SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo transfer ojo ojo
0
Bartomeu powinni uciąć jaja na pniu, jak łeb kurczakowi
6
@FC1899Barca jasny uj co to za blondi na początku. MILF pierwsza klasa. O taką europie nic nie robilem
2
>Nie stać nas na zawodnika za 15mln i utrzymanie jego pensji
>Zaciągnijmy sobie kredycik na 25 lat 50 mln rocznie na stadionik aka. wymyslik prezesika
Bartomeu: I do ya thang
0
@JohnConstantine1899 Jak sie połamie w tym sezonie, to w sierpniu 2021 będziesz pisał, że trzeba mu dac szanse bo ma potencjał, tylko sztab do wymiany?
1
@LucaBrasi No bo lubie czytać co ludzie mają do powiedzenia? Do tak kretyńskiego zdania jakie napisałeś można spłycić każdą dyskusję.
@JohnConstantine1899 niekoniecznie, ale od początku transferu Dembele nie byłem fanem tego spektaklu i sie nic nie zmienilo. Co ma z tym wspólnego w ogole Fati xD?
4
Poproszę o argumenty przemawiające za pozostaniem Dembulansu, prócz mitycznego potencjału. Czas. Start.
17
@FCMichalo a jak dostaje to wszystko psuje. Co za pieprzenie głupot. Moze wiecej pilek by dostawal jakby wiedzieli, ze zaraz nie zwali akcji?
0
@SaNcEz za dużo sie na chanach kiedyś nasiedziałem i tak mi w nawyku zostało :)
0
@kilanosio Możesz podeslac nudne strony GUS, w sumie chętnie poczytam. Opieram sie głównie na ogromnej ilości ludzi z którą mam kontakt, a którzy mają a to franczyzy, a to sklepy, a to innej maści biznesy i to odnotowali. Lubię rzeczywistość :)
0
@ef No tak, lepiej go głaskać jak podejmuje złe decyzje :). Czwórce ktorą wymieniłem na zle to nie wyszło. Jak ktoś nie ma psychy do takiego czegoś, to niech sie zajmie zbieraniem znaczków, bo skończy jak Bojan
1
Robicie z piłki nożnej jakiś kabaret. Naprawdę nikt ma na siebie nie krzyczeć? Nie pamiętacie jak na Messiego, Xaviego, Inieste czy nawet Puyola starszaki darły morde? Czasami jak ktoś Ci nie ryknie to nie zrozumiesz.
Jak dzieci...
0
To jest ten De Jong? To jest ten debeściak?
0
@Brashearr Messi z 2020 to nie Messi z 2008/9 że może grać na 9. Fati na 9? Naprawdę xd? Anotoine sobie nie radzi na swojej domyslnej pozycji, a ma sobie poradzić na 9? Absurd.
1
@Brashearr Oj nie byniu. Nie chcę od nowa przezywać czasów "Fabregas może zagrać na 9". Jeden z najbardziej rakowych okresów.
0
@Mysliwy Jak ktoś Cię dobrze trafi, to naprawdę potrafi zaboleć. Wiadome, że są różne Neymary, ale to wciąż bezsensowne gadanie.
16
To eleven to też jest debilne. Najpierw 3 minutowa wstawka. Pokazali 15 sekund buffona i KRÓTKA PRZERWA I WRACAMY ZA CHWILE. Nienawidzę tej stacji.
0
@haryveb944 sportowo sufit Kuby, to podłoga Lewego. Nie ma nawet dyskusji.
1
@kilanosio za to 90% traci dochody
5
@GIGAKOKS Im więcej samobójców tym mniej samobójców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ostatnio była tu podniesiona dyskusja, że zamiast herbów powinno zostać przywrócone minusowanie i plusowanie komentarzy. Jako, że gdzieś ją w tamtym czasie zgubiłem, jakie były argumenty przeciwne powrotowi tego rozwiązania?
Bo osobiście uważam, że było to o wiele lepsze.
5
@Phily #napiwno robiliby razem.. gdyby rząd wprowadził zakaz przebywania w osobnych pokojach w jednym domu w niedziele xDD
9
@kilanosio Te mityczne polskie rodziny chcące ze sobą spędzać weekendy i jeść obiady (na tygodniu się nie da razem zjeść obiadu? Prowadzę firmę i mam do tego okazje i czas). Moja była dziewczyna miała od cholery takich znajomych, co jak wszedł ten zakaz nic się nie zmieniło. Facet siedział przed TV, kobieta siedziała w innym pokoju, dziecko przed kompem. 7/10 przypadków.
1
@Demazo
13
@BigDaglas Czytam własnie najgłupsze argumenty tego zakazu z tych najgłupszych argumentów tego zakazu.
Dobra, jak czytam te komentarze - może będzie to brutalne co napiszę - ale jest to thread dla jakichś nieudaczników zyciowych XD Inni mają wolne, prostaccy klienci, zasrani dorobkiewicze tfu
0
@tobiasson92 Coooo to za ile to mieszkanie xD? 4mln?
8
@covidout no napiwno
1
Od około godziny na spotify leci - moim skromnym zdaniem - najlepsza płyta Rysia Peji; "Najlepszą Obroną Jest Atak". Zapraszam do dyskusji.
4
@Deathwing112 w wwa z centrum na jagiellonska. Uber 16zl, cierpowicz 34. Jakies pytania?
3
@Szakalaka12369 Czy wy oglądaliście jego Barcelonę? Co wy bierzecie xD? Jeden z najlepszych? Litości