SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Korek365 oh man.
4
@BarcaInfo czyli w wolnym tlumaczeniu "Zapalilaby nam się dupa bo straty byłyby ogromne, więc musimy ich trochę utemperować" :D
2
@Odcinkowy Kurde którym z moich znajomych jesteś? Ostatnio malo sie odzywaliście a akurat mi się nudzi to by się na piwo można spiknąc :)
0
@Mixtape dobra, sprawdziłem - nie żartowales xD Co tu sie od
0
@Mixtape poważnie mowisz, czy beke kręcisz?
3
@Mat_Cat "Dziś dzieci nie maja takiego szacunku do pedagogów jak miały kiedyś"
xD Kocham urojony abstrakcyjny świat który nidy nie istniał. Kurła kiedyś to były dzieci teraz to bękarty same tfu
2
gdzie jest mój samsung dzwoni moj maxcom
0
@Quavosk Ile masz lat?
0
@MesQueUnClub_87 mediamarkt bylo otwarte :)
0
Czy jest w tychach czynne jakies euro rtv/media markt czy cos podobnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalończyk 99 dlatego nie wchodze czesto :p
0
Wiadomo juz dlaczego pilkarze Valencii zeszli z boiska? Co gracz Cadiz powiedzial?
0
@szela1899 no urodzinki urodzinkami, ale pomimo grania w lidze dla kelnerów nadal jest kozakiem
7
Tak tbh Neymar znakomicie pokazał jak zmarnować sobie karierę. W sumie chociaz tyle ze nie jak inni brazole imprezami i zaniedbaniem siebie, no ale jednak :p
0
@Wilczeq ale to ty dzwonisz
4
kierba juz 18, ale ten czas zapi***ala
1
@Kgorecki2500 kolejny który się zesrał ze swoimi obietnicami bo zobczył że to nie takie proste ;)
1
@Kurkmen wszystko chyba zaczelo sie po nagonce na jego osobe jak smial sie (w zartach) z bratanka co ubral sie w sukienke? Wtedy te wszystkie srodowiska sie do niego zesraly a on sie zrobil taki dziwny, nie?
12
Dobra wlasnie odsubskrajberowałem Hamiltona na ig. Gosc mnie zsczyna wkur*iac juz tym swoim „kiedy zaczniemy dbac o zwierzeta/czarnoskórych/azjatow/lgbt/biedne dzieci?” I wrzuca smutny obrazek nawiazujacy do sytuacji.
Typ sie zrobił aktywistą od wszystkiego. Jak mu tak zalezy to niech wywala do amazonii jak DiCaprio i tam siedzi 24/7 pomagajac kazdemu.
7
Dobrze nie placic za takie cos
0
@viscajasiek niezdrowe to jest jedzenie sniadania od razu po przebudzeniu.
1
@AssisMoreira byłeś na wojnie, czy zapach trupów lubisz bo Ci sie wydaje ze lubisz przez gry lub filmy?
0
@miko1711 biała czekolada najmniej rzygogenna tak tbh
0
@MesQueUnClub96 jak można mieć filmik przed sobą i źle to zacytować? You had one job
0
@Rust_Cohle i zrobiła to samo...
2
@Janiama zdrowia Maćku
0
Komentarz usunięty
0
Potrzebuję pomocy:
https://i.ibb.co/dW8P0gH/Bez-nazwy.png
Co to za smartwatch - chodzi mi konkretnie o model i pasek.
Wiem że na dole koperty jest napisane "tachymetr" - jeżeli miałaby to być jakaś wskazówka.
ps. o ile to smartwatch, ale tak wygląda :d
4
@Hopner15 kogo zatem słuchać, ucz nas jak żyć - mówię poważnie
Kolejny twój post z serii "masz wciśnięta propagandę" v " jesteś ogłupiony"
Jeżeli ktoś, na każdym kroku powtarza Ci że masz propagandę wciśniętą do glowy, zgadnij... kto ma tutaj propagandę wciśniętą do głowy? KTO MA PROPAGANDĘ WE ŁBIE?