0

@maroon dlaczego dobrze?

1

@Nazio_87 Dlatego od razu kupujesz iPhone’a i nie trzeba potem nic zmieniać przez kilka lat I się czymkolwiek zamartwiać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Zadziwiające jest to jak ludzie cały czas mówiący o work life balance, nie przepracowywaniu sie etc etc. Sa pierwsi zeby sie splakac ze mieszkanie jest prawem, wszystko im sie nalezy, a ktos kto pracuje duzo i stac go na wiele jest dzbanem marnującym zycie, ale majatkiem to sie ma podzielić. Wtf?

5

@ChampionLW a to teraz już można rozwalać warszawe, racja. Jak jedni debile robią coś głupiego, to my zróbmy coś potrójnie głupiego.

0

@JoeBlack no, tusk mu wysłał SMS że ma rzucić kamieniem xD #takbyło

3

@MarioVeB! to jedno, ale drugie to rudzki który o 10:00 w poniedziałek potrafi tak cię uśpić że czekasz na wieczorne spanko.

4

@koksik2700 tak tak, wyjść z unii jako słaby kraj i płakać jeszcze bardziej niż brytole którzy mimo wszystko są gigantami, a ich to mega zabolało i nadal boli gospodarczo. Big brain time

0

Inside info ze w szczecinie jednak ukrainiec i zataili narodowosc. Beka

0

@pluszek jakiś artykuł albo dokument jest?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 polak 100%

0

@bartekvisca wyjeżdżam często, jest ok. Nie idealnie, ale ok.

0

@Arys dużo ludzi w tym ja którzy kręcą tutaj tematy zaczyna się poważnie zastanawiać nad odjechaniem w bardziej słoneczne i przyjemniejsze gospodarczo zakątki europy. Najkrótsze życie, najwięcej stresów, najgorsza jakośc powietrza, najgorszy system podatkowy, blisko ruskich. Odbyt europy. Polecam się zastanowić nad przyjemnym życiem : ))))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak to jakimś cudem byłaby odpowiedź na Mbappe to imo bezsensowna. Tak jak z R9 na beckhama laporta trafił, tak tutaj mbippi powinien trafić do nas a Haaland do nich - patrząc na model piłkarza

0

@MESSIah16 Oczywiście że by tak nie postąpił bo sam to klepnął. Więc po co miałby anulować swoją decyzję. Chyba, że to pytanie retoryczne,ale uważam że ono nie miałoby tu sensu, więc tego nawet nie zakładałem

8

@MESSIah16 Myślę że jak już nam nie zagrozi to będzie trochę za późno na podwajanie a nawet potrajanie wydatków na obronność

24

@MESSIah16 Przecież ten głąb sam udupił rolników swoimi decyzjami. O czym ty piszesz xd

0

@colossus mam lepszy pomysł, niech wsiądą wszyscy do TU-154 które nam jeszcze zostało, najlepiej wszyscy pisowcy i się dowiedzą czy jak wlecą samolotem w brzozę to się coś stanie.

10

@goldensun CR7 w prime united jako PS/LS miał 187cm

1

@TR3YWAY w tamtym roku w kwietniu potrafiło byc rano -7, podziękuje. Wole ten luty i oby tak zostało.

4

@Beztroskii Tuchel to kasztan jesli o nim myslisz

0

Mężczyźni są lepszymi kierowcami niż kobiety. Tak czy nie?

0

@AlexDark00 ludzie uprawiają seks w wieku 15 i 16 lat, wiem że może Cię to dziwić ale to jest fakt. Nawet Cię zaskoczę. Są przypadki gdzie dziewczyny mające 13/14 lat nie tylko uprawiają seks, ale rodzą dzieci. Sam zacząłem dość wcześnie i mimo że się pilnowałem od A do Z to w przypadku fuckupu (który się nie wydarzył) na tamten czas dobrze byłoby mieć dostęp do takiej tabletki, także lepiej że jest dostępny kiedy go nie potrzeba, niż że byłby niedostępny gdy byłby potrzebny.

8

@AlexDark00 traktowanie tego w ten sposób pokazuje że jestes ograniczony nie tylko jeśli chodzi o dyskusje o Lewandowskim xD

0

Dzieki pisowi mamy kase z kpo, ale ten rudy jest okrutny i zly we wszystkim i dziala na naszą szkode (:

3

Dlaczego mam dziwne wrażenie że to się okrutnie źle zestarzeje xd

0

@Kengo ile jestes na plusie?

20

niech sypną 100 baniek jak za innych kasztanów i sam go dowiozę rikszą do londynu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?