SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On tu nie pasuje. Mbippi jak najbardziej, ale ten klocek nope
0
@pt9 ja juz troche bmw nowych przerobilem i poza wymianami oleju nic sie nie dzieje, stąd wracam do marki… z tym ze teraz niekoniecznie przez sytuację na rynku.
@SnieguPlock no miałem przyjemnosc zapoznać sie z ls z 2022 roku czy tam 23 i sredniawa dla mnie. Nie zapłacę takich pieniędzy za to auto bo nie jest ich warte tym co oferuje
0
@stone80 dlaczego?
0
@Barcasub no bmw to plastic fantastic, wlasnie zamierzam spojrzec na panamere bo juz od dluzszego czasu o tym myslalem ale odrzucał mnie troche design, ale chyba sie z nim musze przeprosić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub Z calym szacunkiem ale audi to vw i slaba jakosc - takie mam doswiadczenia, a lexus to toyota niestety. Mimo ze lexa sweto czasu mialem na liscie to buy
0
@Safrani nie wiem jak jest sprzedawana, bo nie sledze jakie normy to ma spelniac. Wiem co mowil chlop w salonie i wyraznie powiedział ze nie dostalyby homologacji z poprzednimi silnikami
Edit
Nie wiem jakie to ma znaczenie ale mazda ma ok 130g co2/km a chocby 550 ma 270g co2/km - mysle ze to lekka roznica :))
0
@Safrani nie. To sa normy ue ktore producent musi spelniac bo nie dostanie homologacji. Ot co
1
@qbuteq po 1 wylecz kompleksy jak tak uwazasz, ze dzisiaj pojscie do salonu to chwalenie się - chcialem dac upust niezadowoleniu spowodowanym glupimi ponyslami parlamentu ue i jednoczesnemu zabraniu mi mozliwosci wyboru auta. Po 2 jestem w miare zorientowany i bylem przekonany ze v8 w modelach o ktorych myslalem nadal jest i bedzie. Po 3 nie kupie toyoty za 500tys zl.
1
Komentarz usunięty
0
@Safrani bo to jest tak, jakby ktos powiedzial ze produkcja kibla jest zla dla srodowiska i sraj od dzis do dziury w ziemi. Euroidiotyzm i spierdzielenie umyslowe eurokomisarzy mnie zaczyna wpieniac, bo sie zajmuja nie tym od czego są.
8
@Safrani po to zeby go miec? Co to za idiotyczne pytanie xD? Po co ci kibel jak mozesz srac do dziury w ziemi? Przeciez tak tez sie da.
Ps. X5 to kiosk na kolach
0
@Azi polec cos salonowego z v8, merca z r4? Czy kałdi vw?
17
Wlasnie zostalem wyprowadzony z bledu w salonie bmw ze procz x5 i serii 7 nie kupie v8. Zenada i upadek ue. Hinole burgery i inne wynalazki moga robic co chca jak chca, a my se dupy korkiem w europie zatkamy bo euroswiry mają problemy z psychiką. Tfu
Nowe m5 w 3 litrowej hybrydzie to zart nad zarty tak btw. XDDD
0
@Aragorn33 proste buraki oderwane od pługa. Prawdziwi rolnicy to są dziś w polu a nie na ulicy wkur@@@ją obywateli.
0
Jeśli to prawda to papuga gigant
0
@Arden w takim razie jeśli jest tak jak piszesz, to tym bardziej powinen wyjechać za 9.3.3
1
On chyba chce chce brac udział w konkursie na najbardziej idiotyczną wypowiedz dekady
2
Zawożę go sam tam!!!!!
0
@SawneyBean wszyscy winni, tylko nie biedna rosja. Czosnek zryty do cna
0
@Barcasub to bym jej strzelił w pysk że jest głupią **zdą a nie normalizował to. Po alko się nie wsiada do auta, to jest tak proste typie i aż mnie dziw bierze że twój móżdżek tego nie przyswaja. Poza tym, co najwyżej dostanie po portfelu bo skoro wsiadła w moje auto, to na logikę to auto jest moje. Bronić alkozyebów siadających za kółko to trzeba mieć whiskas zamiast mózgu.
1
@Barcasub jakie to ma znaczenie xD? Ja nigdy nie wsiadłem do auta choćby po piwie, a co dopiero mając 1,5 czy jakiś kosmos 3,2. To jest tak samo logiczne że nie wsiadam do auta po %% jak to że nie biegam z zasłoniętymi oczami i z maczetą po ulicach bawiąc się w piniatę.
0
@draxidox pod młotek czy będzie stał i generował koszty parkingu?
1
@tbas dobra niech to nike pali wroty bo się od lat kompromitują ze swoją ofertą koszulkową. Nie potrzebujemy ich w naszym składzie i puma here we go
4
@Barcasub Arnold
0
@Dari0G widzisz, nawet to nazwisko ma jakieś nie teges
0
@misterio są słabe drużyny. Mianowicie - Barcelona
17
@Gitarkafcb w pracy nie ma znajomych, są tylko znajome twarze. Pamiętaj.
8
jezu ten kotleszka w tym kanale sportowym to największy rak świata. Nie ma drugiej osoby która mnie tak wpienia nie robiąc nic konkretnego.
0
@maroon a potem co