SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@barcelonaLM stanowisko Turcji cieszy
1
@Toretto w stanie wojny obowiazuje inne prawo (:
0
@inFLAMES gdzie ich miejsce czyli do kraju w ktorym jest pokój? To miałeś na myśli?
1
@Akwarelista odklejona fazka ewidentnie xD
0
@tomono mówisz o tej energii ze zrodel odnawialnych której nie sposób zmagazynowac bo na swiecie nie ma takiej technologii, oraz o tej skandynawii która cudem ma takie a nie inne położenie geograficzne że turbiny wiatrowe mogą tam stać jedna na drugiej?
2
Ochotnicza zasadnicza sluzba wojskowa na rok. No mam nadzieje ze teraz patrioci z LR wykażą się męstwem jak podczas komentowania ludzi którzy pisali ze nie beda walczyli za polske i jednym tchem cyk cyk cyk do wojska teraz :D
1
@barcelonaLM to bardzo dobry znak z uwagi na to że jest to jedno z najpotężniejszych technologicznie wojsk na swiecie
1
@FC1899Barca xD „bez zadry czarnej przeszłości” eh jak cudownie jest się oszukiwać i robić z siebie męczennika wsrod nacji
9
@Damian11 patykiem oraz brakiem doświadczenia i wiedzy militarnej chciałbyś wygrać? Słodkie
0
@Kuraxan Ja się zgadzam z tymi plastikami i wykonaniem bo imo choćby 5s f10 mialy lepsze wykonanie wnętrza, ale porównując wykonanie m5 w kompocie do s6/rs6 nowego to i tak jest niebo a ziemia
0
@Xavyol nowe audi lepiej wykonane? W snach, to jak te auta trącą plastikiem to jest kpina. Nie mówię że bmw nie odeszło od skór i gumy na rzecz plastików, ale nadal spasowanie i estetyka to niebo a ziemia na rzecz BMW.
2
@Antimadridista~ Nie widzę powodu czemu ktoś miałby kłamac, szczególnie że nie są to jakieś kwoty z kosmosu
0
@mat32 znajomemu ostatnio rozbierali garaz bo ma tam isc cmk ale kase dostal za to
0
Jakie miesięczne zarobki „na rękę” są dla was satysfakcjonujące?
0
@Janas11224 ale chamuwe odebali
2
@IronSanHybrid husaria!!!
0
Jest tutaj jakiś spec od BMW (chodzi o mechaniczne sprawy) Proszę o priv :)
9
Wiecej reklam i wiecej malych krzyzykow!!!!!
1
@LionelM95 tylko że ja nie studiowałem zadnego inzynierskiego kierunku, ani takiego po ktorym stricte pracujesz w zawodzie. Tak jak chlopaki u góry wspominali - warto zainwestowac w siebie i swoj rozwoj. Przede wszystkim zmien myslenie bo wszędzie szukasz negatywów i okazji by powiedzieć ze sie nie da i jest ciezko :p
1
@LionelM95 pracując jeszcze na etacie parę dobrych lat temu zarabiałem okolice 3000. 900 szło na mieszkanie, 800 na studia, myśle że na dojazdy związane tylko z pracą 250zł. Do tego dojazd co weekend do rodziny (240km w dwie strony).Zostawało mi finalnie 700-900 co wydawałem głównie na jedzenie/coś do mieszkania. Przezyc sie da, ale ja na dłuższą metę tak nie potrafiłem (nie zjesz tak często na miescie, nie wyjdziesz do kina/teatru/opery i na kazdy fajniejszy wyjazd musisz kalkulować) więc dokonałem zmian.
Ps. Pominąłem opłaty za auto typu naprawy, wymiany, ubezpieczenie, naprawy czegoś w mieszkaniu i milion innych wydatków ktore sie pojawiały i z którymi pojawiał się stres skad wziac kase etc
0
Ehh Brady konczy kariere :(
0
@JackH az sie musialem zalogowac. Chlop jest deklem i lekarz moze go pozwać. Od kiedy lekarz jest osoba publiczną xD jakies nowe prawo tworzy
1
@GeneralXavi ostatnio chcialem się umówić to na kwiecień nfz, prywatnie polowa lutego
5
@jeyx77x Turcja to obecnie chyba 2 największa potega zbrojna, więc ona by poł europy sama powstrzymala
0
TVP dzis dalo rade xD
0
@dniel Ja też nie piłem do Ciebie konkretnie, ale ogólnie poruszyłem zjawisko. NO offensive byku :)
0
@forzablanca Tak że 50% społeczeństwa nie jest nadal zaszczepione i ma łatwiejszą drogę do dębowego pudelka niż Ci zaszczepieni?
0
@fart bardzo dobrze, bo robili pokazówkę na chlopaku.
1
@dniel sory ze to napisze, ale jak wiem jakie to wszystko drogie i wiem ze mnie nie stac na dziecko to go po prostu nie robie. Przynajmniej ja mam takie podejscie. Nie widze odejmowania sobie od miski zeby dac dziecku i jeszcze zeby nie mialo zycia na jakims poziomie.
Ps. Serio do tego narzekac na to teraz gdzie pisiaki daly tyle socjali dodatkow itd ze to szok to tez trzeba miec umiejetnosci
0
@ViscaDelFritz1983 skad dane btw.