0

@marcin62 Oby nie była gotowa, bo skończą jak Mafia I - super gra, ale robiona tak długo, że standardy się zmieniły.

1

Właśnie zobaczyłem oceny pod trailerem GTA V na PS5 - tak wiem, internet explorer. Fani serii i studia są już ultra wk**wieni, ale dopóki ogromna kabza leci do kieszeni to nie zboczą z kursu i będą mieli w dupie bo wiedzą, że kolejną odslonę i tak kupi od zajechania ludzi. A szkoda - bo w kolejną odsłonę bym mega chętnie pograł już a i odrobina szacunku do klienta tez by się przydała :)

1

@SonBarcaGoku ale wiesz o tym ze pisząc tak sam robisz z siebie pizdeczke xd?

Ps. Nie pocieszaj się że mówisz prosto z mostu, bo zachowujesz się od początku tej dyskusji jak ograniczony buc, ktory swoje alfa wcielenie moze prawdopodobnie pokazac tylko na fcbarca ;p

0

@SonBarcaGoku Dużo męzczyzn z kompleksami i problemami z identyfikacją seksualną zgrywa samców alfa. Pomyśl nad tym.
Ja jestem dość mlody, w wojsku nie byłem i nie chciałbym byc i tak samo byłbym niezbyt zadowolony jak ktoś by mnie do tego zmuszał. I czuję się mężczyzną w całej rozciągłości tego tematu.

0

@SonBarcaGoku byles w wojsku?

1

@PatrychoO


Kochany Waldek

0

@KapiFCB ktoś kto duzo zarabia?

0

Jak to bylo? Suarez nie strzeli nic bo za gruby? XD

0

@cules100pro oglądał :)

0

Ma ktoś ciuchy z "Patagonia"? Jak się sprawują? Interesują mnie t-shirty, bluzy i kurtki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@cchesterr43 Niektórzy tu zadawali pytania o "rectal exam" więc to pytanie to jest taki średniaczek na tle innych xD

0

Ma tu ktoś dziewczynę stewardessę? Czytałem artykuł i tak z ciekawości zapytam: jak się związek układa(lub układał, bo teraz tych lotów jest mniej) z kimś kto wlaściwie większość czasu jest "niedostępny"?
Imo to jest zdrowe i fajne dla związku, że dwie osoby są zajęte sobą i widzą się sporadycznie.
Zapraszam do dyskusji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakie kierunki "wakacyjne" polecicie na okres październik-grudzień*? Chodzi mi o ładne ciepłe miejsce + dostęp do morza.

6

@Criss18Barca o ile mnie pamięc nie myli, to wlasnie skutkiem ocieplenia klimatu jest między innymi to, że pogoda robi co chce i ciężko ją przewidzieć

3

@Hubso
>Muszą być reklamy żeby strona się rozwijała
>wyloguj się
>ja mam adblock


Czy to prawdziwe zycie :D?

1

3 weekend w tym roku mam czas żeby pograć, 3 raz GTA V odmawia posłuszeństwa 3 raz pobieranie ~100gb. eh

0

@Janas11224 gruby schudł

0

@myscooter Nie, załącza się brak chęci do dyskusji z kimś komu sie nie chce chociaż 4 stron z artykułami przejrzeć.
@mr_robot
Dlatego nie lubię tu dyskusji. Bo się w ogóle nie rozumiemy.
Status mówi, że pasów takich być nie mogło, sponsorzy zostali wrzuceni (qatar) na przód koszulki a unicef wyparty i bla bla bla. Ja przez takie male rzeczy kibicowalem temu klubowi, bo miał jakieś wartości (no i Ronniego)... :)
No własnie o takie kłamstwa też :D Bo mógł zamknąć morde, zamiast cokolwiek mowić. On duzo takich wpadek miał.
@Gall Xavi i Iniesta za Bartka grali ile? 2/3 lata o ile mnie pamiec nie myli? Nie znaleźli się w największej brei jaką Bartek tutaj stworzył przez lata zaniedbań.

2

@michal26 Podwójne karanie to jest kurestwo jakiego świat nie widział. Pozdrawiam zza muru bo sam przez to przechodziłem.

0

@myscooter A no tak!!! Bartomeu jest przeciez prezydentem od 9 miesięcy xDDD.
Użyj mózgu. Nie pomogę Ci w tym.
@student97r nawet mordko nie wiesz jak podobne te sytuacje są. Jedynie kwestia wartościowania. Bo to wciąż tylko piłka nożna, a w drugim przypadku - chodzi o zycie.
Ja powiem tak. Trochę już kibicuję, trochę jeżdżę do Barcy, trochę na mecze. Dużo czytam o klubie, dużo widzę. I takiego sponiewierania klubu jak Bartek to zrobił, to chyba nigdzie w europejskiej piłce nie było. Wypiszę tylko Ci na szybko co mi osobiście przeszkadza, bo mi sie nie chce eseju pisać - pasy na koszulkach, sponsorzy, brazylijskie przekręty żeby kabza wpadała, transfery bez pomysłu, zachowanie w stosunku piłkarzy - bez szacunku, kłamstwa wielokrotne, i od chu*a pomniejszych wpadek dyskwalifikują jakakolwiek dyskusję o tym czy ten prezydent jest ok.

7

Myślał Messi o niedzieli, a Suarezowi w czwartek łeb ucięli.

0

@student97r Ale to wciąż opinia kogoś z większym pojęciem. Odnośnie COVIDA wolisz sluchać opinii* fejsbukowych mędrców, czy lekarzy z doświadczeniem i wiedzą? No chyba żeś foliarz - to pomińmy dyskusję jakąkolwiek dziś.
@myscooter
Odnośnie Puyiego - proszę - w prawym górnym rogu masz lupkę. Wpisz Puyol, przewertuj sobie artykuły i znajdziesz kilka perełek :)

1

@norbi77 A mi to sie nie chce dyskutować to Cie zostawię z tym.

"Milczenie jest potrzebne tylko wtedy, kiedy nie ma się nic ważnego do powiedzenia. Milczenie sprawia, że nawet głupcy przez chwilę stają się mędrcami."

0

@student97r Nie trzeba być w Barcelonie - to taka mini szpileczka :) Nie ma być wiążące, ale wciąz ma to większy sens i znaczenie niż opinia jakiegos leszcza z LR :)

13

@norbi77 Może przez to, że każdy miał w dupie i siedział z zamkniętym ryjem teraz są ligowymi średniakami? Bo w czas się nikt nie obudził i nie zareagował na gnój?

7

wytłumaczcie mi ten fenomen, że gwiazdy/legendy/zwal jak zwał Barcelony popierają działania Messiego (krytykując przy tym oczywiście zarząd), a ziomeczki z LR jadą z łajnem równo po każdym, jakby to oni codziennie byli na treningach, w szatni, spotykali się w wolnym czasie, a podejrzewam że większość w Barcelonie (jako mieście) nawet nie była xD

2

kolejny amigos.. tfu

8

@Pogba No, nie przeginaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?