0

@MadafakinGuy raczej bolid ktory jezdzi na paliwie rakietowym

0

Redbull jak rakieta zapi@rdala. Dramat

1

@Dejwol literówka na telefonie. - wyższy :) mam nadzieje ze Ci lepiej

0

@wojopancer budowlana

2

Podatek od gowno dzialki przyszedl kafla wyszszy xD. Kocham to państwo

1

@Zawsze_Wierny a kto ma mu dograc pilke typie? Musi sie cofac bo nie ma kto grac lol

1

Lewy se moze objechac 3 a Kessie do tylu xD

0

Ktos wie czemu nie gra Balde?

0

Nicea pieknie!!!

0

@Encore No Mirosławski dickriding od zawsze dla białych robiony to sobie takich samych pajacy do stacji dobiera

0

@taris średnio to wygląda mercedes. Ich mid corner choćby w 11 i 13 i przez to gówniany exit to jest jakiś dramat. Jak nie naprawią tego jak auto sobie radzi na kerbach, to faktycznie do 3-4 GP tego sezonu będzie wyścig ferrari/RBR i gdzieś dalej dalej merc.
Aston może zaskoczyć - jeździ znakomicie + i środek stawki i top mówi że mega mocni są. Oby sezon był tak ciekawy jak plotki, bo sie zaraz okaże że RBR ma potwora, ferrari też ale strategie od czapy a merc szuka ustawień i poprawia aero pół sezonu

0

@Fake69 Xavi miał plan... kurła sprytny :D

0

@cules100pro nie, on gada tak jak publika tego wymaga co przekłada się na lepsze kliki. Zaczął być na niego hejt na la bambie, na yt w komentarzach etc. to nagle mu się retoryka zmieniła. To nie jest obiektywizm. To jest bullshit

0

@q1 no moim zdaniem Xavi przegrał mecz kombinowaniem na Camp Nou. Mogliśmy u siebie ich pyknąć normalnym składem nawet te 2-0/3-1 i byłby wczoraj "spokój". Bawi się to ma.

0

@cules100pro ta, wyjdzie 13 letni tomuś i zacznie prawić morały które się jak zwykle w gówno obrócą. Jak wiatr zawieje tak gada i jak wiatr zawieje tak wszyscy do niego trzepią gruche. Jak gada pod Barce to jest wow, jak gada przeciwko to jest be.

1

4

Brak pilkarzy pokroju Neymar, Lionel Messi daje sie we znaki. Nie mowie konkretnie o nich, ale o profilu pilkarza takim jak oni. 1/2 ruchy gubia 3 gosci, sprint, znakomite podanie miedzy obroncow - brama.

69

Bycie kibicem Barcy gdzies tak od 2017 do dzis dzien to ciezka przeprawa. Byly lata chwaly, teraz sa lata chały

0

@Nazio87 o co tu sie martwic? Chyba tylko o to ze awansujemy i ewentualnie dalej na dziure dostaniemy. Jak odpadniemy to zero zdziwienia bo sam Xavi do tego doprowadzil

0

@barcelonaLM
>badz fanem wersztapeninga
>bierz 1 dzień testów (i kazdy kolejny) na powaznie

Odkad f1 w pl coraz bardziej popularne odtąd coraz więcej toxic przygłupów :G

2

@ptrx sokol byl w padoku wiec jest git, ale jego bylo jak kot naplakal (wywiady etc). W sky zrobili to fajnie, bo ziomek sobie stanal przy chyba T4 kamera na niego i opowiadal jak sie poszczegolne bolidy zachowuja przy dohamowaniu, kto musi duzo korygować, kto lockuje etc. Serio - o wiele ciekawsze bylo sluchanie chocby takich „glupot” niz patrzenie na ludzi w studiu.

Ps. Zamiast usuwac to by sie ktos mogl zastanowic i krytyke przyjac, bo nikt nikogo nie obraza i moze wdrozyc jakies zmiany zeby zachecic klientele

9

Viaplay dzis przy f1 to jakas masakra. Polowa testów to pier&olenie glupot w studiu, a ja chcialem sobie tylko poogladac jak jezdza dookola toru..szczegolnie ze komentatorzy byli ok. dobrze ze zmienilem na sky. Ale to mi dalo odpowiedz zeby kupic f1tv a nie to, bo zaraz sie okaze ze w polowie wyscigu stwierdza ze chcą poudawać głupiomądrych w studiu.

28

@KrychaFCB Buldupi - bezcenny

0

@Koni8M gorzej jak united taki mecz zagra xd

0

@Kgorecki2500 nie no, gwałt jest gorszy, pedofilia. Kilka rzeczy by sie jeszcze znalazło..

6

@Emhyr dopiero polowa lutego do okna transferowego kilka msc, a on juz zaczyna dojenie kasy na latwowiernych chlopach xD

1

Za te zęby tego Bartomeu powiesić na sagradzie

0

Komentarz usunięty

6

@Prorokk stary może byc, słaby nigdy nie będzie. Jest tak wszechstronny, że chyba by mu nogi od kolan musieli upiłować żeby spadł choćby na poziom Kryśki

2

Panie Bozu prosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?