SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
@Kondziubarca Gerard Farmazonero
1
@abram3k a pamietam co pisałem ze farmazoni z messim i innymi transferami i jego predykcje to czysta losówka, to dzieciaki z LR mnie zjadły xD
2
Nie wiem czy jest bardziej wpieniający "dziennikarz" niz Sławiński w KS
0
Ktoś kupował jeszcze bilety na Polska Niemcy? Jest jeszcze w ogóle jakakolwiek szansa na dostanie biletu?
13
@SenseiFCB i Cupre. Zapomniałeś o cuprze
0
@tbas Stawiam na Kokcu
0
@barcelonaLM trzeba zawijać mandżur i spierd@@@ć z tego kur//idołka. Kamień na kamieniu tu nie zostanie, a tracić energie bez sensu.
16
Lewackie psychole robią wszystko żeby kazdego człowieka do siebie zniechęcić. Pluć na tych popaprańców
1
@Pawlak1992 Może za to co odroczył przez (chyba) ostatnie dwa sezony? Czy to według twojej logiki ma pójść w zapomnienie.
"obrońca pobierze całość kwoty, którą Barça była mu dłużna z poprzednich lat, i odpuści część wynagrodzenia z ostatniego roku kontraktu"
@Donio będę porównywał. Ty musisz zarobić na paliwo do seicento, on musi zarobić na paliwo do jachtu, odrzutowca, na sprzątaczki w każdej willi, na podatki od nieruchomości i na setki innych rzeczy które obciążają jego budżet. Praca to praca, nie ma znaczenia ile ktoś zarabia. Prezesi firm duzych zarabiają pieniądze takie jak piłkarze, ale jakoś nie słyszę socjalistycznego podejścia że wypadałoby się zrzec swojej odprawy i pobierania pensji, bo i tak ma za dużo (XD)
4
@MamerTponad100 przecież to jest jego praca xD Jakbyś miał odejść na przedwczesną emeryturke to rozumiem że zrzekłbyś się pensji za np. pół roku w firmie?
0
@PietrasCoelho Nie muszę wymyślać i chcą (: Nie trafiasz od samego początku niestety
0
@PietrasCoelho jak sie co chwile poznaje kobiety w roznych miejsach to mozna miec takie zdanie jak ja. Jak sie jest zamknietym w domu lub w jednym srodowisku to mozna miec takie jak Ty
1
@PietrasCoelho Możesz pisać że obrzydliwe, żyć w świecie kreacji i fantazji o polskich dziewczynach, ale obecnie tak to wygląda u sporej części dziewczyn.
1
Komentarz usunięty
0
@Krisgum podobno sedziowie ktorzy mieli sedziowac polfinal LM, w ostatniej chwilii z przyczyn osobistych nie mogli sedziowac i wzieli Marciniaka, ktory duzo wczesniej byl zaklepany na final LM.
1
Komentarz usunięty
0
@Hosh i jeszcze myli tytuł xDDD upadek
1
@ObiwanKenobi „This is not actually Kamala Harris speaking. The video is of Kamala Harris on April 25, 2023, but it has been digitally altered to include a voiceover.” to jest napisane pod tweetem. Co jest prawdą?
0
Mieszka ktoś z Was w Berlinie? Prosze o kontakt priv :)
0
Macie orientacje czy w sopocie obejrze gdzies dzis mecz? Pub/restauracja
0
@Cotutajsiedzieje lepiej idz na silownie, zajmij sie soba, zobacz gdzie popelniles błędy i wyciągnij wnioski na przyszlosc. Spotykaj sie z kobietami w miedzyczasie.
0
@RafiVeB tak jak z pdpkt a sie zgodze, tak serio xD niszczyc zieleń butami i wózkiem? Ffs prosze Cie
2
@bartas97 kizo daje rade jako trener
0
@KrwawiaceoczyVEB odważne słowa jak na kogoś kto kibicuje Barcelonie w obecnej sytuacji xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie jest
2
@Firestone Bo kasztany z LR tak sie znaja na pilce
0
@Tomek54321 nie wiem co gorsze, ich nakrecanie spoleczenstwa czy czerstwe zarty rano ze az sie czlowiek ma ochote zapasc pod ziemie
0
@Dironixu za pozno o jakies 7 lat
46
@DonMatteo901 Ney był przekoniem, drugi najlepszy zaraz po Messim. Nie zapraszam do dyskusji.