SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Joshua co to za przemówienie. Może Ty sie jeszcze ku*wa hodowlą jedwabników zajmiesz?? Bokserem jesteś czy baletnicą?
5
@MesQueUnClub96 no niestety coś siadło w głowie i jest lipton. Szkoda bo w prime to był jeden z ciekawszych bokserów do oglądania.
0
AJ nie ma szans na punkty, zaebał to po całości bo go mógł kilka razy skończyć w 4 ostatnich rundach
1
AJ sie za dużo zastanawia zamiast iść jak choćby Fury
0
Kierba AJ jedziesz!!!!
0
@nowy19pl no własnie cały czas leczę się prywatnie - tak samo moi znajomi, a patrząc po nich jak przychodzi poważna choroba to tez leczą się prywatnie i koszty idą w tysiącach (na szczęście mało takich znajomych mam - każdemu jak najlepiej ze zdrowiem)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zawsze gdy przychodzi dzień płacenia składek zusowskich i podatków dochodowych i vatu nachodzi mnie myśl (głównie przez zus, bo podatki jestem w stanie zrozumieć) - dlaczego, skoro w ogóle tego nie używam? Podatki są spoko jak państwo inwestuje i coś odnawia, buduje, tworzy fajne rzeczy - inwestuje. Pisiory przepi**dalają kase na którą ludzie zadupcają i poświęcają czas, zdrowie etc.
38
@Comentateiro
>2022
>rózowy kolor nie dla chłopa nawet jak zajebiscie matchuje
Sam chodze w rozowych koszulach a obracam dobre dupki wiec dla mnie gejowe to jest gadanie o wygladzie innych chlopow xD
0
ehhh czas zapie**ala.. pamiętam co dopiero to oglądałem w koszuleczce barcelony podjarany że Luisito ma do nas przyjść.. szok
0
@Kgorecki2500 Cieszy mnie twój optymizm, ale on zarabia w kur*e za dużo + gra jak na te pieniądze, ale i na ten klub po prostu srednio. Raz zle raz dobrze - no sory. To jest piłka, to jest sport, to jest biznes. Tu chodzi o bycie najlepszym a nie o lubienie czy nie o lubienie. Bardzo lubiłem, wręcz uwielbiałem R10, ale przyszedl jego czas i sie trzeba bylo pozegnac, to samo z setką innych ktorych juz w klubie nie ma
0
@tristan87 wiem w jakim tonie piszesz ten komentarz i wiem że moze. Ja pisze swoją opinie. Nie bylem za tym transferem, bartek jak wszystko na tym swiecie zaebal ten transfer bo i byl drogi i sypnal mu pensje, a tera jak sie jeszcze okazuje ze typ nie wszedl nad poziom chocby nielubianego tu Rakitica to sie go nie da wypchnac z klubu.
@Kgorecki2500 kiedy on dobrze gra? 5 meczów w sezonie? za ile przychodzil? Ile zarabia?
1
Ten fucking frankie de jong :/ przyspawał sie do nas i 100 baniek nam pewnie kolo nosa przeleciało, a real 30 latka opycha do zdesperowanego united za 80baniek /oh
Jeszcze jakby poziom prezentował to super, niech tu gra. A on lipe gra, kupe kasy zarabia i swiruje jarząbka
0
Typ ktorego odkad grał w Arsenalu chcialem w Barcy.. ehh mielismy tak obsadzone pozycje ze nikt go nie wyjal, a szkoda
0
@zTx Thierry nie odwala chyba nic glupiego, Ferdinand jest do przezycia. Chyba ze chodzi Ci o polakow to nie ma takich xd
4
@Rust_Cohle dziś słuchane było Mam beke i Dureń z TVN. Czarny wrzesień to to najlepsze co mogło spotkać kulture hip hop w tym kraju jeśli chodzi o beefy
0
@Hubsao Jak bez sponsorów jak widzę całą koszulkę w sponsorach ftw
2
Temat Mateusza Gotówki jest tu poruszany bo są plotki ze moze do nas dołączyć? Czy jest to raczej lawirowanie uzytkowników w krainie fantazji i przypuszczeń?
0
@Cule1234 panie Hernandezie taaaak
1
@marcin62 Zamiast sie cieszyc ze sie dupka dobrze bawi to miałczą komuchy
5
@Pawel13sz Generalnie moim zdaniem teraz jest dużo dużo mniej jakościowych piłkarzy niż na przestrzeni lat 2000-2015 - to chyba były najmocniejsze lata piłki nożnej w historii
11
@Kgorecki2500 jezeli to prawda to jestem ciekaw stanu wojska, lotnictwa etc etc gdzie na pozycjach nie będa najlepsi w swoim fachu (a lotnictwo i wojsko na tym polega) tylko Ci ktorzy sa tam bo tego wymaga sytuacja przez naciski roznych srodowisk. To samo sie tyczy % prezesow firm ze mialyby byc kobiety - po co kompetencje, doswiadczenie, cechy charakteru wymagane do stanowiska.
Wemen
Zeby nie bylo - wole leciec z czarna kobietą pilotem ktora ma np 10k h nalotu niz z bialym facetem ktory nalotu 20godzin - zeby zaraz Ci bardziej delikatni nie zaczeli mi rozprawek pisac ze przez takich jak ja jest zle
0
@koziar o jakie piękne czasy tej strony odkopałeś, aż sie łezka w oku kręci jak człowiek sobie przypomni tamten klimat
1
@Krystian1588 przecież olaboga od bodajże nastu lat jest naczelnym hejterem Barcy. Walic go buraka
2
@Emhyr lepiej niech nie wyciąga i będzie dziadem. Nie potrzebujemy zabójczego ataku w innym klubie niz nasz :)
0
Jakby krowa sie nie zesrała to też by mleko dała
0
@taris Alba jako kapitan to jest takie XD że mi kory wywaliło. Już wczoraj pisałem - psycha tego chłopa leży na rozkładanym lezaczku
0
Mam mega ochotę obejrzeć kolejny mecz, ale jak widzę że to Real Sociedad to flashbacki sprzed lat dają się we znaki :V
0
@mateusz1989VeB pamiętam co robili tutaj z niego drugiego Pique :D z Montoyi słabiaka, robili drugiego Alvesa. Kiedyś były czasy tera nie ma czasów
5
@Pilka_jest_okragla W ogóle Alba grający nadal w Barcy to jest skandal. Chłopa psychika jest zniszczona Bayernami, Romami, Liverpoolami i on zdecydowanie nie dojeżdża na mecze umysłowo. Alba, Busi to są dwa najsłabsze ogniwa w składzie które grają na ultra ważnych pozycjach. Jak tu się nic nie zmieni, to mogą Messiego razem z Neymarem i Mbappe z tego PSG wyciągnąć a i tak LM na 1/8 będzie się kończyć.