SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Grubson06 Bartomeu obiecuje wolną rękę? Tak samo obiecywal Leo i jak za każdym razem jego słowa się w gówno obracają :)
0
Siiiiiii xDDDD.
1
@NeroTFP wycieranie se mordy religią i łamanie przykazań na kazdym kroku. Best
0
Lew okrutnie zapier... odblokowali go chyba :D
1
@Aureczek kare odczekal
0
@tristan87 pol nudny na hejt parku
0
Przeczytałem wczoraj, że @Robertinho nie zajmuje się już stroną. Prawda to? Bo nie powiem że z lekka się zląkłem brakiem kolejnych ulepszeń tego portalu :)
2
@sendesara no i zmieniles
5
Opcja "Ignoruj" to najlepszy wynalazek tej strony. Change my mind.
7
@SergioTomas Messi winny wszystkiemu. Przecież to jest kabaret
0
@abram3k 3 tydzień właśnie czekam xd
0
Gdzie kupię koszulkę Suareza wyjazdową 20/21 w rozmiarze M/L? Na nike nie ma dostępnych rozmiarów.
1
@MensculinVeB A w polsce nie ma maloletnich nozownikow i innej patologii xd?
0
@LucaBrasi ale ja też pisze o ambicji. Slowa o ambicji Messiego opierasz na czym? Bo mi sie wydaje ze na tym jak sie zachowuje na boisku. Wiec odnioslem to do Puyiego, ktory z kolei nie zawsze wygladal tak „ambitnie” jak to przedstawiasz
0
@LucaBrasi z całym szacunkiem, ale Wy z tego Puyiego to robicie jakiegoś alfę&omegę. Naprawdę nie pamiętacie jego słabych meczy ktorych mial od groma, gdzie odpuszczał rywali, odpadał wydolnościowo, dawał dupy z kryciem i wiele wiele innych? Uwielbiam go, ale zachowujecie sie jak 10 latki które patrzą przez rozowe okulary.
2
@22_LR kto wybiera trenera? Ciekawe... gdybysmy tylko mogli sie dowiedziec kto
0
@Ghotti No tak you're right. Ich sezony tez kończyły sie bez pucharów :D
0
@sebasek99 Napisałem bardzo długą historyjkę i na samym końcu stwierdziłem, że ją usunę.
Spłycę to tak - Messi chcial odejść, tak się dogadywał, od lat widzi co się dzieje z klubem - gnój.Miał do tego prawo. Nie odszedł - życie się toczy. Wedlug mnie nic sie nie zmieni w tym roku i jak wygramy ligę będzie dobrze, Messi odejdzie za rok za free.
Jedyna głupota jaką zrobił, to że zaufał szuji na słowo, zamiast jak to się mówi w firmach "mieć wszystko na mailu/na papierze". No i się przejechał.
1
@koksik2700 Jakby wysłał w czerwcu, powiedziałbys że jest gównem bo podcina zespołowi skrzydła.
Co by Lio nie zrobił osoby takie jak Ty i wam podobni i tak by go zjedli, więc.. :)
2
@masq To jak będzie wyglądać era twojego klubu zależy od tego jak klaun Bartomeu będzie dlugo prezesem. Dziękuję za uwagę.
0
@Rewolucja123
Mam wrażenie że jeszcze nie złamałem regulaminu, więc idę w zaparte :D
4
@Dari0G
1. Messi chce pieniędzy
Szejk chce transferu w 2016
Zarobki Messiego w 2016:
https://talksport.com/football/95971/highest-paid-footballers-world-2016-including-ronaldo-bale-and-messis-salary-160703201433/
Naprawdę chce pieniędzy dlatego odrzucił ~150mln euro za sezon?
2. Jestem stanowczy - karę za brak treningów powinien dostać, ale odejść tez powinien mieć prawo, a nie prezydent-cyrkowiec robi po raz kolejny show upokarzając Barcelonę worldwide.
3. Nie wiem co by powiedział, bo nie wiem jakie mają stosunki. PR'owo pewnie by powiedział, że jest git ale co w rodzinie to nie zginie :)
Puentując największą glupotę z tego co napisałeś - gdyby Messi chciał tylko kasy, to od 4 lat siedział by w deszczowym Manchesterze z zarobkami na poziomie 150baniek rocznie, brakiem afer podatkowych i lepszym projektem sportowym.
