SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z jednej strony źle ze Messi odchodzi, a z drugiej ujowo ze odchodzi
3
@LukaszJ xDDDD. B8m8?
1
@Brosik jakoś Puyi go popiera wiec argument z dupeczki gicie :)
0
@culesjasiules w momencie odejścia R10, Messi zaczynał być bogiem. Kto teraz ma być bogiem xD? Fati czy Dembulans?
0
Kogoś ty mi tutaj sprowadził bartomeu?!!? Co może być ważniejszego od mojego messiego
1
@DLFCB Puyol też łyknął?
0
@AndOne88 I tyle samo strzela ;)
1
@DSDaniels Naprawdę? Messi to jest lista dziedzictwa UNESCO, to nie jakiś lajkonik. Jego trzeba chuchać i dmuchać, bo dzięki niemu przez ostatnie 5 lat mieliśmy chociaż ligę w kieszeni.
3
Czemu tu jest taki problem z serwerami? Serio zróbcie premium, zrzutke czy coś to sam chętnie się dorzuce bo od 7 lat jest patologia przy obciążeniu
0
@AndOne88 xDDDDDDDD Messi> te wszystkie typy co wymieniłes ŁĄCZNIE
0
No to kupuje tylko koszuleczkę Suareza jeszcze i można przestać się na obecny sezon interesowac tym klubem. Cyyyyk
0
@culesjasiules fejura cie wodzi za nos
0
@FafitFCB Kurde to jest piękne :) Od 3 sezonów czytam, że następny sezon jest jego :)
12
Ten fucking Martinez xDDDD
2
@BarcaInfo nie zmienia to faktu, ze tak zasłużonej osoby dla klubu nie odpala się przez telefon. Zero klasy.
0
@szymon6847 do dembele, antoine, setiena i kilku innych kwiatków ktorzy tutaj byli na poedestał wystawiani sie nie pomyliłem, wiec tak - alfa i omega to dobre okreslenie
11
https://businessinsider.com.pl/firmy/prewencyjna-konfiskata-majatku-projekt-zbigniewa-ziobry-komentarze-ekspertow/sx0xbtg
Ziobro Ty kur przestan mi kraj przesladowac
0
@szymon6847 nie wiesz co piszesz, juz za dużo tego w piłce noznej przerabiałem. Oczekiwania ZAWSZE beda w takim klubienjak Barca, ZAWSZE beda na takim poziomie rozgrywkowym i ZAWSZE się oczekiwania zwiększają im trener ma bardziej wolną rękę do zwalniania, zatrudniania itd.
0
@szymon6847 jak nam wyczysci pol skladu, nakupi bambików to nie bedZie na nim presji? Dopiero presja bedzie jak ma wolna reke... bo beda mega oczekiwania skoro ma takie pole do popisu
3
@sintesox na pewno to pisały te same osoby
0
To jeszcze tylko Leo niech wywali i można się przerzucić na badmintona
9
@Janiama Poważnie Macieju?
0
@Kurkmen z całym szacunkiem. Ile meczów tej dwójki widziałeś, prócz ostatnich 2 LM?
0
Czupkabra co to za jakis placek xD
2
Ale nudny ten final
0
Neymarinho fatalnie
0
@SonBarcaGoku no chyba bym aż tak nie odlatywal. Jest mega dobrym piłkarzem, ale bez przesady
1
@Kwiatek67 Tak, do innego klubu żeby sobie LM wygral. Co z tego, że wymieniliśmy kierownicę w samochodzie, jak nadal jest ten sam gruzowaty silnik.
0
@maarioo Kto by pracował w obronie przy takim ustawieniu?
1
@BartqRKO Prawdę mówiąc i jeden i drugi w nadchodzącym sezonie ma szanse.
To nadal są faworyci którzy mimo wieku deklasują wszystkich w piłce nożnej. Nawet ten sezon - podobno ich najsłabszy sezon od lat a liczbowo nadal są jednymi z najlepszych na świecie. To tylko pokazuje gdzie oni, a gdzie inni.