Panem Dominik Piechota po tej dramie o podpierdzielaniu artykułów?

0

Prosiłbym o polecenie projektora i jako że się średnio na tym znam to napisze tyle - ma być dokokszony na maxa. I do pracy i do meczu i do filmów. I najlepiej do tego rozwijany z pilota wyświetlacz na ściane długi na przynajmniej ~300cm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?