SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatiVEB25 Z tymi memami to chyba kwestia wieku więc trzeba to zrozumieć
3
Przyznam szczerze że dawno się tak dobrze nie bawiłem
14
O jasny uj XDDDD
1
@Ronnie1992 a moim zdaniem Smoku mega dobrze to wytrzymał
44
Jestescie geniuszami ludzie XD
7
https://x.com/kwojcikk/status/1313598799793848322
JA WYSIADAM XDDD
30
https://x.com/wujajurek/status/1313596622606131200
XDDDD
https://x.com/fabian_bury/status/1313596750133972992
1
głowa mnie boli od jej wpieprzania się w zdanie
3
https://x.com/Gerden997/status/1313591886590943232
tak sie zachowuje od 1,5h
1
@IronSanHybrid O a tego to sie nie spodziewałem
0
@tristan87 James będzie xD
0
@BarcaInfo O co chodzi z tym Hajtem? Bo coś mnie chyba omineło
33
jezu
2
Oni już odpuścili xD Bór myślał że coś ugra, ale odpuścił xDXDD
2
Przyznam szczerze, że w życiu nie słuchałem autora książek o niższym poziomie intelektualnym i wiedzowym jak p. Domagalik.
Straszne też jest to, że pewnie od cholery jest książek napisanych w tych czasach jest przez takich ludzi, a potem książki te są traktowane jako źródło jakiejś wiedzy - nieważne o jakiej dziedzinie mówimy.
11
@Janiama Karma nie ma z czym tu wracać. Ale przyznac trzeba - jaja ma ogromne. Choć widać, że rączki się trzęsą ze stresu.
3
Jak mozna oceniać książkę nie czytając jej xD? Niektórzy co dzwonią to też dzbany
0
Ide bo nalewke, bo na trzeźwo nie dam rady tego oglądać xD
0
Domagalik iq 60 xDDD
0
Zaczyna sie... polskie bagno
2
@LuisSalvano Tak jak wiszą mi te wasze dymy, tak z wieloma rzeczami które napisałeś ciężko się nie zgodzić :) Miło zaskoczony jestem
1
Bylo juz La Declaración?
14
Logan Kapuczino
0
@BarcaInfo hehe no jak tam somsiedzie
2
Ebac twój skład bo czereśniak
0
@Encore kiedys srednio pod artykulami bylo +100kom. Odkad LR sie pojawila ruch na glownej zdechł
1
@Hushovt szkalowanie
1
@FafitFCB ekipa na 1/4 LE
1
@robsesh ktory to juz sezon pokazuje tym niedowiarkom :p? 3 czy 4?
0
Az se na spotify puscilem benny hilla. Inaczej sie juz zyc nie da kibicujac temu klubowi xDDD
Ps naprawde polecam. Pusccie i wbita na forum. Az sie usmiech sam maluje