3

@Kuba_1 ty dzieciok ale van der vaarta to ty szanuj co

10

Robią wszystko żeby zarżnąć La Lige

0

@klopx 200zł i jako premia ten bezcenny argentyński kaktus

4

Szpakowski to jednak jest to… uwielbiam typa sluchac

1

Jak zagrał Balde?

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Marcin91fcb no bo jest dzbanem i burakiem XD? To ze jest mistrzem nic nie zmienia.

0

@zadafcb gdyby nie odebał wioski w brazylii i puscil checo to by dzis mial vce mistrza. Braklo 1 punktu :)

1

@lucas/catalan dominacja boli ludzi, to normalne :)

2

Max dzban sezonu. Dziekujemy za uwage

0

Redbull w tym sezonie nie do przegonienia. Mam nadzieję że mercedes w przyszłym sezonie zrobi rakietę kosmiczną z bolidu bo tylko oni są w stanie ich objechać w walce.

3

Mercedesy od nowa widzę tryb taczki uruchomiły

1

jakieś w miarę nowe gierki gdzie pojeżdżę bolidem F1 z v10? Prócz asseto 2014 i f1 2020?

1

@Xpert77 przeciez robione tu byly ankiety w ktorycy udzial bralo +- 1000os i zawsze konfa prowadziła w zwolennikach xD

4

@tristan87 podobno po smakowym piwie można oślepnąć

2

Biały chłopak z czarną muzą na japońskim systemie

0

@Gall @nabial @jeyx77x @gmdfk podobno kolo drezna wpieprzyl sie w ponadgabarytowa naczepe - jechal konwój.

0

Słyszeliscie o wypadku z porsche kabrio co gosciowi glowe ucięło? Filmik lata po internecie a zero informacji co sie tam stało.

0

@pluszek jak ktoś wypożyczy s klasę to rozumiem że będzie musiał milion zł zapłacić? Wierzysz w to? Przecież to jest taki bubel że głowa mała.

oczywiście pijusów za kiermaną łamać

1

@MesQueUnClub_87 bez wąskiego to będzie siet do kwadratu

0

@ini_barca do choroszczu

0

@tristan87 udostępnione to juz jest?

2

Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Krychowiaka, niech pan zapyta tych innych, kurka, naszych chłopaków, co, kurka, zrobili. Co, kurka, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, kurka, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, kurka… I ten Katar nam się nie należał, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Chile.

2

@koksik2700 sędzie niesłuszenie podtykował rożny
Nananananana

6

Komentarz usunięty

27

Wzywam @Moderacja do usuwania postów i banowania delikwentów ktorzy sieją ferment. Spotkanie na szczycie sie nie skonczyło ale la ramblowy specnazi już wiedzą jakie decyzje sa podjete.

1

@draxidox „niedostosowanie prędkości do warunków ruchu - 2 546 wypadków,
- nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu - 1 843 wypadki,
- nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu - 1 255 wypadków,
niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami – 1 138 wypadków,
nieprawidłowe wyprzedzanie - 691 wypadków.”

I znowu bazujesz tylko na statystykach co jest nielogiczne. Znajomy w zime jechal 40kmh i mial lekki zakręt ktory był tak oblodzony ze gdy policja przyjechala bo wypadl z drogi to policjant prawie zlamal sobie noge - nie bylo w ogole widac tego lodu. Mimo to policja przyebala mu niedostosowanie predkosci do warunków mimo że była tam 60. Statystyki czasami pomagają ale często są bezsensowne i kierowanie sie tylko nimi to głupota a nie bycie „inteligentem po studiach”.

Piszę po raz 3 - trzeba zmienić całyyyyy system, następnie całą mentalnosc tego narodu - a wiem ze nie jestes w stanie tego zmienic. Pomimo to kurczowo trzymasz sie swojego bedąc przekonany o swojej nieomylnosci.