Pozdrawiam
0
@masq No dla pokazania mogli by mu dać karę - wisi mi to w sumie i jemu pewnie też. Ale wszędzie - czy u mnie w firmie czy w Barcelonie są równi i równiejsi i musisz to załapac. Świat nie jest czarno-biały. Niepojawienie sie Arthura i Messiego zadziałało na mnie tak samo - olałem to ciepłym moczem podczas porannej toalety.
Ps. dowaliłem Ci - bo zachowujesz się jak pseudozasadowiec - po prostu Cię okreslilem słowem. Masz pseudo zasady których trzymasz sie tylko wtedy kiedy jest Ci to na rękę.
Ja nie mam żadnego negative attitude do Ciebie, prowadzę dyskusję ale jak widzę czasami co piszesz Ty, lub kilku innych walczących tutaj o honor i dumę i cholera wie co jeszcze Barcelony, to mi sie chce śmiać.
Pozderki
0
@sebasek99 Kochaniutki - ja to z Polski widziałem w letniej części sezonu Lucho 15/16, jeżdżąc poniekąd czasami na mecze, że jest słabo. Po odeściu Neymara i przyjściu Dembulansu (którego od początku plotek choćby, krytykowałem) widziałem, że nie ma SZANS na poprawę. Potem sprowadzanie Cou, Grieza... Naprawdę uważasz, ze osoba która jest tego wszystkiego najbliżej i w chwili obecnej wszystko kręci sie wokół niego w klubie tego nie dostrzegła?
0
@myscooter 2. Lionel Messi earns $53.4million a year in salary and bonuses
it's fucking right there
https://talksport.com/football/95971/highest-paid-footballers-world-2016-including-ronaldo-bale-and-messis-salary-160703201433/
Co teraz?
3
@Dari0G
1. Odniosłem się do podwójnych standardów - według niego Messi zdradził - źle, kolega zdradzil - wsparł go.
2. Messi nikogo nie zdradził - to Bartomeu zdradził Messiego, robiąc cyrk z blokadą jego odejścia tak jak należy - więc nie mam nic do powiedzenia Messiemu.
3. Jestem ostatnią osobą na tej stronie która komukolwiek w jakikolwiek sposób miałayb pokazywać wyższość moralną. Nie strugam się na zasadowca, a bardziej karykaturalnie wysiewam takie osoby jak masq i jemu podobnych. Bo raz mówią tak, a robią jak im wygodnie ;)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A żeby nie widzieć w jakim punkcie jest Messi, trzeba nie mieć empatii, moralności, doświadczenia w zwykłej pracy na kilku stanowiskach pod kilkoma innymi osobami i jeszcze paru innych czynników. Ale hej, nikt tu od nikogo tego nie wymaga bo to tylko forum pilkarskie, więc tak jak kolega napisał w pierwszym poście chillera i utopia :)
3
@sebasek99 No własnie mordko o to chodiz co napisałeś xD Co roku robiliśmy NOWY PROJEKT SPORTOWY. Projekt sportowy to jest coś co trwa dłużej niż 9 miesięcy. Kasę dostawał on, trenerzy i Bartomeu wraz z kasą z przekrętów transferów Brazylijczyków. Nie jest męczennikiem, ale te same gity i zasadowcy co mówią, że Messi zrobił fe, nie zwracają uwagi na to, że chciał odejść tak jak: Xavi, Iniesta, Puyi - powiedział Bartomeu stosunkowo wcześnie, ale tamten wiedział że gdy Messi odejdzie osunie mu się zbyt mocno grunt pod nogami więc zatrzyma go w klubie za wszelką cenę.
2
Komentarz usunięty
0
@szela1899 Pracowałeś kiedyś w firmie, w której prezes jest do dupy i robi wszystko żeby pracownicy mieli go dość? Przychodząc codziennie rano do takiej pracy odechciewa Ci sie żyć. Piłkarze to ludzie, nie roboty. To u każdego działa tak samo bo pomijasz wiele składników na które składa się to jak kto jest wydajny w pracy.
41
@masq 4 ostatnie lata w spędzone w klubie który jest jak pudrowany trup to brak lojalności? O czym więc mówimy? Czymże jest ta lojalnośc, jak nie tym że przesiedział w Barcelonie najlepsze lata kariery pomimo tego, że "prezydent" "tworzyl" "projekt sportowy"? Puyola możesz wykreślić z towarzystwa, bo wspierał Messiego, czyli też jest fe i nie ma honoru bo wystapił niejako przeciwko klubowi :lol: