1

Trzeba kupić Nico Williamsa żeby odpowiedzieć na mbippi w realu. Nie może być

2

@koksik2700 podupadł nam ten ukochany football. Takiej nudy i deficytów jeśli chodzi o dobrych piłkarzy. "gwiazdki" to ten sport nie zaznał nigdy. Kiedyś na pęczki, można było wybierać. Nie R10? Becks, nie becks? Zidane, nie Zidane? Davids, Carlos, Ronaldo, CR7, Henry etc.. Piłka nożna miała swój czas 1995-2010 i mam obawy że to już nie wróci.
To że taka paranoja jak męczennik z białych ma szanse na ZP pokazuje gdzie jest ten sport.

1

@J4no ambasada Argentyny zaraz cie dojedzie

1

@kazbychu ciekawe czy to kolorowi uchodźcy czy jednak delikatni biali polscy patrioci???

0

Marciniak szef.

0

Spalony. Xd

0

Morata i Ruiz to sabotazysci

4

@vangoor z branza filmowa to samo. Syf

0

@Arcybiskup czy jest w ostatnich latach coś czego nike nie spier**li koncertowo?

3

Ale wioche odyebali z tym marciniakiem. Zenada

0

Simon to umie grac nogami?

2

@Encore #pamietamy

10

@VegetaPolska uwielbiam tlumaczenia bialych na bandytyzm swoich pilkarzy.

0

@MysticCat co za bzdury, poczytaj ile kolonii niemcy mieli choćby w samej afryce

0

ale jutro już sobie pozwolić nie możemy

3

@Bykunn a tych kolonii mieliśmy tyleeeee że aż głowa mała :D

0

Skad ja wiedzialem ze ten felix zasrany nie trafi

0

@Sulimo tez czerwo

0

Zjedza taylora za tego karnego nieodgwizdanego

4

Co ten madryciok XDDDDDDDD

0

To jest ksrtka xD sedzia dno

0

To jedt karny xD

2

Trener hiszpanii pozdrjmowal najlepszych. Ziobro zdziwienia

0

Czy morata potrafi nie zepsuc akcji?

1

Ktory to juz faul emeryta?

0

Morata co za kloc XDDDDD

2

@KrwawiaceoczyVEB okolo 1,5 metrowy, a co?

0

To nie byla nakladka?

0

Morata jest dzbaniskiem odc. 7163

1

@fur_Deutschland Najbardziej nie moge sie doczekać jak sie zesrają polscy nardowcy trumpowcy jak pomarańczowy wudz powie "okej okej, nie mniej niż 2% pkb ale też nie mniej niż kwota x". Bo 2% pkb niemiec to jest dla nas sfera marzeń jeśli chodzi o oddawanie kasy do nato i każdy kto to wyśmiewa (że niemcy oddają ledwo 2) jest deklem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?