0

@Bykunn "xD lepiej stracić potencjalnie węch i smak na stałe? Fajny deal :D"

Co mam tu przeczytać ze zrozumieniem?

0

@Bykunn że jak nie pójdzie na kwarantanne to straci na stałe?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi ciekawe czy powiedział to na powaznie czy a'rebours do tego co 10 lat temu kaczyński o akcyzie xD Donald ma specyficznie inteligentne poczucie humoru które nie każdy wyłapie.

2

@IronSanHybrid kurła może i ukradli ale bynajmniej dali dzieciom

2

@RomanHoffer cytatyzdupy.pl

0

Jeszcze dziś tylko Tampa bay i weekend mozna zamknąć :)

0

@Chaoss shaq najpiękniejszy

2

Hahahaaha elo oponiarz blm

0

Co black lives matter odrabia

0

Red bull duzy mozg czas

7

Podsumowując: KSW nudne konferencje, nudne zapowiedzi, nudni fighterzy, odgrzewane kotlety, pudrowanie trupów pokroju Mameda czy Pudziana (bardzo ich lubie ale nie znaleźć nikogo "entertaining" poza nimi przez tyle lat to wstyd), ciągnąca się gala z której nic nie wynika i na deser walka wieczoru która jest nudniejsza niż walka Mirka z Darkiem o ostanią fajkę która chcą ich poczęstować gimbusy w parku na ławce.

0

żenada xd jak cholera

4

poooolska guuuuuurom

1

@Kamilos84 1000% nudna walka bedzie

0

kurła ale nudne to ksw

0

Jak śmieszne jest jak ten Kawulski i Lewandowski w tych zapowiedziach siedza z tymi poważnymi minami i donośnym głosem pierdzielą nudy

2

Komentarz usunięty

0

@Dertinho co tym razem? Bo wczoraj paluszek był widziałem

0

@Yoshi94 ciężko mi odpowiedzieć jeśli mam być szczery bo od kilku lat głównie takimi jeżdżę - czy to własnymi czy wypożyczanymi, czy znajomych.

0

@FranekCastle nówka czy używka - jak tak ilo letnia, bardziej suv czy bardziej kombi czy bardziej sedan? Benzyna diesel, elektryk hybryda? Koszty utrzymania ekonomiczne czy nie zwracasz uwagi?

0

@xVENUMx iphone xs max/11

0

The Times jest wg was centro prawicowy czy stricte prawicowy?

7

@domin1515 tak tbh iniesta od jakichś 20 lat wygląda jakby miał 40 lat :p

2

Ktoś ma konto na crypto.com i wyplaca stamtąd kase na konto bankowe?

0

@JohnnyBarca ale nuda

1

@Comfortable_ co mozna wyniesc np.?

5

@Eto'o9 R10 od cholery Bartomeu miał tutaj obroncow, ale sie chwilowo pochowali do jaskin.

13

Jak to szło według obrońców Bartomeu? Że wie co robi i jest lepszy niż Laporta xD?

6

A by bylo fajnie jakby sie swiat upadl i sobie glupi ryj rozwalil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?