SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
4
Bardzo dobry tekst. Będzie boleć nas dziura po Leo latami.
0
@Mat_Cat W Polsce chyba wszystkie już teraz, na świecie sporo ale nie większość i na palacach jednej ręki moge policzyć lotniska wokól których panuje kult dzięki temu patronowi - żadne z polski sie na tej ręce nie znajdzie ;)
2
Właśnie przeczytałem, że Katowice Airport - co nomen omen jest fajną nazwą, zmienia nazwę na imienia Wojciecha Korfantego. Czy my naprawdę w tej Polsce musimy mieć w nazwie dosłownie wszystkich miejsc patrona, szczególnie że to jakoś ani nie brzmi, ani się nie kojarzy? Bo to lotnisko prócz nazwy to nie ma nic wspólnego z Katowicami. Nigdy tego nie zrozumiem.
3
@mr_robot Messi ubolewa że nie postawisz go koło wyżej wymienionych.
Poza tym jeżeli nie widzisz w jego odejściu efektu kuli snieznej - współczuję postrzegania swiata
0
@LuismessiJr no oni lubią dawać piłkarzy w gratisie i jeszcze rozchylić poślady na wejście.
2
Messi do Bartomeu
23
Gratis to uczciwa cena za naszych zawodników
0
@asfghb no ale tu chodzi o pobudke z reka w nocniku. Wiec obudzic sie w gównie z dziadkami, a z dzieciakami ktore sie nadaja do Eibaru to jakie to ma znaczenie?
4
Gratis to uczciwa cena za Rakiticia, gdy za sterami Bartomeu
0
@ksobi Pedri Puig i Fati to póki co niewiadome. De Jong - na razie to tak na dwa razy bym powiedział, może Ronald coś więcej z niego wyciśnie. Dembele... for real? Trincao niewiadoma ;)
0
@MesQueUnClub_87 chyba za 60 albo 80 ziko około dodatkowo
2
@Encore brakło by nam wszystkim tutaj palców u rąk, aby policzyć ile razy gole Lionela decydowały o 3 punktach lub dalszej grze w pucharach.
0
Dla Bartka dym z Messim to dobry dym. Jak nikogo nie kupi, a Messi nie odejdzie to powie ze nie kupili nikogo bo za wszelka cene chcieli zatrzymac Leo i im sie udalo, a jak Leo odejdzie to powie ze za wszelką cenę chcieli zatrzymac Leo ale on sie wypiął.
Bartomeu w październiku „Sometimes my genius...it's almost frightening”
1
@Maciej061 praca>wszystkie kursy>studia>szkoła
Dziekuje za uwage
0
@Katalończyk 99 nadal jest aktywny. Z Shak i dzieciakami nurkuje na Malediwach
0
@YoNoEntiendoNada Ciekawe ile Barca na nim zarabia co roku...hmmm?
1
@maciek1992a "Jakie emocje Wami targają odnośnie ewentualnego odejścia messiego?"
ból dupy mam
8
me si me si me si | 3.00 zł
5
@PatrychoO Barca nie wygrywa? Wina Messiego. Bartomeu to dzban? Wina Messiego. Barca nikogo nie kupuje? Wina Messiego. Barca kupuje a potem zawodnicy grają nie na swoich pozycjach? Wina Messiego. Barca zatrudnia farmera? Wina Messiego. Barca zwalnia pasterza? Wina Messiego. Barca przegrywa 2 fucking 8 z Baja muniś? Wina Messiego.
Patrycho0 nie moze znaleźć skarpetek pod gaciami w szafce? Wina Messiego
jak Messiemu kariera sie zamknie w Barcy to wam sie oczy otworzą
1
@Bykunn Te ich oszacowania często i gęsto są popierdzielone o grube setki mln ;) Także odkąd o tym usłyszałem od pewnego znajomego to przestałem patrzeć np na najbogatszych forbes :>
1
Cubanisto - dobre piwko-soczek. Polecam do chrupek
1
@Bykunn net worth jest wyliczane na podstawie ROI czyli gówno warte + to co on im udostępni. Bullshit.
