SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@teacherakademicki są juz od jakichś 120 lat. Nazywamy to - samoloty :)
3
@MesQueUnClub96 100 złoty bierz jak nie masz to miej
0
środowa noc to wódy czas
6
@JakobStrawman halo tu ziemia, lądujemy
1
@Kettger pochwalony
0
@Kettger podrzuc filmik
1
@Pilka_jest_okragla i 0 LM w czasie trwania tego kontraktu. Messi jest nadczlowiekiem - to nie podlega żadnej dyskusji, ale ten kontrakt to jawne przegięcie pały
1
@arasz1819 najman bedzie mial wosp w bocznej, w dosiadzie
3
@clyde grubość nie radość
15
@BarcaInfo to niezły trener xD choćby skały srały on nie powinien powiedzieć że kadra nie daje nadziei
0
Pamiętajo takich kwiatów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Junngeas
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9572413#comment-9572413
speszjali for ju znalazłem
7
Zgubiłem dyskusję, ale mamy 2k21 a niektórzy "eksperci z dupy" uważają że Messi to tylko jedzenie czipsów pizzy i koli, a Ronaldo i Lewy to cięzka praca.
Mogę to skwitować już wyświechtanym xDDD
1
@rafi509 Nie toczę wojenki, tylko sobie dyskutuję bo mam na to chwile czasu.
"O to co politycy mówili 2 tygodnie temu? To szmat czasu. Odwidziało im się"
No może za 2 tygodnie im się znów odwidzi? Tak jak pisalem.. such is life :)
@NaFazieHitman McConnell =/= nie jest jedynym członkiem GOP no chyba że coś mnie omineło. Poza tym, już raz zdanie zmienił. Skąd wiesz że nie zmieni go znów ;)) Ja sobie tylko snuję przypuszczenia - jakbyś chciał to byś zauważył - od początku tej dyskusji. Bye
1
@NaFazieHitman Mogę być, ale w ostatecznym rozrachunku to Ty typie sam sie dissujesz swoimi linkami i brakiem zrozumienia tego co ja pisze.
1
@NaFazieHitman "Ja jedynie liczę 50 demokratów. Republikanów którzy "sygnalizowali" nie wliczam (...)"
Co jest niezrozumiałego w tym co ja tutaj napisałem?
ps. czytasz co wrzucasz?
"At least 17 Republicans must vote with all 50 Democrats and independent senators who caucus with them in order to convict Mr Trump and prevent him from holding federally elected office again in the future. That would require support from senators who now have put on record that they believe the trial is unconstitutional."
No przecież tu sie nie da bez XDDD
no tak McConnell który 2 tygodnie mówił cos innego, a teraz robi coś innego żeby nie srać w swoje wystarczająco obsrane republikańskie gniazdo.
https://media.makeameme.org/created/wellwho-would-have.jpg
0
@Tomo_95 such is life
@Barcaa12 co Ci w tych źródłach nie pasuje? Czy którekolwiek nich napisalo nieprawdę co do tego tematu?
1
@NaFazieHitman Gdzie ja napisałem że było 55? Ja jedynie liczę 50 demokratów. Republikanów którzy "sygnalizowali" nie wliczam bo zaraz sie okaże, że nie zagłosuja.
Gdzie masz problem, gościu?
1
@NaFazieHitman "Przy obecności wszystkich stu senatorów do uznania Trumpa winnym potrzeba będzie 67 głosów, do 50 demokratów dołączyć więc będzie musiało przynajmniej 17 republikanów. Do tej pory co najmniej piątka sygnalizowała, że jest na to gotowa. Głosowania "za" nie wykluczył też szef republikanów w Senacie Mitch McConnell, który ma nadzieję, że procedura impeachmentu ułatwi pozbycie się byłego prezydenta z GOP."
??????????
https://tvn24.pl/swiat/impeachment-trumpa-artykul-przekazany-senatowi-usa-4999586
żeby nie było że tylko tvn
https://businessinsider.com.pl/polityka/donald-trump-moze-uniknac-impeachmentu/14ltknr
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-26/impeachment-trumpa-senat-odrzucil-wniosek-republikanskich-senatorow/
https://www.tvp.info/51825644/impeachment-donald-trump-postawiony-w-stan-oskarzenia-co-to-oznacza-co-grozi-prezydentowi-usa-tvp-info
1
@Tomo_95 No a czemu mam nie "zgrywać mądrego" skoro piszecie o czyms o czym nie macie wiedzy, a ja możliwe że mam "troszkę" większą? Ciężko żeby nie spływało po kaczce, skoro wasza argumentacja mija się z prawdą lol.
