SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 gdzie tak?
0
@Sysia11 gorzej nie bedzie!
0
@MarcepanowyKsiaze tak, wszyscy sa debilami tylko jasnie oswieceni kuce nie sa. Powinniscie sie leczyc bo macie problemy z ego
0
@Sysia11 40% ma, osmieszony jest pis na calej linii
15
@Domin7777 bardziej niz kaczor i spolka? Bardzo wątpie
2
Ja o konfie i jej wczesniejszym nazwa slysze od nastu lat ze juz nastepne wybory sa ich, za kazdym razem mowie uja!. Za kazdym razem kuce sie ze mnie smieja. A potem smieje sie j. Cudowne uczucie po raz kolejny
1
@VamosRakieta czyli nic nowego
6
@michal26 jak to bylo? 9-13% celowanie?
0
Jak konfa sie w kolejnych wyborach zesrała to sie zaśmieje. Gorzej jak pis zrobi slowacje to wtedy ja sie zesram
2
Ewidentnie to była wina Lewandowskiego. Od razu widac że lepiej gramy bez tego drewna!!!111
3
Juz za 20min panowie z komentarzami wychodzimy na takiej #!$%@?, że ich zmiatamy z powierzchni ziemi jest pierwsze pierdzielnięcie oni kurła nie żyją. Będziesz widział, że ktoś dostaje bana, pomóż koledze - zaeb mu komentarz
0
@okiemtypera_lucaxx95 a co muwio
0
@VegetaPolska vegeta, vegeta, vegeta… vegeta.. jakbym Cie nie znal to byłbym jeszcze skłonny Ci uwierzyc…
4
Komentarz usunięty
10
@VegetaPolska oh no it’s stulejage
2
@tobiasson92 opolskie jest do likwidacji
1
@Barcanajlepszyteam jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie
Zalezy ktory elektorat bardziej sie zmobilizował
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior a mogliby
17
@Roobo ogromny skandal to jest tendencyjne referendum w dniu wyborów
1
@Barcanajlepszyteam obysmy sie wieczorem wszyscy nie zdziwili, bo bardzo duży optymizm przez nas przemawia. A to jest zgubne.
1
Komentarz usunięty
1
@ro3ak frekwencje podbijasz, glos niewazny
5
Skorzystałem z wolności i możliwości wyboru jako obywatel i zachęcam do tego samego!
1
@Barcasub obrazek z cyklu: powiedz że nie znasz się na ekonomii nie mówiąc że nie znasz sie na ekonomii.
2
Chodźmy na wybory i Wybierzmy mądrze.
Zawsze w kraju może być gorzej, ale też zawsze może być LEPIEJ!!!
4
Komentarz usunięty
5
Cos czuje że piśdzielce 3 kadencja jako większość. Oby sie tak faken nie stało.
0
@Crystal37 ile masz lat?
0
@tristan87 no dla mnie nie byl. Durde w innym formacie moge słuchac, ale w tym to jest jakieś nieporozumienie.