8
@Joe_Pesci W sumie gra gdzie mu się podoba i pewnie dlatego przy pasterzu i kucaczu ciągnął tą furmankę z gównem i ostra grzybicą po tytuły ligowe ;)
1
@BarcaInfo Jak to brzmi abstrakcyjnie... Wypełnić lukę po Leo Messim. Przecież, żeby wypełnić lukę po Leo Messim trzeba by chyba sypnąć FIFIE i UEFIE za możliwość gry 3 dodatkowych piłkarzy.
Serio, nie myślałem nigdy że dożyję czasów odejścia Lio do innego klubu, a nie na emeryturkę prosto z Barcy.
1
@DJ1992 xD. ..
0
@Coutinho007 Ja się oczywiście zgadzam. Nie zgadzam się tylko z tym, że potrzebujemy chama który do tego ma postawę "bez kija nie podchodź". Osobiście uważam, że mozna mieć trenera który ma kulturę, ma dobre podejście do grupy jako jej lider, nie daje sobą pomiatać, potrafi ustawić drużynę czy jesli chodzi o hierarchię czy oczywiście na boisku. Ale to wszystko można załatwiać normalnie. Chamstwo i passive agressive attitude to są oznaki słabości, a że pilkarze nie mają 10 lat to to wyczują i go zleją ciepłym izotonikiem.
@Koni8M Już dziś, czy tam wczoraj pisałem - jak się wybiore do Barcelony i nie będe widział Messiego w sklepikach, na chodnikach co to jego figurki sprzedają różni ludzie kolorowi, w restauracjach potrawy z jego nazwą, jego mordki na CN etc. etc to będzie mi trochę nazwijmy to "krzywo" bo człowiek przez ostatnie lata podchodził Barcelona=Messi. Oczywiście ja czekam na rozwoj wypadków, Koemanowi życze jak najlepiej mimo że niestety chyba wiem jak to sie skończy.
@Coutinho007 edit x2
Co do tych "legend klubu" to już szybciutko chyba niektórzy malkontenci z tej strony pokazali ile to znaczy. Messi już jest tylko najemnikiem, Puyolowi odbiło bo go wspiera, Eto to kiedyś gral w Realu dlatego pewnie go wspiera, a Suarez zamiast klaskać na twitterze, to by mógł poklaskać brzuchem robiąc burpees. Także dla mnie to jest argument 2/10
edit 3 ps. Szacunku nie wypracujesz sobie chamstwem, agresją, arogancką postawą, ale to opisałem wyżej.
0
@Coutinho007 Dla mnie niekoniecznie kompetentnym liderem grupy będzie ktoś do kogo podejście jest "bez kija nie podchodź" - jakoś tak z autopsji widze, że to z reguły więcej złego niż dobrego przynosi.
@Koni8M Robią szał - poczytaj LR. Ja przed chwilą przesunałem LR z dzisiejszego dnia, wczoraj też trochę poczytałem i wiadome przez parę ostatnie dni to wygląda to conajmniej śmiesznie jak ludzie (jedni hiperbola inni nie) robią z niego tak jak napisałem T800.
Nie wiem jak załatwił sprawę, bo to pismaki dały nam info, jednak w moim światopoglądzie bycie chamem (brak kultury) nie jest równe z posiadaniem jaj.
@Coutinho007 edit x2
Zobaczymy jak długo będzie "rządził" już jeden taki w minionym sezonie byl.. jak on miał? Sarabia :)? Za długo te jego jaja nie powiewały nad murawą CN :>
1
@Coutinho007 Brak kultury =/= posiadanie cojones ;)
@Azi No jestem w stanie się zgodzić
1
Robicie z tego Koemana jakiegoś terminatora, co to niewiadomo kim jest i niewiadomo co zrobi, a nie zdziwię się jak będzie takim samym bezjajowcem jak Valverde przy prowadzeniu tej drużyny.
Ale La Ramblo.. pompuj balonik dalej, to jak pier*olnie to się może w końcu otrząśniecie :)