SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax super, dziękuję :)
0
@pax będzie twoja analiza gry Desta z dzisiejszego meczu? Bo widzę sporo zachwytów. Jeżeli jednak nie będzie, to gdybyś ocenił w 2-3 zdaniach byłoby fajnie :)
3
Podsumowując: Dobrze że przestałem oglądać mecz w 25 minucie i zacząłem expić w V2.
0
@Arkon 22:00-23:30 coś tak slyszałem
0
Czy Busi potrafi grać inaczej niż faule lub strata piłki ew. Zle podanie?
2
Busquets to wie ze gra mecz z Realem?
2
Wszyscy zadowoleni na LR, to już wiemy jak to się skończy.
2
@Hosh a taki jestem zawadiaka
22
Socjaliści, komuniści i konserwatyści. Zarazy gorsze dla ludzkości niż COVID
0
@Bartek22 masz świadomosc ile trwa przygotowanie takiego procesu, kobiety i opieki po? To nie jest usunięcie zęba xD
0
@Gwyn Mordko widzę że pytasz 2 dzień o to samo. Polecam ci iphone - jak dasz radę najnowszy. Im nowszy tym lepszy. Chcesz na 5 lat - wystarczy Ci na 10 - na spokojnie. Nie znajdziesz nic lepszego w kwocie którą szukasz. Laur konsumenta essa
Uprzedzając pytania - tak mam i polecam i nie zmienię na nic innego, chyba że na nowszego.
0
Jak to kiedyś Pan z mojego awatara powiedział:
"Jesteście zwykłymi cywilizacyjnymi pariasami"
Tyle lat minęło, a wszystko aktualne :)
1
@speed1 Z byłym doradca się nadają we dwojkę :D
1
@IronSanHybrid @LuisSalvano czy to Ty mordko?
7
@arraco ja poszedłem na wybory, zagłosowalem na Trzaska mimo ze nie byl to moj kandydat, ale w sumie dla mnie nie ma w obecnej polityce kogoś kto w jakikolwiek sposob by do siebie przekonywał. Już mam prawo narzekać, czy trzeba o jakieś członkostwo do klubu narzekania wystąpić?
6
@pride1899 ester to średniak który nie ma wyróżniającej sie urody - jest po prostu normalna dla mnie. Ta Lily jest o wiele lepsza.
0
No nie potrafię tej drużyny oglądać xD
0
@piotrek1315 nie ma lepszych sluchawek chyba w tych pieniadzach prócz jednych od sony których nazwy nie pamiętam. Generalnie kosa.
Co do połączenia z Huaweiem nie mam pojęcia.
1
@VenoM to samo mozna napisac pod tym, co napisal @masq . Nie rób syfu.
1
Griezmann i Dembulans to dwie największe patologie transferowe tego klubu. W ostatniej dekadzie na pewno.
0
Fenomen fizjologiczny co
0
Wysyłaliscie cos w ostatnim miesiącu z/do USA?
1
pan brown to prawie pan gówno
3
Jak to było? Neymar psuje atmosferę i jest nieodpowiedzialny :D?
0
Panowie likend kurła łikend trzeba sie napić
I od razu pytanie - jako że jestem zaizolowany na chacie szukam serwera metin2 hard/medium. Jedyny wymóg to minimum 1k osób na serwie.
0
@Hosh Absurdem jest ten rząd
0
@Kamilos84 Nie róbcie z Leppera niewiadomo kogo, bo tak jak był człowiekiem bez klasy i bez kultury, tak samo byl beznadziejnym politykiem.
Drętwieję od takiego gadania głupot.
32
CBA zatrzymało Giertycha dzień przed bardzo ważną rozprawą. Piękne państwo bezprawia nam plebs zgotował
0
@masq mam to samo, opera. Cos odstawili jakis czas temu i zamula
0
@kamilkrycha geniuszu lofki