0

@MesQueUnClub_87 gdzie tak?

0

@Sysia11 gorzej nie bedzie!

0

@MarcepanowyKsiaze tak, wszyscy sa debilami tylko jasnie oswieceni kuce nie sa. Powinniscie sie leczyc bo macie problemy z ego

0

@Sysia11 40% ma, osmieszony jest pis na calej linii

15

@Domin7777 bardziej niz kaczor i spolka? Bardzo wątpie

2

Ja o konfie i jej wczesniejszym nazwa slysze od nastu lat ze juz nastepne wybory sa ich, za kazdym razem mowie uja!. Za kazdym razem kuce sie ze mnie smieja. A potem smieje sie j. Cudowne uczucie po raz kolejny

1

@VamosRakieta czyli nic nowego

6

@michal26 jak to bylo? 9-13% celowanie?

0

Jak konfa sie w kolejnych wyborach zesrała to sie zaśmieje. Gorzej jak pis zrobi slowacje to wtedy ja sie zesram

2

Ewidentnie to była wina Lewandowskiego. Od razu widac że lepiej gramy bez tego drewna!!!111

3

Juz za 20min panowie z komentarzami wychodzimy na takiej #!$%@?, że ich zmiatamy z powierzchni ziemi jest pierwsze pierdzielnięcie oni kurła nie żyją. Będziesz widział, że ktoś dostaje bana, pomóż koledze - zaeb mu komentarz

0

0

@VegetaPolska vegeta, vegeta, vegeta… vegeta.. jakbym Cie nie znal to byłbym jeszcze skłonny Ci uwierzyc…

4

Komentarz usunięty

10

@VegetaPolska oh no it’s stulejage

2

@tobiasson92 opolskie jest do likwidacji

1

@Barcanajlepszyteam jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie

Zalezy ktory elektorat bardziej sie zmobilizował

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ptasior a mogliby

17

@Roobo ogromny skandal to jest tendencyjne referendum w dniu wyborów

1

@Barcanajlepszyteam obysmy sie wieczorem wszyscy nie zdziwili, bo bardzo duży optymizm przez nas przemawia. A to jest zgubne.

1

Komentarz usunięty

1

@ro3ak frekwencje podbijasz, glos niewazny

5

Skorzystałem z wolności i możliwości wyboru jako obywatel i zachęcam do tego samego!

1

@Barcasub obrazek z cyklu: powiedz że nie znasz się na ekonomii nie mówiąc że nie znasz sie na ekonomii.

2

Chodźmy na wybory i Wybierzmy mądrze.

Zawsze w kraju może być gorzej, ale też zawsze może być LEPIEJ!!!

4

Komentarz usunięty

5

Cos czuje że piśdzielce 3 kadencja jako większość. Oby sie tak faken nie stało.

0

@Crystal37 ile masz lat?

0

@tristan87 no dla mnie nie byl. Durde w innym formacie moge słuchac, ale w tym to jest jakieś nieporozumienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?