5

Puchar Tymbarku jest nasz

1

@barteggg08 raczej debilne podanie de jonga i potrzeba ratowania kontry

0

@VegetaPolska wysyłałeś już zdjęcie dika? Pamietaj musi byc od razu

0

Widzę znów zdania rabinów podzielone. Jedni narzekają że ultra gówno gra i trener sie nic nie uczy inni że dobra gra tylko brak skuteczności. Komu ufać

0

@draxidox niemcy i austriacy już raz słuchali bez żadnej refleksji jednego niespełnionego malarza, 80 temu, także zastanowiłbym się czy takie niewolnictwo umysłowe jest dobre

0

przetestuje wszystko po kolei z naturalniejszych sposobów - pastylki byly grane ale nic nie pomagaja

0

Panowie, kurewny ból gardla + powiekszony jeden migdal. Trwa to od 4 ale dzis sie nasililo. Macie jakies sposoby jak przetrwac noc bo wizyta u lekarza dopiero jutro a nawet sliny sie nie da przelknąc O.o

3

1:15 i bezsenność i humor gituwa

0

To sie biurwa nie dzieje naprawde

1

@Conradxc ała xD chłopa zezłomowano

0

@MarioVeB! To sie nawet nie zastanawiaj, to jest Porsche wśród rowerów warte każdej ceny.

0

@vangoor chińczyk lubi to
bmw stonks

10

@MarioVeB! jakbym lubił jeździć, a nie lubie to i bym specialized za 50k kupił w karbonie. Na swoje pasje zawsze warto wydawać każde siano jakie tylko sie da bo na tym życie polega

5

@Kessie bede rzigoł

1

@Encore od kiedy kizo gra w united?

0

szukam gruszki bokserskiej stojącej tzw refleksówki na wysokość 170-185. Może ktoś się bawi i ma coś godnego polecenia to będę wdzięczny :)

0

@talizmo pamiętam jak były wybory - to jakie ilości trolli pisowskich tutaj były to szok. CIekawe jest to że od dnia po wyborach żaden się nie udzielił nigdy gdy ktoś zarzucał temat związany z dramatyczną polityką piśdzielców

1

Pierwszy sylwester w życiu kiedy jestem chory O.o. Ale zawsze coś nowego - granie w F1 i picie wina na propsie.

3

Xavi do wyjazdu sie szykuje. Nie ma taktyki. ZADNEJ

5

Xavi nie ma pomyslu na gre. To jest masakra jakas co my gramy

2

Lewy jak??????!

0

Tak slaby Espanyol i my tego nie wygrywamy 4:0. Czy jest jakas taktyka na ten mecz czy liczyc ze cos wpadnie jak ktorys z pilkarzy cos wymysli?

1

Ta druzyna to jest takie XD ze nie mam sily

0

Jak to jest zrobione ze my trzymamy ta pilke godzine i nic a ktos potrafi lajtowo jedna akcje zrobic i prawie brama? XD

1

Roberto to jest taki kloc ze nie mam sił juz go ogladac

2

@Azacca panie azzaco nieeeee

2

No i już Andrzeja Tejta wypuścili. Nawet nie minęły 24 godziny. Musieli mieć kurewsko mocne dowody na handel ludźmi, pranie brudnych pieniędzy etc.

3

@MesQueUnClub96 @hayek wydaje mi sie ze teraz zbyt zorganizowane to bylo i chyba zawijala ich jedna z najwyzszych jednostek policji czy jakkolwiek to nazwac w rumunii. Zdradzilo ich pudelko pizzy z odpowiedzi do grety - a to jest taki XD moment ze koniec.

2

@Peciak caly twitter huczy, sa zdjecia i filmy jak ich zawijaja Gazety w rumunii pisa o tym
Pisza ze
Human trafficking / They're talking about 6 victims, being lied to as lover boy method, the romanian police search 5 homes in Bucharest

3

Andrew Tate i jego braciak aresztowani w rumunii. Grubo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?