0

@tomek8756 nic nie znikneło

1

@Kessie wtf xD ???

35

@lincoln25 „zamiast grac za darmo” i juz wiemy z jakim osłem mamy do czynienia

0

@Xwowrak wojny nigdy szybko się nie kończą więc nie wiem skad u niektórych takie podejscie. Rozumiem zyc taka iluzja w lutym, ale teraz?

1

@Gruszeg o nie, wiesz ze jak twoja dziewczyna pojdzie do pracy To też będzie musiała dojeżdżać xD?

>zacznij coś robić w zyciu
>nie zmien swojego podejscia i krytykuj wszystko dookoła

A potem się dziwić ze mamy to co mamy i dzieje sie to co sie dzieje ze społeczeństwem oh

5

@martin3131 masz swiadomosc ze przedluzyli obnizony vat juz o 4 miesiace i ma tak byc do grudnia? Dodaj do tej ceny kwiatuszku 15pkt procentowych

0

Tom Brady prawdopodobnie zmieni jeden pierscien - wierzmy ze na inny. Rozwód z Gisele kwestią czasu O.o
Babie chyba juz psycha nie wytrzymala przez wznowienie kariery i brak czasu dla rodziny

1

@Kluivert_P ehhh znasz się jakkolwiek na lotnictwie? Czy tyle co pooglądasz katastrofy w przestworzach i analizy macierewicza?

0

@Kgorecki2500 on od zawsze był odszczepiony od rzeczywistosci a teraz tylko więcej ludzi zaczyna to dostrzegać

0

@betonito kurde jakie to proste. Napisz maila do Barcy albo maila do managementu Lewego że za taczkę pieniędzy odsprzedasz im ten pomysł i rozwiązanie problemu.

4

@betonito duzo napisales a cały twój wywód dyskwalifikuje brak wiedzy jaki pokazales w dwoch pierwszych zdaniach. /oh

1

@Objectivo kiedy my mielismy takie przepychanie wynikow po gownogrze tak jak real? Czy to przez nas w 95minucie (co jest naszym minusem) czy to przez sedziow?

1

@Objectivo dlatego wygrali ile? 3 czy 4 LM w tej dekadzie? Z czego jeden raz dominowali, pozostałe wygrane to sorry ale było takie przepychanie wyników że to sie w pale nie mieści - ale to trzeba też umieć przepychać, miec szczęscie etc.

4

@Kidd wierze ze niedługo nadejdzie nazywanie go ogrodnikiem, w styczniu mecz w sociedad i odpalamy Lucho Wuefista tactical skills&tricks vol2

0

Za te uszy go powinni ukrzyżować po tym wslizgu na prostej nodze w piszczel

1

Przejaja XDDDD.

2

Ale rak sie tu wylewa na tej la bambie to szok

0

@budel17 co XDDDD

0

@7black4 mysle ze on przeliczył to po nowym kursie euro ale la bamba strollowana na 102

5

@miladi aaaa ja mam to w dupie

0

@Transu96 ponad 4paczki za 144hz nyga plss

1

@MesQueUnClub_87 ale kupisz jedzenie, rozrywke, samochody, ciuchy i z przymruzeniem oka dzi@ki i koks.

0

@VandaI raz w roku to i świnia piernie

7

@Neip93 można tak życ, ale po co się męczyć

0

@mekston podziwiam że Ci się nadal chce z tym trollo-podobnym czymś prowadzić temat. Dyskusja z nim jest jak rzucanie bekonem w czołg.

0

Znakomity wywiad Smoka z Lewym na Kanale Sportowym. Lewy to skarb narodowy.

2

@MesQueUnClub96 przeciez jaja se robie, ale nie spodziewalem sie ze skumasz ziomus

5

Hamilton w drewnianej taczce ładnie

0

@FC1899Barca Sumlińskie Kanie Rachonie odbierają nam smak życia. Chłop musi sie jakoś promować kretyńskimi tweetami.

0

No kur&a tatuś sie znalazł xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?