0

@pax super, dziękuję :)

0

@pax będzie twoja analiza gry Desta z dzisiejszego meczu? Bo widzę sporo zachwytów. Jeżeli jednak nie będzie, to gdybyś ocenił w 2-3 zdaniach byłoby fajnie :)

3

Podsumowując: Dobrze że przestałem oglądać mecz w 25 minucie i zacząłem expić w V2.

0

@Arkon 22:00-23:30 coś tak slyszałem

0

Czy Busi potrafi grać inaczej niż faule lub strata piłki ew. Zle podanie?

2

Busquets to wie ze gra mecz z Realem?

2

Wszyscy zadowoleni na LR, to już wiemy jak to się skończy.

2

@Hosh a taki jestem zawadiaka

22

Socjaliści, komuniści i konserwatyści. Zarazy gorsze dla ludzkości niż COVID

0

@Bartek22 masz świadomosc ile trwa przygotowanie takiego procesu, kobiety i opieki po? To nie jest usunięcie zęba xD

0

@Gwyn Mordko widzę że pytasz 2 dzień o to samo. Polecam ci iphone - jak dasz radę najnowszy. Im nowszy tym lepszy. Chcesz na 5 lat - wystarczy Ci na 10 - na spokojnie. Nie znajdziesz nic lepszego w kwocie którą szukasz. Laur konsumenta essa
Uprzedzając pytania - tak mam i polecam i nie zmienię na nic innego, chyba że na nowszego.

0

Jak to kiedyś Pan z mojego awatara powiedział:
"Jesteście zwykłymi cywilizacyjnymi pariasami"
Tyle lat minęło, a wszystko aktualne :)

1

@speed1 Z byłym doradca się nadają we dwojkę :D



1

@IronSanHybrid @LuisSalvano czy to Ty mordko?

7

@arraco ja poszedłem na wybory, zagłosowalem na Trzaska mimo ze nie byl to moj kandydat, ale w sumie dla mnie nie ma w obecnej polityce kogoś kto w jakikolwiek sposob by do siebie przekonywał. Już mam prawo narzekać, czy trzeba o jakieś członkostwo do klubu narzekania wystąpić?

6

@pride1899 ester to średniak który nie ma wyróżniającej sie urody - jest po prostu normalna dla mnie. Ta Lily jest o wiele lepsza.

0

No nie potrafię tej drużyny oglądać xD

0

@piotrek1315 nie ma lepszych sluchawek chyba w tych pieniadzach prócz jednych od sony których nazwy nie pamiętam. Generalnie kosa.
Co do połączenia z Huaweiem nie mam pojęcia.

1

@VenoM to samo mozna napisac pod tym, co napisal @masq . Nie rób syfu.

1

Griezmann i Dembulans to dwie największe patologie transferowe tego klubu. W ostatniej dekadzie na pewno.

0

Fenomen fizjologiczny co

0

Wysyłaliscie cos w ostatnim miesiącu z/do USA?

1



pan brown to prawie pan gówno

3

Jak to było? Neymar psuje atmosferę i jest nieodpowiedzialny :D?

0

Panowie likend kurła łikend trzeba sie napić
I od razu pytanie - jako że jestem zaizolowany na chacie szukam serwera metin2 hard/medium. Jedyny wymóg to minimum 1k osób na serwie.

0

@Hosh Absurdem jest ten rząd

0

@Kamilos84 Nie róbcie z Leppera niewiadomo kogo, bo tak jak był człowiekiem bez klasy i bez kultury, tak samo byl beznadziejnym politykiem.
Drętwieję od takiego gadania głupot.

32

CBA zatrzymało Giertycha dzień przed bardzo ważną rozprawą. Piękne państwo bezprawia nam plebs zgotował

0

@masq mam to samo, opera. Cos odstawili jakis czas temu i zamula

0

@kamilkrycha geniuszu lofki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?