8

@GeneralXavi najlepszy bedzie trzask jak konfa 4-6% bedzie miala

0

@FcPortoFan1999 okres depresji i śmierci to jest

0

@draxidox nie no, wierzyć mi się nie chce że nie zabrali mu prawka minimum i nie skierowali sprawy do sądu. Jakieś nakręcanie dymów przez tego szeryfa twitterowego musi byc

5

@DonMatteo901 czyżby UK się chciało obudzić z tej fikcji?

1

@michal26 zamordyści są wśród nas… niektórzy lubią jak się nad nimi stoi z batem jak nad niewolnikiem

27

I sie potem małpiszon dziwi że go jadą równo. Tfu na buca

3

@Values nie, pamiętam jak bronił i jak wszędzie przez wszystkich był jechany. To ze był w barcy nic nie zmienia.

3

@kejdzi przecież on do swojego ostatniego sezonu to walił takie babole i tak mu prąd odpinało że to koniec. Dopiero ostatni sezon byl w miare jak na bramkarza Barcy przystało. Z całym szacunkiem, ale Valdes to ultra przeciętniak. Zero parad, slabe stale fragmenty (wolne, rozne - duzo pustych przelotów), slaba gra nogami, slaba gra na przedpolu, slabe 1v1, karne tez cienko.

0

Piekny mnie tak nie wpienial, jak bruno fernandes.

0

@kynio302 smutne

0

@Mezocyklon87 a taka ciekawostka - Procz państwówki tam praktycznie nie ma sponsorów. Nie mowie ze w ogole, ale bardzo malo.

0

Na tvp sport leci mecz kobiet w orlen eurolidze. Kto to oglada nieironicznie? Przeciez to jest mniej wiecej taki poziom jak 10-12 letni chlopcy. A nawet nie wiem czy tutaj bardziej nie szkodzi na oczy.

0

@Ojciec5tkidzieci tusk tankuje na shellu. Antypolak!! DZADEK W WEHRMACHCIE

0

@Popitek12 bede rzigoł

5

@sergio5 o pierony, bardzo fajny zawodnik to jest.

0

@DonMatteo901 no shit sherlock

15

@Comentateiro 10lat temu nie miałem z rodzicami na chleb i zbieralem grosze po domu zeby kupic bochen, a dzis kupuje auto z salonu. Zero pleców, wejść, znajomości. Kapitalizm jest najpiękniejsza rzeczą jaka mogła sie naszej cywilizacji przytrafić

13

Dlatego od zawsze na zawsze będę zył w przekonaniu że temu klubowi kibicują miękkie faje i chorzy psychicznie.
Madrid, cabron, saluda al campeón

1

@Medium kasa misiu kasa

1

@Joe_Pesci on akurat zawsze był takim burakiem. Idealnie się wpasował tych prześcieradeł

0

@Rewolucja123 przy pierwszym golu to sie mats odkleił i nie ma co tutaj dyskutować nad ustawieniem obrony. Takich błędów się nie popełnia na tym poziomie moim zdaniem.

3

@El Plutoninho W lidze tebasa wszystko co przeciwko barcy dozwolone, a w drugą strone kara smierci dla katalonczyka

1

O i jeszcze jedno mnie naszlo - jak to sie dzieje, ze Gundo w city to byl pieprzony wirtuoz, rozdawał piłki i robił magie, a u nas gra z wizją i tempem jakby był po udarze.

0

Niepopularna opinia: odkąd wrócił Araujo gra Obronna się rozsypała. Chłopak coś ewidentnie nie trafia z formą

0

Komentarz usunięty

2

Zero pomyslu. Gundo w ogole nie jest wykorzystywany.

0

@Kluivert_P zajebiscie ze real takie karne z dupy dostaje

3

Matka sedziego daje kosmitom

0

Ter stegen co ty

31

@michal26 brak wartości i patologia były zawsze, ale teraz jest to tak powszechne i znormalizowane że nie widzę przyszłości dla nas, jako społeczeństwa optymistycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?