1

@Gambino przeciez za Rijkarda taktycznie to tez byla padaka ktorej sie nie dalo ogladac. Motorem sukcesow i odmiany klubu byl R10 i trzeba to powiedziec wprost.

0

@Alvarinho kiedys lecialem do Barcelony na mecz, tez go spotkalem. Mega wporządku gość. W jakim miescie on teraz jest?

0

No i do dupy drut

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lando jaja ze stali

1

Fajnie by było zobaczyć Lando w lepszym bolidzie

0

Mozesz jechać cały wyscig na limicie a twoja drewniana taczka i tak ulegnie mercedesowi… mocne bolidy mają

0

Lando jest mistrzem

0

Oni wprowadzili juz te debilne regulacje pit stopów?

0

Lando jest takim kotem że szok

2

@Kurkmen XDDDD przeginasz

0

Juz sie wszyscy zesrali ze bedzie wal. Jeszcze Maciek w dupie juz mu kasze studza

1

Nudnawa ta walka mimo wszystko

1

Co ten AJ broni szczenką ciosy jak Ajtuj

0

Cholernie szybki Usyk

0

@Grzbiet nie wie bo nie słuchał

0

@ranger3120 to klękanie to bullshit jakich mało

0

@ranger3120 jakie gesty?

0

@kolomen2 i tak smakuje, jako że jestem opychającym się jaszczurem to leciutko maczam sobie w majonezie i wtedy już nic nie musze xD

0

@kolomen2 szinken + ser gouda+ serek topiony hochland + pesto.

3

@Uukasz_93 xDDDDDDD No tak jak przyjdzie kolejne warzywo na ławkę to duzo to zmieni... oczywiście prócz cyferek na koncie na minus po wypłacie odszkodowania LOLL

1

@amanter Z deszczu pod szambiarkę

3

@POLAK12345 no przecie ze, matulka ew. Baba opierdzieli maszynka, wodą z solą umyc leb i nasmarowac cebulą co by sie wszy nie zalęgły i tak to sie zyje, co nie POLAK?

2

https://ev.auto-swiat.pl/wiadomosci/bmw-i-daimler-pozwani-za-niechec-do-szybszej-redukcji-co2/rg1012v?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=Facebook_vertical&utm_term=autor_5


Czemu aktywisci nie przestaną oddychać zeby zaoszczedzic CO2? Aż sie ma ochote kupić kolejne v8 dla dobra misiów polarnych :>

0

Jesli jest tu jakis specjalista od utwardzania terenu, który doradzi co, jak i czym zapraszam na priv

0

@GeneralXavi po co to zyje

1

@Messibestplayerintheworld jak kolejny raz strzeli dołożeniem nogi, to myslę że niektórzy z tej strony będą musieli na oiom pojechać

9

Dupy popękały xD

4

@Arkon Jesteśmy Meksykiem europy, rownież mentalnym. Chcę żebys miał świadomośc że na elektrownie atomową/jądrowa musi się zgodzić komisja energii atmowowej, społecznośc przy której elektrownia będzie budowana i milion innych zmiennych musi zostać spełniona. Ludzie się boją i denerwują manewrami rosji pryz granicy, a Ty chcesz żeby lwia część społeczeństwa (czyli ta niezbyt rozgarnięta) zgodziła się na budowe kilku takich elektrownii? Jak umiesz zmienić mentalnośc polakow, to na Ciebie będę głosował.
Mam również nadzieję, że masz świadomosć że jedna elektrownia atomowa nie wystarczy.

9

@Arkon Dobry z Ciebie zawodnik. Już wymieniłeś USA, Wielka Brytanię, Węgry a rozmawiamy tylko o Polsce xD Wybierz sobie jeden kraj i się do niego porównuj.

Ps. jak Ty chcesz usunąć energię otrzymywaną z elektrowni węglowych, to mózgu nie masz i pojęcia o energetyce xD Czym będziemy się zasilać? Kiszonka i biopaliwami czy fotowoltaiką (xD)? Skrajne prawaki jak i skrajne lewaki mają jeden problem - żyją utopią, bo to co jest proponowane jest nie do wdrożenia w świecie rzeczywistym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?