0

@FC1899Barca jak on to powiedzial? „Na polskim ladzie straca tylko cwaniacy”

0

@BART97 tylko tej

0

@Zip najgorszy jest wiatr

0

@BART97 tak .
@NicoGonzalez ta powinna

0

przed jakimikolwiek wyborami będzie trzeba sporządzić tutaj petycję na forum, żeby jakikolwiek przejaw agitacji dla PISU moderacja mogła banować :))

1

@Toretto ależ my mamy głupich Tych prawników w tym kraju skoro sami otwarcie mówią że od czasu opublikowania też jeszcze nie ogarnęli o co w tym chodzi… :)

1

@Borneo przeciez nawet jak sie zaszczepi to moze go zarazic xD zero zwiazku

0

@michal26 konfederacja bedzie miala 5-7 i nie widze innej opcji

0

@ranger3120 niee to z ruchu drogowego :p

0

@kaamil1910 moj ziomus mi to dzisiaj powiedzial z ktorym znam sie od bajtla a jest policjantem na speed i sam przywozi tą kasę. Pomoglo?

0

Znajomi policjanci mowia ze tak jak do tej pory ze zmiany przywozili 2-3k zl z mandatów, tak teraz 11-13 xD
Kosmos

4

Gdzie jest mój samsung dzwoni mój maxcom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Które wormsy są według was najlepsze z serii?

2

@Pawel13sz bardzo duzo bezsensownych ruchów z których nic nie wynika

2

Jakośc snu na poziomie gówna. Okrutny ból głowy z tyłu, a zaraz do pracy. Ehh

0

@pax @Don-Corleone Dziekuje!!

0

Ktoś kiedyś wrzucał tabelki oficjalne ile kasy jako kraj wzięliśmy z unii a ile wpłaciliśmy. Ma ktoś te dane pod ręką?

1

@Dertinho myślę że jemu to żadna szczepionka już nie pogorszy stanu zdrowia chyba xD

0

@Worny juz tak samo asy twojego pokroju pisały źe „no przeciez niemozliwe ze Bartomeu jest sabotazystą, on i sztab specjalistów wie co robi” i co? I jajco.

14

@gaucho104 "Ale tak jak w TVP jest propaganda, tak w TVN jest jeszcze gorzej a informacje nawet w najmniejszym stopniu nie są rzetelne."

/oh
Trzeba mieć naprawdę skrzywione funkcje poznawcze żeby z siebie w tych czasach takie zdanie wykrztusić xD

4

@Kgorecki2500 jak on to powiedział naprawdę, to oni się serio w tym pisie nadają do szpitala psychiatrycznego już. To są niebezpieczni ludzie

1

@doc postawowe pytanie - za garść wszy ich kupimy?

1

@CuttingHead i nie trzeba byc ekspertem, socjologiem i ekonomistą żeby stwierdzic ze konfederacja jak chorągiewa obiera strone mniejszych i głupszych (np. Foliarzy) zeby podskoczylo te set procent

0

O kurła :o
Ale szkoda ze wieku sie nie oszuka

0

Czemu na Mameda gwizdy?

1

@Phoenixx No w sumie mogłem napisać.
Był największym rzadziakiem wtedy i potem. Teraz to nawet nie wiem jak nazwać grę tych piłkarzy to w ogóle pomijam to ;)

0

@Phoenixx No ale co tak było, no co Ci mam napisać? Trochę zaczął coś grać w ostatnim sezonie, ale odkąd przyszedł to sie smutno patrzyło na to co on robi. Nie potrafil używać mozgu w grze kombinacyjnej, pomachał nózkami nad piłką, stracił ją i podciągał te spodenki. Nawet nie chce przypominać jakie nastroje panowały tutaj pod artykułami.

1

@Cyzix dobrze że napisałeś "wydaje mi się" to pokazuje wlasnie poziom tych wszystkich dyskusji na la bambli :p
no offence bo mi sie nie chce dyskutować

0

@FC1899Barca a od 2018 kto najlepszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?