1

@mientusek1407 real nie ma szans wiekszych od psg? No prosba xD P$G przegrywa spotkania mentalem którego nie kupisz za zadne siano.

0

@AlexDark00 zachowujesz się jak korwin xD To nie tak że pier**lisz głupoty.
Nigd mnje nje rozumje bo kaszdy jezt gupi

1

@AlexDark00 jestem obeznany, wiem co pisałeś, ale czytając twoje debilizmy... im sorry. i couldn't resist :)

2

@koziar pamiętaj że nie umie rozgrywać tak jak inni napastnicy

26

@AlexDark00 odbyt chyba dziś piecze jak po kebabie z sosem alibaba? Ależ to musi być beznadziejne uczucie bezsilności, jak Mr Robertinho wyjaśnia twoje pierdzielenie co meczyk

0

@Murazor chłop jest czerstwy, dla mnie nic to nie zmienia. Jak widzę jak on się porusza po boisku to mi się chce płakać.

2

Pieprzone materace

0

Ferran Torres to jest imo jedna z większych pomylek transferowycy biorąc pod uwagę kwote do jakosci jaką prezentował i prezentuje

1

Dembele wtffffffff

1

@Lionel_Messi10 zeby ja tanczy, trzeba ja kumac :p

0

Co wy sie przysraliście do Alby? Rozgrywa solidny mecz, wtf

0

Dembele najpiękniejszy

2

Chłopy co tu pisza o albie XDDD roberto wracal 30 sekund

0

Roberto to jest taka klucha ze ja pierd

0

Przejaja xD. ..

0

Jak ja lubie sluchac Laskowskiego!!

0

Zeby obejrzec wojewodzkiego na player.pl trzeba wykupic dostep czy za darmo to jest?

65

no musiał dostać siana dużo, skoro takie kroki podjął

0

@insp1re no chłopy z meczu psg juventus to jest jakaś patologia. Koń zwalony do mbappe i rura

0

@Culers no nadchodzi ten czas, że tullamorek z cytrynką będzie wjeżdżał

1

zimno na dworze i już piwo książęce złote po całym dniu nie smakuje tak samo.... ehhh fucking jesień

0

@Encore pisałem o tym ostatnio z kilkoma użytkownikami - Joshuna nie ten mental na chwilę obecną.

3

@mateusz1989VeB reakcja prawidłowa, takich debili śmiechem trzeba wyjaśniać a nie wchodzić w dyskusję. Świat staje na uju i tańcuje breaka

2

@Barca1992 jakby skur**syny z państwowych stołków musiały domy i dobytek posprzedawać żeby opłacić te przegrane rozprawy to by inaczej szczekali. Śmiecie ludzie co się dorwały stołków i myslą że są panami.

8

Imo marketingowa wtopa dekady. Jak mogli nie przewidzieć? Rozumiem przez pierwszy tydzień po transferze, a tu mija prawie 2 miesiąc i nadal nie da sie tego kupić ani w botidze ani na necie. Jak nie mieli literek W, to nie mieli rozmiarów M/L, to teraz w ogóle już nie ma koszulek

0

@Patrykl145 reklamy to były za czasów R10 i pepsi, albo nike joga bonito

1

@DaPidejpi r9 R10, Messi, Cristiano, Robinho, Neymar, Iniesta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@koziar tabela ktora wrzuciles pogrzebala ciebie i twoja glupote. Perez 6 razy p2 i rsz p1. I to nie jest dominujacy samochod jak za czasow merca xD? Litosci typie. Oczywiscie ze jezdzi dobrze, ale ten samochod to taki sam „samograj” jak W11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?