SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MadafakinGuy raczej bolid ktory jezdzi na paliwie rakietowym
0
Redbull jak rakieta zapi@rdala. Dramat
1
@Dejwol literówka na telefonie. - wyższy :) mam nadzieje ze Ci lepiej
0
@wojopancer budowlana
2
Podatek od gowno dzialki przyszedl kafla wyszszy xD. Kocham to państwo
1
@Zawsze_Wierny a kto ma mu dograc pilke typie? Musi sie cofac bo nie ma kto grac lol
1
Lewy se moze objechac 3 a Kessie do tylu xD
0
Ktos wie czemu nie gra Balde?
0
Nicea pieknie!!!
0
@Encore No Mirosławski dickriding od zawsze dla białych robiony to sobie takich samych pajacy do stacji dobiera
0
@taris średnio to wygląda mercedes. Ich mid corner choćby w 11 i 13 i przez to gówniany exit to jest jakiś dramat. Jak nie naprawią tego jak auto sobie radzi na kerbach, to faktycznie do 3-4 GP tego sezonu będzie wyścig ferrari/RBR i gdzieś dalej dalej merc.
Aston może zaskoczyć - jeździ znakomicie + i środek stawki i top mówi że mega mocni są. Oby sezon był tak ciekawy jak plotki, bo sie zaraz okaże że RBR ma potwora, ferrari też ale strategie od czapy a merc szuka ustawień i poprawia aero pół sezonu
0
@Fake69 Xavi miał plan... kurła sprytny :D
0
@cules100pro nie, on gada tak jak publika tego wymaga co przekłada się na lepsze kliki. Zaczął być na niego hejt na la bambie, na yt w komentarzach etc. to nagle mu się retoryka zmieniła. To nie jest obiektywizm. To jest bullshit
0
@q1 no moim zdaniem Xavi przegrał mecz kombinowaniem na Camp Nou. Mogliśmy u siebie ich pyknąć normalnym składem nawet te 2-0/3-1 i byłby wczoraj "spokój". Bawi się to ma.
0
@cules100pro ta, wyjdzie 13 letni tomuś i zacznie prawić morały które się jak zwykle w gówno obrócą. Jak wiatr zawieje tak gada i jak wiatr zawieje tak wszyscy do niego trzepią gruche. Jak gada pod Barce to jest wow, jak gada przeciwko to jest be.
1
@Lionel_Messi10 Hejterzy RL9 od listopada do teraz:
https://www.meme-arsenal.com/memes/0a94deae0334484d4a5d19e63f793720.jpg
koloryzowane.
4
Brak pilkarzy pokroju Neymar, Lionel Messi daje sie we znaki. Nie mowie konkretnie o nich, ale o profilu pilkarza takim jak oni. 1/2 ruchy gubia 3 gosci, sprint, znakomite podanie miedzy obroncow - brama.
69
Bycie kibicem Barcy gdzies tak od 2017 do dzis dzien to ciezka przeprawa. Byly lata chwaly, teraz sa lata chały
0
@Nazio87 o co tu sie martwic? Chyba tylko o to ze awansujemy i ewentualnie dalej na dziure dostaniemy. Jak odpadniemy to zero zdziwienia bo sam Xavi do tego doprowadzil
0
@barcelonaLM
>badz fanem wersztapeninga
>bierz 1 dzień testów (i kazdy kolejny) na powaznie
Odkad f1 w pl coraz bardziej popularne odtąd coraz więcej toxic przygłupów :G
2
@ptrx sokol byl w padoku wiec jest git, ale jego bylo jak kot naplakal (wywiady etc). W sky zrobili to fajnie, bo ziomek sobie stanal przy chyba T4 kamera na niego i opowiadal jak sie poszczegolne bolidy zachowuja przy dohamowaniu, kto musi duzo korygować, kto lockuje etc. Serio - o wiele ciekawsze bylo sluchanie chocby takich „glupot” niz patrzenie na ludzi w studiu.
Ps. Zamiast usuwac to by sie ktos mogl zastanowic i krytyke przyjac, bo nikt nikogo nie obraza i moze wdrozyc jakies zmiany zeby zachecic klientele
9
Viaplay dzis przy f1 to jakas masakra. Polowa testów to pier&olenie glupot w studiu, a ja chcialem sobie tylko poogladac jak jezdza dookola toru..szczegolnie ze komentatorzy byli ok. dobrze ze zmienilem na sky. Ale to mi dalo odpowiedz zeby kupic f1tv a nie to, bo zaraz sie okaze ze w polowie wyscigu stwierdza ze chcą poudawać głupiomądrych w studiu.
28
@KrychaFCB Buldupi - bezcenny
0
@Koni8M gorzej jak united taki mecz zagra xd
0
@Kgorecki2500 nie no, gwałt jest gorszy, pedofilia. Kilka rzeczy by sie jeszcze znalazło..
6
@Emhyr dopiero polowa lutego do okna transferowego kilka msc, a on juz zaczyna dojenie kasy na latwowiernych chlopach xD
1
Za te zęby tego Bartomeu powiesić na sagradzie
0
Komentarz usunięty
6
@Prorokk stary może byc, słaby nigdy nie będzie. Jest tak wszechstronny, że chyba by mu nogi od kolan musieli upiłować żeby spadł choćby na poziom Kryśki
2
Panie Bozu prosze