0

@tbas xD. .

0

@Chaoss „Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili. „

1

@Quavosk xD?????? Odkleiła sie fazka

2

@Chaoss to wlasnie te czasy i trzeba byc bardzo ograniczonym by tego nie wiedziec

0

Mozna pisiakom pogratulować jaki naród nam zgotowali. Dawno w tym kraju nie było tak do dupy jak jest obecnie. Ale jak jest za spokojnie już to trzeba coś odwalić :)

2

@lucas/catalan „Jak coś to lewa strona bardziej się radykalizuje.„

Powiedz że żartujesz XDDD ja nie jestem ani z lewa ani prawa, ale walnąłes ultra glupotę

2

@lucas/catalan okulistka ostatnio powiedziala ze dawno nie widziala osoby w moim wieku z tak dobrym wzrokiem, ale za diagnoze dziekuje - wezme ja pod uwage.

Co do poprawnosci juz radykalizmy, prawicowosc i niepopulizmy Trumpa sklocily USA z wszystkimi i obywateli tego kraju jak nigdy dotąd. Dziekuje ale wybiore niegrozne lewicowe populizmy niz prawivowyvh psychopatów

2

@inViNcibl3 Na tej stronie i w zyciu ja spotykam się z takim czymś głównie ze strony prawicy. Ale to ja :)

5

Komentarz usunięty

1

@zadafcb znakomity zespół, jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o ten jezyk

0

@lucca87 cit mają ciekawszy od nas, ale wychodząc z takiego rozumowania powinnismy byc i tak hej do przodu na tle państw europy, bo podatki dochodowe mamy o wiele nizsze, niz wielu gigantów europejskich

0

@Beztroskii Generalnie mam swoje zdanie na temat podatków, ale bym musial chyba esej popelnic zeby to sie kupy trzymało a nie mam obecnie na to czasu (:

0

@Bandit a jednak osoba ktora to pisala, po przecinku nazwala kogos lewakiem

Co do DWP - zgadzam sie ze jest to przegięcie co się dzieje obecnie u nas, ale ja lubię szukać zlotego srodka. Lewa strona z glupimi pomyslami i prawa strona z glupimi pomyslami gospodarczymi do mnie nie przemawiaja.

0

@MesQueUnClub96 musze za jakąś byc? Nienawidze kazdego po rowno (z usmiechem)

0

Czytałem wlasnie artykul na fejsie odnosnie ziomka z google co sie przenosi do raju podatkowego, a pod spodem - prawa strona gospodarki oczywiście z mądrosciami ktore brzmią tak: „Panstwo powinno dac nam wykształcenie, zapewnic ochrone mienia, zdrowia i inne pierdoły a przy tym nie powinnismy placic podatkow”
Ojezusie

Ps. 2021 i prawa strona nadal uwaza ze mniejsze podatki = wiecej pieniedzy w budżecie bo ludzie będą sklonni placic
ehh

2

@Bykunn na pewno to szczepionka z czipami do sterowania dziećmi, więc wiedział że nawet bez kasy za patent i tak wygrywa ;]]]

0

@tomek8756 nie wiem co gorsze, wypowiedzi tej pani lekkich obyczajów czy ~1000 osób które zostawia pod tym serduszko.

@FC1899Barca twitterowa julka z rigczem

0

@IAmLegend ebac te blachcary co sie nie chca ebac

0

@Bykunn polecam, tylko ta pijam

1

@Bykunn https://www.ceneo.pl/35441707;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQiAmfmABhCHARIsACwPRADsZBXGel4iDFdD1bLhsiQqryrAV6A7AntleNVctwaWGFBlz6m8QWQaAkL-EALw_wcB
ta i inne

1

@domin682 Lepper nie był dobrym politykiem*. Przez ostatnie lata narósł mit Leppera jako super polityka. Nigdy takim nie był. Naobiecywał gruszek na wierzbie, a jak dostał władzy i przyszlo zacząć to realizować zauważył, że przesadził i psychicznie sobie nie poradził. Wszyscy wiemy jak sie to skończylo.

2

@MesQueUnClub96 Ciężko się nie zgodzić. Polityczna waga ciężka jeśli chodzi o tych panów.

6

Jo dupia, własnie na TVN24 leciało (albo leci xD) jakieś gadanie Borysa Budki. Jakie to jest polityczne "nic". Bez charyzmy, bez charakteru - zwykle pieprzenie trzy po trzy. Straszenie pisem, covidem i wszystkim czym sie da, zero propozycji jak sobie poradzić z czymkolwiek. Jakby wywalić 90% patałachów z tego PO co się dobrze wysłowić nie potrafią (mam tu na myśli - polityk który nie potrafi przemawiać żeby "porwać" za sobą tłum to dla mnie skończony polityk) to może i ta partia by swoistego zmartwychwstania dokonała w przyszłości :lol:

0

@patry295 no ja doskonale pamiętam, ze dyskutowałem ze sporą ilością uzytkownikow. Nie z jednym :)

8

Pamietam jak przy okazji wyborów w lato była tutaj masa osób - zwolenników - pisu. Teraz przy tematach czy to aborcji, czy to podatków, czy wróżki zębuszki są osoby opowiadające się z PO, Konfederacją, Lewicą, 2050 i innymi tego typu tworami, ale tych zaciećwierzonych zwolenników jednej słusznej partii, którzy walczyli tutaj lirycznie z dużą częścią forum w obecnych dyskusjach politycznych nie ma.
Nomen omen może jest to cecha charakterystyczna ludzi związanych z tą partią, bo i moje „znajome twarze” - radni w miescie, ale tez nasz cudowny Narodowy Podpisywacz jak zaczynają się tematy niewygodne, bardzo szybko cichną, czy to na fejsbukowych forach, czy w innych miejscach gdzie z reguły ochoczo się afiszują.
Proszę drodzy zwolennicy jedynej słusznej partii tj. PIS i Jarosława zawsze dziewicy, dajcie jakiś znak zycia :~)

1

@tobiasson92 Przeciez gość co nagrywa powinien się cieszyć że nie wytarzali nim podłogi. Robi z siebie przyglupa, cytuje kw i kk nie znając interpretacji przepisow - w ogole jest takim kretynem, że cytuje artykuły policji która ma to w dupie bo od tego jest sąd. Nie zakrywa twarzy, nie wykonuje poleceń, otwiera radiowóz. Fejsbukowy prawnik seba sebowski. Tfu

1

dlaczego mam wrażenie że papryk wega w kolejnym filmie znów poruszył wazny temat seks i penis i jest to 10000% reżyserowane


2

@lukaszbrk 100 złoty bierz

4

środowa noc to wódy czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?