@NaFazieHitman możesz mnie wywołać każdego lutego do tablicy, a ja dalej będę uchodził za tym, że dziś nie wiedziałeś o czym piszesz. To czy republikanie zagłosują za czy przeciw to jedna wielka niewiadoma. Potrzeba "tylko" i aż 17 osób. Nie takie rzeczy historia widziała.
Osobiście mi to wisi czy to przejdzie czy nie - mimo że wiedząc jakie nastroje i podejście jest na dzień dzisiejszy u republikanów przewiduję wynik.
żebyś się za dobrze nie poczuł - nigdzie nie napisałem że na 100% to przegłosują i że na 100% nie przeglosują :) Ja nie feruję wyroków jak prawica - mi tak łatwo to nie przychodzi.
@Barcaa12 przychodzisz tu co 4 posty żeby pie***lnąć jakiś bezsensowny komentarz. Zamilcz bo nie wnosisz tu nic ciekawego.
ps. nie każdy kto ma inny światopogląd od Ciebie, inną wiedzę i doświadczenia to troll prymitywie. elo
1
@Tomo_95 no to się doucz i poczytaj opinie ludzi którzy zajmują się w USA tak pięknym prawem jakim jest "constitutional law". I jak to prawo, jest ono dość elastyczne do interpetacji :))))
2
@NaFazieHitman To czy zostanie odrzucony czy nie okaże się po 8 lutym. Glupka zrobiliście z siebie Ty i ten wyżej, bo nie wiecie o czym piszecie, ale jak na solidnych prawicowców przystało - nadal piszecie. Sryliony "XD" to moje wylewanie z siebie żenady jaka mnie ogarnia kiedy staram się trzymać jakąkolwiek merytorykę i dysponowac wiedza w dyskusji, a ktoś robi cyrk.
O ile mnie moja zawodna pamięć nie myli tym razem, to Ty byleś jedną z osób która caly czas wierzyla, że "DOLICZĄ GŁOSY I TRUMP WYGRA" także jak możesz pisać co może miec powodzenie, a co nie? "XD"
2
@Tomo_95 ale wiesz że impeachment to nie jest tylko i wyłącznie odwołanie xD? To jest CIUT CIUT więcej lol
@NaFazieHitman dobra, wy macie regułkę impeachmentu chyba z polskiej wikipedii wyuczoną. Innej opcji nie widzę. To jest elementarz do prowadzenia tej jakże politycznej debaty
#po edycji Tomo
no tak, bo przecież w usa są tylko dwie prawicowe ściekowe media + CNN xD Nie ma liberalnych mediow i innych niezależnych. Dyskusja na poziomie 1 klasy podstawowki.
Jak coś - tak czytam różne gazety i artykuły z rożnych środowisk, ale takich głupot jak w mediach prawicowych to nie ma nigdzie ;)
2
@Tomo_95 newsmax i fox to coś jak wsieci/dorzeczy/inne konserwatywne polskie ściekowe media, które piszą to co im prawicowa kraina kreacji i fantazji w głowie naniesie ;)
1
@Barcaa12 Ale @kamyk_23 nie napisał nic o "odwołaniu", nawet jednego słowa xD To dwóch Panów powyżej zaczęło używac tego słowa, a mam wrażenie - może mylne że niekoniecznie wiedzą o co w tym chodzi
@edit
prosze powiedz że to sen xDD
fckng rednecks trumpa (duża część jego wyborców) to nie są może na zasiłkach w swoich obszczanych kamperach na prowincjach i uboczach miast xD? LITOŚCI GOŚCIU
2
@NaFazieHitman kierba xD jak Wy (z Twoich komentarzy pozwolę sobie napisać - prawicowcy) to robicie że zawsze uważacie (dosłownie zawsze, w każdym poście) że wiecie wszystko najlepiej macie rację i wasi prawicowi wybrańcy są jedynymi oświeconymi kozakami, a innych wyśmiewacie i deprymujecie xD?
1
@Barcaa12 opinia przeciętnie wyksztalconego i rozgarniętego "Smitha", tak jak opinia przeciętnego "Iksińskiego" nie jest dla mnie wyznacznikiem rzeczywistości. Sorry za zepsucie światopoglądu.
0
@Barwindg siła argumentu mnie zabiła
1
@Barwindg imo nie było gorszych. Według wielu wyksztalconych;wysoko postawionych polityków, działaczy; biznesmenów; międzynarodowych pracownikow (których znam) etc. również.