0

@michal26 Może być nawet taki jeden przypadek rocznie. To kwestia wolności, a nie statystyki.

0

@jacobFCB Wszędzie znajdą się debile, ale bardziej interesować się jakimś kawałkiem kamyka - "pomnikiem" - niż tym co jest naprawdę ważne, dziś... To pokazuje bardzo płytkie podejście do tematu niestety. Oczywiście że bardzo głupie zachowanie z psuciem tych rzeczy, ale myslę że naprawde jest to najmniejszy problem dziś, że jakiś kretyn pomaluje jakiś pomnik... To tylko pomnik, lol

0

@Rewolucja123 raz na rok to i swinia gwiazdy zobaczy ;)

0

@ksobi no jak to co? Wsadzaja dobrych chlopcow za niewinnosc

0

@DonMatteo901
-Mamy chodźmy do zoo popatrzeć na zwierzęta
-Mamy zwierzęta w domu
Zwierzęta w domu:

2

@Keson uważajcie na tsunami

8

@tobiasson92 Wstyd mi że ten typ jest prezydentem tego kraju.

1

@msmsms Moze i kradnom ale bynajmniej dali dzieciom

2

@cules_ 120-200mln - respiratorów zakupionych: 0
120-200 mln na irańskie konta bankowe które wyparowały
nie ośmieszaj sie typie

1

Po co Adrian jest el presidente? Przecież w skali roku to jakieś ~300k zlotych w budżecie na samej pensji, a co dopiero z ostatnią damą i "curą doradcą".

0

@busquets5 Zaraz sie okaże że pomniki pomalowal jakiś dziennikarz Tvpis info i po temacie :D

3

@JoeBlack podejrzewam, że 90 % (piszę to a'rebours coby się jakiś ktoś z kijem wiadomo w czym nie splakał) wyborców jedynej słusznej partii na czele której stoi Jarosław Kaczyński zawsze dziewica nie mają nawet wiedzy co to za spółka. Więc że tak rzeknę stwierdzą "co mje to" xD

1

@ronni37 Fatality :D

0

@Mazi o 5 pkt za duzo

0

@Koors wszystko sie zgadza :)

24

Zwierzęta co za inny kolor szalika rozwalą Ci łeb kamulcem są wychwalani XDD święte chlopoczki
Ludzie litości, bo się ośmieszacie

5

@ShinobiQWE beka z rolników była, bo wyszli przeciw władzy ktorą sami wybrali. Kobiety które protestują w duzej wiekszosci nigdy nie mialy po drodze z pisem

1

@Bykunn Znaczy ja już dziś jednemu z bliskich powiedziałem "Nie pytaj co oni jeszcze mogą ukryć, bo Cię zaskoczą" i własnie to mnie ciekawi :D

4

Mam rozkminę - czy ten temat z aborcją to jest pięknie zaplanowane przedsięwzięcie które ma coś ukryć (ciekawe co), czy wypadek przy pracy? Bo mam wrażenie że aż takiej burdy, protestów i dymów się Jarosław nie spodziewał, ale z drugiej strony tak inteligentny gość i rasowy polityk chyba nie popełniłby "aż" takiej "pomyłki'.

1

@Shapiro Dlaczego tak uważasz?

1

@GIGAKOKS 6/10 :D

0

@szymonbarca10 Jednak 30 lat temu kobiet opowiadających się za aborcją po 3 miesiącu ciąży było zdecydowanie mniej niż teraz.
Może dlatego że kiedyś kobiety nie miały praw aż takich jak dziś, nie miały takiej wiedzy i samoświadomości, nie wiedziały że mogą w ogóle mieć swoje zdanie? Kiedyś przeciętna kobieta była właściwir tylko od wychowania dzieci, podstawienia jedzenia pod buzie faceta i koniec. To chyba dobrze że kobiety mają wiekszą samoświadomość i wolnosc?

Powiesz że znów się wywyzszam ale to co ja piszę wyżej to jest w ogole jakakolwiek wiedza na poziomie fundamentalnym żeby moc w ogole dyskutować na tak poważny temat, a ja nie chcę z Tobą dyskutować na tym poziomie, gdzie muszę Ci tłumaczyć takie rzeczy przy tych twoich przeczytanych kilkudziesięciu książkach byczku.

0

@szymonbarca10 Nazywam ich tak jak na to zasluguja - prosta piłka. Nie mam do nich żadnego szacunku z uwagi na to co robili od tej pory i to co zrobili w zeszłym tygodniu.

2

@bartekvisca Co Ty. Minie czas do wyborów i znów 40% realne bo poobiecują klasie robotniczej, rolnikom gruszki na wierzbie, matulki dostaną 1000+, seniorzy będą mieli obiecane leki lub trumny i farmazon się kręci dalej.

1

@lucas/catalan Tjaaa, weź zobacz co pisał dwa dni wczesniej. Pseudo prawilniaki z konfederacji widzą że im sie dupa pali i slupki (już niskie) lecą na poziom mułu to się ratują. Tfu

0

@szymonbarca10 Mam agresję jak czytam takie głupoty. Przesuwanie granic moralności tym ze jakieś cwele wprowadzają jakąs ustawę? To brzmi tak niedorzecznie, że nie mam słów. Granice moralności przesuwasz, jak zmuszasz kobietę do zabijania dzieci nożem przez 3 lata codziennie.

Jeżeli przeczytałeś kilkadziesiąt książek na jakiś temat - wierzę, że tak jest i teraz piszesz takie rzeczy jak wyżej (włącznie z tym przesuwaniem moralności) to mam radę - ksiązki wpierdziel do taczki, ewentualnie beczki, litr benzyny, zapałki i rura.

0

@szymonbarca10 "A nie uważasz, że zezwolenie na takie praktyki przez władzę spowoduje, że w wyniku wolności większość osób zacznie je praktykować ?"
???? XD
Nie nie zacznie, bo kto ma to zrobić to i tak to zrobi choćby poprzez poród w piwnicy i out do śmietnika w worku na śmieci. Kobiety nie są jakimiś psycholkami bez moralności.

3

@szymonbarca10 Czy naprawdę jesteś na tyle płytką jednostką, że uważasz że kobiety dla sportu zaczną usuwać płody? Jeśli tak, to to sie chyba powinno leczyć.

2

@avanes Ostatnio znajomy opowiadał mi historyjkę - że znajoma jego kolegi miała jakąś tam sytuację. Niestety nie zaciekawił mnie tym, ponieważ 2 dni wcześniej czytałem ten łańcuszek na fejsiku... Bodajże chodzilo o babe co rzekomo zatrudniała ukraińców i sama na sobie zrobiła chyba ileś tam testów na koronkę. Nagle się okazuje, że każdy w tym kraju zna tą Panią.
Ja bym chyba z rezerwą podchodził, mimo że patologicznych sytuacji przy badaniach nie brakuje.

2

@szymonbarca10 Po 1. Ciekawe czy to nie fejur napisany przez jakiegoś Ludwika który jest zatrudniony w tej organizacji anty-aborcyjnej. 2. Niektórzy mają w zwyczaju zachowywać się jak uciśnieni i całe życie odejmują sobie z życia żeby się "poświęcać". Nie każdy tak chce żyć. Mamy (lub mieliśmy) wolnośc. Korzystajmy z niej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?