SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Puchar Tymbarku jest nasz
1
@barteggg08 raczej debilne podanie de jonga i potrzeba ratowania kontry
0
@VegetaPolska wysyłałeś już zdjęcie dika? Pamietaj musi byc od razu
0
Widzę znów zdania rabinów podzielone. Jedni narzekają że ultra gówno gra i trener sie nic nie uczy inni że dobra gra tylko brak skuteczności. Komu ufać
0
@draxidox niemcy i austriacy już raz słuchali bez żadnej refleksji jednego niespełnionego malarza, 80 temu, także zastanowiłbym się czy takie niewolnictwo umysłowe jest dobre
0
przetestuje wszystko po kolei z naturalniejszych sposobów - pastylki byly grane ale nic nie pomagaja
0
Panowie, kurewny ból gardla + powiekszony jeden migdal. Trwa to od 4 ale dzis sie nasililo. Macie jakies sposoby jak przetrwac noc bo wizyta u lekarza dopiero jutro a nawet sliny sie nie da przelknąc O.o
3
1:15 i bezsenność i humor gituwa
0
To sie biurwa nie dzieje naprawde
1
@Conradxc ała xD chłopa zezłomowano
0
@MarioVeB! To sie nawet nie zastanawiaj, to jest Porsche wśród rowerów warte każdej ceny.
0
@vangoor chińczyk lubi to
bmw stonks
10
@MarioVeB! jakbym lubił jeździć, a nie lubie to i bym specialized za 50k kupił w karbonie. Na swoje pasje zawsze warto wydawać każde siano jakie tylko sie da bo na tym życie polega
5
@Kessie bede rzigoł
1
@Encore od kiedy kizo gra w united?
0
szukam gruszki bokserskiej stojącej tzw refleksówki na wysokość 170-185. Może ktoś się bawi i ma coś godnego polecenia to będę wdzięczny :)
0
@talizmo pamiętam jak były wybory - to jakie ilości trolli pisowskich tutaj były to szok. CIekawe jest to że od dnia po wyborach żaden się nie udzielił nigdy gdy ktoś zarzucał temat związany z dramatyczną polityką piśdzielców
1
Pierwszy sylwester w życiu kiedy jestem chory O.o. Ale zawsze coś nowego - granie w F1 i picie wina na propsie.
3
Xavi do wyjazdu sie szykuje. Nie ma taktyki. ZADNEJ
5
Xavi nie ma pomyslu na gre. To jest masakra jakas co my gramy
2
Lewy jak??????!
0
Tak slaby Espanyol i my tego nie wygrywamy 4:0. Czy jest jakas taktyka na ten mecz czy liczyc ze cos wpadnie jak ktorys z pilkarzy cos wymysli?
1
Ta druzyna to jest takie XD ze nie mam sily
0
Jak to jest zrobione ze my trzymamy ta pilke godzine i nic a ktos potrafi lajtowo jedna akcje zrobic i prawie brama? XD
1
Roberto to jest taki kloc ze nie mam sił juz go ogladac
2
@Azacca panie azzaco nieeeee
2
No i już Andrzeja Tejta wypuścili. Nawet nie minęły 24 godziny. Musieli mieć kurewsko mocne dowody na handel ludźmi, pranie brudnych pieniędzy etc.
3
@MesQueUnClub96 @hayek wydaje mi sie ze teraz zbyt zorganizowane to bylo i chyba zawijala ich jedna z najwyzszych jednostek policji czy jakkolwiek to nazwac w rumunii. Zdradzilo ich pudelko pizzy z odpowiedzi do grety - a to jest taki XD moment ze koniec.
2
@Peciak caly twitter huczy, sa zdjecia i filmy jak ich zawijaja Gazety w rumunii pisa o tym
Pisza ze
Human trafficking / They're talking about 6 victims, being lied to as lover boy method, the romanian police search 5 homes in Bucharest
3
Andrew Tate i jego braciak aresztowani w rumunii. Grubo