0

Czlowiek wrocil z firmy i panika gaming bo mi wszystki bilety na prezke Lewego wykupili.. ale na szczescie udalo sie na jakiejs shitowej trybunie dostac!!

7

@Geble mozna odpalic strumyk i miec wywalone jajca na rozbicie wszystkich lig, dyscyplin sportowych etc na 500 roznych platform. Nie popieram piracenia, ale sam mam c+, abonamenty nie abonamenty i caly czas cos nowego trzeba dobierac. Idgaf

1

@Nozyk genialnie, dziękuję!!

@FC1899Barca aaaa nie mówmy o tym... :p

1

Panowie, czy jest jakaś strona która ma taki kalkulator (lub ktoś ma takie umiejętności) ile dziś jest warte 5 650 000 pln z 1996 roku dzisiaj?

0

@koziar tylko przez 12 lat mielismy nieudaczników w zarządzie, wow, duża roznica

0

srały muszki bedzie wiosna

0

nasi nogi odstawiają już, no NYR grają agresywnie bardzo jak na sparing

1

Pique dzisiaj 2head xD

4

Pique co jest łeb

0

@JohnnyBarca no wszyscy mówią że to przez to

2

Psycha Pique chyba będzie na rozkładanym leżaczku czillować. Kiedyś ulubieniec kibiców Barcy, a teraz nawet oni go opuścili wnioskując po buczeniu i gwizdach.

0

@Dejvo tak, sparing w USA o 1 w nocy oglądam tylko dla Lewego :) Mecz o pietruszkę mnie mało interesuje.

0

Ciekawe czy Robert wejdzie na 2 połowe, bo sie zastanawiam czy iść spać :P

4

Nie udźwignąć sparingu tak jak ten sędzia to się trzeba naprawdę postarać.
/oh

18

Sędzia jest trzeźwy?????

0

Jak nie idzie to nie idzie, wygląda to jak pierwsze sparingi Neymara w Barcy

0

Kurcze, ciężko mi ocenić Albe i Busiego. Niby grają ok, ale jakby mimo wszystko głową nie dojeżdżali na mecze.

1

@DarthVader69 bez przesady, valdes byl srednim bramkarzem, a w koncowych sezonach w Barcelonie ponizej sredniej. Grac nogami w ogole nie potrafil, a jego glupie decyzje i bledy zdarzaly sie co mecz.

1

Ter Stegen to uzywa mozgu wykopujac pilke? Bo sie powoli w Valdesa zamienia

0

Klimala 23 i MLS ale sie nie dziwie - 1mln dolarow rocznie droga nie chodzi

0

1

@mekston zara im sie skrzynia zatrze albo wybuchnie silnik, ewentualnie Plan G for Gravel lub plan B for barrier i bedzie w pyte

2

@miko1711 nie może iść wyrobić dowodu dziś?

0

@D3jvid Fati sie moze zaraz znowu połamać (w sumie tak jak Bombele), Ferran i Auba to nie jest mimo wszystko pierwszy skład w większości przypadków.

0

@tomek8756 TY TO JEST CIVIC???

0

Bartomeu za dawanie horrendalnych kontraktów (bo kupowanie piłkarzy za miliardy i sprzedawanie za 37 euro pomijam) powinien zostać powieszony za te swoje zęby

0

Gary Neville powinien zamknąć morde

0

@JKicuch no i wszystko jasne :D

2

@Zoker jurek owsiak podobno ma go dużo

0

@Vebrol jakby on mial nasze social media to bysmy byli najbardziej wyhypeowanym klubem swiata. Herb wygrawerowany na księżycu jak nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?