0

@MatiVEB25 Z tymi memami to chyba kwestia wieku więc trzeba to zrozumieć

3

Przyznam szczerze że dawno się tak dobrze nie bawiłem

14

O jasny uj XDDDD


1

@Ronnie1992 a moim zdaniem Smoku mega dobrze to wytrzymał

44

Jestescie geniuszami ludzie XD


7

1

głowa mnie boli od jej wpieprzania się w zdanie

3

1

@IronSanHybrid O a tego to sie nie spodziewałem

0

@tristan87 James będzie xD

0

@BarcaInfo O co chodzi z tym Hajtem? Bo coś mnie chyba omineło

33


jezu

2

Oni już odpuścili xD Bór myślał że coś ugra, ale odpuścił xDXDD

2

Przyznam szczerze, że w życiu nie słuchałem autora książek o niższym poziomie intelektualnym i wiedzowym jak p. Domagalik.
Straszne też jest to, że pewnie od cholery jest książek napisanych w tych czasach jest przez takich ludzi, a potem książki te są traktowane jako źródło jakiejś wiedzy - nieważne o jakiej dziedzinie mówimy.

11

@Janiama Karma nie ma z czym tu wracać. Ale przyznac trzeba - jaja ma ogromne. Choć widać, że rączki się trzęsą ze stresu.

3

Jak mozna oceniać książkę nie czytając jej xD? Niektórzy co dzwonią to też dzbany

0

Ide bo nalewke, bo na trzeźwo nie dam rady tego oglądać xD

0

Domagalik iq 60 xDDD

0

Zaczyna sie... polskie bagno

2

@LuisSalvano Tak jak wiszą mi te wasze dymy, tak z wieloma rzeczami które napisałeś ciężko się nie zgodzić :) Miło zaskoczony jestem

1

Bylo juz La Declaración?

14

Logan Kapuczino

0

@BarcaInfo hehe no jak tam somsiedzie

2

Ebac twój skład bo czereśniak

0

@Encore kiedys srednio pod artykulami bylo +100kom. Odkad LR sie pojawila ruch na glownej zdechł

1

@Hushovt szkalowanie

1

@FafitFCB ekipa na 1/4 LE

1

@robsesh ktory to juz sezon pokazuje tym niedowiarkom :p? 3 czy 4?

0

Az se na spotify puscilem benny hilla. Inaczej sie juz zyc nie da kibicujac temu klubowi xDDD
Ps naprawde polecam. Pusccie i wbita na forum. Az sie usmiech sam maluje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?