SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czlowiek wrocil z firmy i panika gaming bo mi wszystki bilety na prezke Lewego wykupili.. ale na szczescie udalo sie na jakiejs shitowej trybunie dostac!!
7
@Geble mozna odpalic strumyk i miec wywalone jajca na rozbicie wszystkich lig, dyscyplin sportowych etc na 500 roznych platform. Nie popieram piracenia, ale sam mam c+, abonamenty nie abonamenty i caly czas cos nowego trzeba dobierac. Idgaf
1
@Nozyk genialnie, dziękuję!!
@FC1899Barca aaaa nie mówmy o tym... :p
1
Panowie, czy jest jakaś strona która ma taki kalkulator (lub ktoś ma takie umiejętności) ile dziś jest warte 5 650 000 pln z 1996 roku dzisiaj?
0
@koziar tylko przez 12 lat mielismy nieudaczników w zarządzie, wow, duża roznica
0
srały muszki bedzie wiosna
0
nasi nogi odstawiają już, no NYR grają agresywnie bardzo jak na sparing
1
Pique dzisiaj 2head xD
4
Pique co jest łeb
0
@JohnnyBarca no wszyscy mówią że to przez to
2
Psycha Pique chyba będzie na rozkładanym leżaczku czillować. Kiedyś ulubieniec kibiców Barcy, a teraz nawet oni go opuścili wnioskując po buczeniu i gwizdach.
0
@Dejvo tak, sparing w USA o 1 w nocy oglądam tylko dla Lewego :) Mecz o pietruszkę mnie mało interesuje.
0
Ciekawe czy Robert wejdzie na 2 połowe, bo sie zastanawiam czy iść spać :P
4
Nie udźwignąć sparingu tak jak ten sędzia to się trzeba naprawdę postarać.
/oh
18
Sędzia jest trzeźwy?????
0
Jak nie idzie to nie idzie, wygląda to jak pierwsze sparingi Neymara w Barcy
0
Kurcze, ciężko mi ocenić Albe i Busiego. Niby grają ok, ale jakby mimo wszystko głową nie dojeżdżali na mecze.
1
@DarthVader69 bez przesady, valdes byl srednim bramkarzem, a w koncowych sezonach w Barcelonie ponizej sredniej. Grac nogami w ogole nie potrafil, a jego glupie decyzje i bledy zdarzaly sie co mecz.
1
Ter Stegen to uzywa mozgu wykopujac pilke? Bo sie powoli w Valdesa zamienia
0
Klimala 23 i MLS ale sie nie dziwie - 1mln dolarow rocznie droga nie chodzi
0
@Criss18Barca xD.
1
@mekston zara im sie skrzynia zatrze albo wybuchnie silnik, ewentualnie Plan G for Gravel lub plan B for barrier i bedzie w pyte
2
@miko1711 nie może iść wyrobić dowodu dziś?
0
@D3jvid Fati sie moze zaraz znowu połamać (w sumie tak jak Bombele), Ferran i Auba to nie jest mimo wszystko pierwszy skład w większości przypadków.
0
@tomek8756 TY TO JEST CIVIC???
0
Bartomeu za dawanie horrendalnych kontraktów (bo kupowanie piłkarzy za miliardy i sprzedawanie za 37 euro pomijam) powinien zostać powieszony za te swoje zęby
0
Gary Neville powinien zamknąć morde
0
@JKicuch no i wszystko jasne :D
2
@Zoker jurek owsiak podobno ma go dużo
0
@Vebrol jakby on mial nasze social media to bysmy byli najbardziej wyhypeowanym klubem swiata. Herb wygrawerowany na księżycu jak nic.