SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 nic nie znikneło
1
@Kessie wtf xD ???
35
@lincoln25 „zamiast grac za darmo” i juz wiemy z jakim osłem mamy do czynienia
0
@Xwowrak wojny nigdy szybko się nie kończą więc nie wiem skad u niektórych takie podejscie. Rozumiem zyc taka iluzja w lutym, ale teraz?
1
@Gruszeg o nie, wiesz ze jak twoja dziewczyna pojdzie do pracy To też będzie musiała dojeżdżać xD?
>zacznij coś robić w zyciu
>nie zmien swojego podejscia i krytykuj wszystko dookoła
A potem się dziwić ze mamy to co mamy i dzieje sie to co sie dzieje ze społeczeństwem oh
5
@martin3131 masz swiadomosc ze przedluzyli obnizony vat juz o 4 miesiace i ma tak byc do grudnia? Dodaj do tej ceny kwiatuszku 15pkt procentowych
0
Tom Brady prawdopodobnie zmieni jeden pierscien - wierzmy ze na inny. Rozwód z Gisele kwestią czasu O.o
Babie chyba juz psycha nie wytrzymala przez wznowienie kariery i brak czasu dla rodziny
1
@Kluivert_P ehhh znasz się jakkolwiek na lotnictwie? Czy tyle co pooglądasz katastrofy w przestworzach i analizy macierewicza?
0
@Kgorecki2500 on od zawsze był odszczepiony od rzeczywistosci a teraz tylko więcej ludzi zaczyna to dostrzegać
0
@betonito kurde jakie to proste. Napisz maila do Barcy albo maila do managementu Lewego że za taczkę pieniędzy odsprzedasz im ten pomysł i rozwiązanie problemu.
4
@betonito duzo napisales a cały twój wywód dyskwalifikuje brak wiedzy jaki pokazales w dwoch pierwszych zdaniach. /oh
1
@Objectivo kiedy my mielismy takie przepychanie wynikow po gownogrze tak jak real? Czy to przez nas w 95minucie (co jest naszym minusem) czy to przez sedziow?
1
@Objectivo dlatego wygrali ile? 3 czy 4 LM w tej dekadzie? Z czego jeden raz dominowali, pozostałe wygrane to sorry ale było takie przepychanie wyników że to sie w pale nie mieści - ale to trzeba też umieć przepychać, miec szczęscie etc.
4
@Kidd wierze ze niedługo nadejdzie nazywanie go ogrodnikiem, w styczniu mecz w sociedad i odpalamy Lucho Wuefista tactical skills&tricks vol2
0
Za te uszy go powinni ukrzyżować po tym wslizgu na prostej nodze w piszczel
1
Przejaja XDDDD.
2
Ale rak sie tu wylewa na tej la bambie to szok
0
@budel17 co XDDDD
0
@7black4 mysle ze on przeliczył to po nowym kursie euro ale la bamba strollowana na 102
5
@miladi aaaa ja mam to w dupie
0
@Transu96 ponad 4paczki za 144hz nyga plss
1
@MesQueUnClub_87 ale kupisz jedzenie, rozrywke, samochody, ciuchy i z przymruzeniem oka dzi@ki i koks.
0
@VandaI raz w roku to i świnia piernie
7
@Neip93 można tak życ, ale po co się męczyć
0
@mekston podziwiam że Ci się nadal chce z tym trollo-podobnym czymś prowadzić temat. Dyskusja z nim jest jak rzucanie bekonem w czołg.
0
Znakomity wywiad Smoka z Lewym na Kanale Sportowym. Lewy to skarb narodowy.
2
@MesQueUnClub96 przeciez jaja se robie, ale nie spodziewalem sie ze skumasz ziomus
5
Hamilton w drewnianej taczce ładnie
0
@FC1899Barca Sumlińskie Kanie Rachonie odbierają nam smak życia. Chłop musi sie jakoś promować kretyńskimi tweetami.
0
No kur&a tatuś sie znalazł xD