SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407 real nie ma szans wiekszych od psg? No prosba xD P$G przegrywa spotkania mentalem którego nie kupisz za zadne siano.
0
@AlexDark00 zachowujesz się jak korwin xD To nie tak że pier**lisz głupoty.
Nigd mnje nje rozumje bo kaszdy jezt gupi
1
@AlexDark00 jestem obeznany, wiem co pisałeś, ale czytając twoje debilizmy... im sorry. i couldn't resist :)
2
@koziar pamiętaj że nie umie rozgrywać tak jak inni napastnicy
0
@against_modern_football https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/tomasz-hajto-stara-baba-o-boze-jak-dobrze-mi-sie-idzie-przez-pasy-dnia-15-lutego-2007.jpg
i taka moja mowa
26
@AlexDark00 odbyt chyba dziś piecze jak po kebabie z sosem alibaba? Ależ to musi być beznadziejne uczucie bezsilności, jak Mr Robertinho wyjaśnia twoje pierdzielenie co meczyk
0
@Murazor chłop jest czerstwy, dla mnie nic to nie zmienia. Jak widzę jak on się porusza po boisku to mi się chce płakać.
2
Pieprzone materace
0
Ferran Torres to jest imo jedna z większych pomylek transferowycy biorąc pod uwagę kwote do jakosci jaką prezentował i prezentuje
1
Dembele wtffffffff
1
@Lionel_Messi10 zeby ja tanczy, trzeba ja kumac :p
0
Co wy sie przysraliście do Alby? Rozgrywa solidny mecz, wtf
0
Dembele najpiękniejszy
2
Chłopy co tu pisza o albie XDDD roberto wracal 30 sekund
0
Roberto to jest taka klucha ze ja pierd
0
Przejaja xD. ..
0
Jak ja lubie sluchac Laskowskiego!!
0
Zeby obejrzec wojewodzkiego na player.pl trzeba wykupic dostep czy za darmo to jest?
65
no musiał dostać siana dużo, skoro takie kroki podjął
0
@insp1re no chłopy z meczu psg juventus to jest jakaś patologia. Koń zwalony do mbappe i rura
0
@Culers no nadchodzi ten czas, że tullamorek z cytrynką będzie wjeżdżał
1
zimno na dworze i już piwo książęce złote po całym dniu nie smakuje tak samo.... ehhh fucking jesień
0
@Encore pisałem o tym ostatnio z kilkoma użytkownikami - Joshuna nie ten mental na chwilę obecną.
3
@mateusz1989VeB reakcja prawidłowa, takich debili śmiechem trzeba wyjaśniać a nie wchodzić w dyskusję. Świat staje na uju i tańcuje breaka
2
@Barca1992 jakby skur**syny z państwowych stołków musiały domy i dobytek posprzedawać żeby opłacić te przegrane rozprawy to by inaczej szczekali. Śmiecie ludzie co się dorwały stołków i myslą że są panami.
8
Imo marketingowa wtopa dekady. Jak mogli nie przewidzieć? Rozumiem przez pierwszy tydzień po transferze, a tu mija prawie 2 miesiąc i nadal nie da sie tego kupić ani w botidze ani na necie. Jak nie mieli literek W, to nie mieli rozmiarów M/L, to teraz w ogóle już nie ma koszulek
0
@Patrykl145 reklamy to były za czasów R10 i pepsi, albo nike joga bonito
1
@DaPidejpi r9 R10, Messi, Cristiano, Robinho, Neymar, Iniesta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@koziar tabela ktora wrzuciles pogrzebala ciebie i twoja glupote. Perez 6 razy p2 i rsz p1. I to nie jest dominujacy samochod jak za czasow merca xD? Litosci typie. Oczywiscie ze jezdzi dobrze, ale ten samochod to taki sam „samograj” jak W11