0

@draxidox
https://zyciekalisza.pl/artykul/tragiczne-zniwo-nowych/1371814.amp

Jakies tam dane juz sa z KGP i nie wiem czy ta zachodnioeuropejska innowacyjność wychodzi na dobre. Teraz juz sie to nie nazywa „wtargnięcie pieszego” tylko wina kierowcy, ale ciał w ziemi przybywa. Ponownie - dopasuj wizję do panujących realiów. Jeżeli polityk nie potrafi tego zrobić, to zaden z niego polityk.


Zaraz zobaczysz jakie te wpływy do budzetu beda jak wyjdzie po latach liczba spraw sądowych z odwolaniem od mandatów - sady zwykle nakladaja nizsze kary niz policja + to kosztuje duzo wiecej niz wpadnie z kieszeni kierowcy + tamuje sądownictwo - po prostu genialnie.

Tak poproszę oklaski z saltem za to że jeżdżę przepisowo, a upalam na torze.
Wyciągam skrajności? Wchodzę w taką samą abstrakcję jak Ty wierząc ze jazdą 30kmh i wszelkimi straszeniami coś zmienisz. I kończąc to żartem;
Mam rozwiązanie - zakażmy ruchu aut - a tych ktorzy i tak będą wsiadać za kółko zabijajmy. Wtedy zaden pieszy nie zginie.

0

@draxidox "Na przykład? Jeździłeś po Szwecji? Widziałeś jakie tam jest poszanowanie dla przepisów? Może fakt, nie mają tak gęsto terenów zabudowanych jak my, ale jak jest 80 to nikt nie jedzie więcej. Stąd m.in mają takie znakomite wyniki na tle reszty."

Podajesz mi już chyba 6 kraj porównując go do naszej skromnej polski. Czuję się trochę jak w dyskusji z konfederatą, który mówi że gospodarczo powinniśmy patrzeć na niemcy, rozwojowo na Wietnam czy inny Tajwan, światopoglądowo na Węgrów i tak dalej... i tak dalej...

"Dlatego zmiany, które będą dotykać Polskę, i które dotykają sprawiają, że jest wicie i krzyk kierowców. Podwyższenie mandatów, przywileje pieszych, to tylko początek :)"

Still wracamy do punktu wyjścia - uwierz mi że ludzie mają pieniądze na obecne mandaty, punkty ich bardziej postraszyły ale nadal nie ma zmian. To jest ten "mental polaka" który i tak zrobi po swojemu i to jest bardzo zakorzenione - ja wiem że Ty możesz nie wierzyć ze to ma taką "moc" no ale tak jest niestety. Możesz się łudzić że dociskanie śruby mandatami i dawanie pierszeństwa pieszym (kretynizm) coś zmieni, ale roczaruję Cię - nie zmieni. Zwiększanie swiadomości pieszych mogłoby coś zmienic, ale to jest temat który Ty i osoby decydujące olewają.

nie chce mi się teraz szukać, ale bardzo często trafiam na road rage'a, zajeżdżanie, odwalanie na zachodzie. Możesz mi o tym przypomnieć bliżej weekendu to Ci podrzucę na priv kompilacje.

"No widzisz, ale jednak jest inaczej i to Ty masz zachować szczególną ostrożność :)"

I zachowuje i uważam na pieszych i mimo że jestem jednym z tych który "jeździ szybko ale bezpiecznie" to jak nie puszczę pieszego który mi się wyłoni zza ekranu na przejściu to czuję się źle - powaznie. Nie wyprzedzam na przejściach itd - ale to ja. Ale nie mierzę wszystkich swoją miarą, bo staram się to rozgraniczać, a z tego co słychać szczególnie ostatnio ludzie nie rozgraniczają i coraz więcej pieszych zostaje sprzątniętych z np. przejść.

Aaa w sumie sobie przypomniałem to Ci rzucę seans na noc który wykracza poza wszelkie normy czegokolwiek. To jest ta twoja szwecja która sobie radzi z piratami itd? To froga szybciej zawinęli na puche:



polecam - obejrzyj sobie reszte z kanału. Proceder trwa od lat kilku i nic z nim nie robią, a sam jestem ciekawy ile strat zrobił i czy kogoś np potrącił i uciekł jak po dzwonie z tego filmiku.

Oczywiście - jest to ekstremum, ale widzę że lubisz w nich operować więc niech żyje bal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?