SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co nam real w następnym sezonie odjedzie na lata świetlne to nasze. Jak se wyobrażam tego mbappe i taktyke denzela to aż mnie skręca
0
@Criss18Barca myślę że chappi swoimi decyzjami go przegrywa od września
1
@PietrasCoelho szanuje go jako legendę piłkarską. Jako trener jest cienki jak dupa węża po łamaniu i drużyna jest taka sama, a nawet coraz słabsza, a on był do outu rok temu.
5
@tomek8756 jak to, socjalizm nie działa? Kto by się spodziewał, nie?
0
@Jackazz trzeba być naprawdę turbo kretynem żeby się na takie coś nabrać. Przecież to słychać i widać że fejk jak skur. Chłop gada jakby był po wylewie.
0
@Who_you_mam Kroos przechodząc z Monachium do Realu nie był brany jako czołówka światowa tylko dobry pomocnik. Odpowiedni trener i go obrobi na diament.
0
@Afterlife poprzedni sezon bogu dziękować za trofea, ale tego się oglądać nie dało. Mecze po 1 zero, głównie totalne dno i padaka. Naprawdę tego oczekujesz?
1
@Afterlife chłopie, od pamiętnego meczu z Romą tu się nic nie zmieniło. Kupa lat zmarnowana na pudrowanie trupa. Kibicuje ponad dwie dekady ale takiej niechęci do oglądania to chyba nigdy nie miałem.
0
@Radioactive9705 już 47, dopiero co 30 kończył. Szybko to idzie wszystko
4
Dlaczego wiem że tam pójdzie i zacznie grać jak Kroos w Realu?
0
@barcelonaLM mozna przestac ogladac
0
Kompromitacja xD
3
@bartekvisca Fati nie chodził tak jak Yamal, nie miał takiej lekkości, zwinności, luzu i finezji. To jest coś co piłkarz ma albo nie ma.
0
@bartekvisca bo jak sie ma trenera jak Ancelotti czy Pep co potrafi zbudować zawodnika, to nawet placek gra dobrze. Xavi z bardzo dobrych i dobrych piłkarzy zrobił bandę przeciętniaków
1
@draxidox mam nadzieję że tą kur*e znajdą i dojadą do spodu. Tfu
1
@Bobo25 komunizm wciąż żywy. Jeszcze to wmawianie że ktoś się Mentzena nasłuchał xD. Jak nie rozumiesz tego, ze najpierw chcieli uyebać brzoske, jak im sie to nie udało to zaczęli wpieprzać się w jego patenty i kraść jego pomysły, a teraz idą jeszcze dalej z opatentowaniem swojego shitu i robiąc gigantyczne straty mogą mieć to w dupie bo Państwo i tak dołoży kase do tej studni bez dna - to Ci gratuluje braków w podstawach. To nie jest zdrowa konkurencja, to jest gówno ktore moze miec miejsce tylko w naszym meksyku europy.
5
@bartas97 tylko w tym cebulackim kraju rząd konkuruje z prywatnym polskim przedsiębiorcą xD Cyrk
1
@FCB17 o tym samym pomyslalem xD
5
@dominox1998 przegralismy mistrzostwo bo bylismy ciency jak sik pająka przez 3/4 sezonu, a nie 2 meczami
3
myślałem ze Cardi B po zmianie płci i imienia na karol
1
@Monegros co wariat odkopał :p fajnie takie rzeczy poczytac po czasie
0
@BorzyKrzys widzę że trzasku robi powtórkę komora z 2014/15. Robi wszystko żeby przegrać te wybory, a o to naprawdę się trzeba postarać w wwa
1
@pt9 powinni zabierać domy, wyburzać i pozwalać deweloperom stawiać bloki z apartamentami 13m2 lub bliźniaki.
1
Chłop co nie potrafi reagować na to co się dzieje na boisku, nie potrafi poukładać zespołu tak aby z najgorszymy zespołami w lidze mieć spacerek, a nie walkę o wynik do końca, co ma pozatrudnianych wuefistów pociotków na przygotowaniu fizycznym etc? Podziękować mu jak najszybciej i się pożegnać. Ilu trenerów ma gorszych zawodników od niego i potrafi ich tak zmotywować i poustawiać że dają radę i fajnie grać i wygrywać, a temu wiecznie coś nie pasuje. Jest takim kasztanem trenerskim (z całym szacunkiem do dorbku pilkarskiego) że jakby dostał pake man city to też by mu nie pasowało i by się bił o top 3 znając życie.
Jak ryba nie umie plywac, to mowi ze woda za slona - i taki wlasnie jest nas Xavi
2
@Gaz wierzę że to pryma aprilis spóźnione, a nie napisane na serio
12
Czekać tylko kiedy wyrwie na dziure od kogoś i się spłacze. Przez internet i socialmedia takie dzbany myślą że są nietykalni
1
No to ciekawe to bylo xD
0
To nie spalony xD
7
Chlop chlopa rekami odpycha i jest czysciutko xD
5
@escarabajo od jednego przesla zalezy stabilnosc calego mostu. Jak jedno zostalo oslabione w odpowiednim miejscy sypie sie wszystko.