SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio sie Torres rozgrzewa? Oni mają oczy w dupie?
4
Kounde do zmiany, dramat dziś. 2 razy wystawił sam na sam, walnął samobója i teraz taki wylew.
0
Fernandes szybszy od Alby? Wtf
0
Kurde, oglądam mecz i ze słabszych ogniw to mi się rzucił Kessie zachowawczy i popełniający błędy Kounde, a tu narracja jakbyśmy odbytem z ostrą grzybicą byli xD
2
@kuz no bezpiecznego wyniku to my od jakiegoś czasu nie mieliśmy :D 1:0 1:0 1:0 1:0
3
Roberto ma chyba 34 szybkości przekładająć na fife
0
Pedri kontuzja?
0
Ale co wy piszecie XD United ma pierwsze dobre 5 minut w tym meczu. Przecież ich gnietliśmy 25minut non stop.
0
Kounde drugi raz dziś wystawia sam na sam
2
Żółta bo Alba miał racje XD Beka
1
Marc.....!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Co mu sprzedał hita XDDD
1
Ten hymn LE to jest taki XD moment że nie mogę wytrzymać
0
O jak ja lubie Pełki słuchać. Znakomity jego komentarz w meczu z Bayernem z 14/15 co Messi pogrzebał Boatenga
1
Ten mecz da się gdzieś w telewizji obejrzeć, czy tylko na tym beznadziejnym viaplay?
9
twitter.com/barcauniversal/status/1626250997319213057
Ale dripppp
0
@P33ck dla mnie tez, ale próbuję to jakoś zracjonalizować
0
A moze my jednak serio odpuszczamy LE tak jak wiele osób o tym rozmawiało i to jest El Plan :D
1
@Janiama AKURAT Z UNITED XD? Zdrowy? Czy chory
2
Przy wejściu na notatnik powinno grać to:
Trzeba tylko tekst nagrać od nowa... *turururu* Inspektor Jarek uh uh Inspektor Jarek
0
@Gall znasz go że wiesz że ból dupy? Może go kierownictwo realu wpieniło tym jak go potraktowali + zaaklimatyzował się w Barcy + wygrał trofeum i pojawiły się emocje i dzięki temu otrzymaliśmy bardzo ładny pokaz wokalny. Nie wszystko co ktoś robi w stosunku kogoś kto go źle potraktował to ból dupy.
0
@masq agree, imo dzis znow Pedri cos ukluje i moze jeszcze jeden z pomocnikow, ale tak to atak nam gdzieś zgasł. Jakby był Bombele to bym był skłonny powiedzieć że kopnie z kazika i przeturla sie ta piła do bramki, ale na dzis dzień zero realnej siły rażenia
0
@Gall dzwoni, tylko w którym kościele. Gdzie ja pisałem że on to zrobił z miłości do Barcy?
0
@sendesara raczej Ty nie wiesz o czym gadasz i razem z @Destroyer_of_Worlds zachowujecie sie jakbym Eto zestawił na równi z Puyim xD a ja zadalem tylko pytanie czy ktos w skladzie bylby w stanie pojechać równo z białymi jak on. I pisanie że ma sie nadzieje ze nie bedzie u nas takiego piłkarza i przywolywanie mes que un club jako Uno Reverse Card to zenada, bo rozumiem ze Pique, Suareza, Neymara, Alvesa, Vidala, Messiego itd tez byscie nie chcieli bo gnój odwalali na boisku jak i poza nim?
1
@Destroyer_of_Worlds Mówisz, masz nadzieję że nie mamy jednego z najlepszych na swojej pozycji na całym świecie do tego który dojeżdza białych? Nice
@kuz
Boże, grow some balls, pilka nozna i generalnie kazdy sport budzi emocje, dogryzanie itd. Uwielbiam jak ktoś wyjezdza z tym mitycznym szacunkiem, gdzie pilkarze po sobie jada, dzialacze, prezesi - wszyscy, ale ja mam udawac ze szanuje białych. Abstrakcyjne czasy
1
Myslicie ze mamy w zespole kogoś z psychą jak Eto kto na koniec sezonu jakbysmy wygrali (hipotetycznie) mogl pieknie zaspiewac „madrid cabron saluda al campeon”?
6
@BarcArs wyjdzie Ci taki skurwysyn co przerzuca swistki i zyje z panstwowego i powie Ci ze nie musisz jezdzic i nie musisz jesc smacznie, gdy sam jezdzi autami za publiczne pieniadze, prywatnie ma auto premium i żre obiady za 300zł w restauracjach. Jestesmy jako spoleczenstwo zerem ze dopuszczamy takich smietników do władzy
45
Wyrosło białych jak grzybów po deszczu.. Prześcieradła wracać na kafejkę i tam z detektywem Muniakiem analizować sprawę. Może dadzą wam naklejke i lizaka w nagrode za rozwiązanie tej afery.
21
Nadal znajdą sie łby co powiedzą że najpoerw Rosell a potem Bartomeu lepszy niz Laporta xD nikt tak nie zgnoił pr’owo i finansowo tego klubu jak oni. Będziesz pan wisiał
1
@fcbarcafan19 nie zmienia faktu, ze czarny wyglada po prostu lepiej. I dobrze sie kojarzy ;))
@mekston mercedes zwykle w testach sandbaguje wiec nie spodziewajmy sie zbyt wiele. Chyba ze znow wyskoczą z czyms pokroju das