3

@Katalonbar pszeciesz karzel nawet kopnoc pilki mocno nie umi

0

@MesQueUnClub_87 jak to tak, w zagranicznych korporacjach mam kupować? Kupiłem u polskiego cudownego przedsiębiorcy prowadzącego polskie delikatesy!!!!
żeby było bardziej patriotycznie, delikatesy mają logo z bialo czerwona obwódką :)

#edit
Moja babcia zwolenniczka pis ostatnio narzekala na przedsiębiorców, bo vat na chleb zmalał, a cena podskoczyła. Nawet nie chciało mi się wchodzić w dyskusję, tylko się uśmiechnąłem.

#edit2 Nie to, że mnie nie stać, bo jakoś nie narzekam - po prostu wyjątkowo dziś spojrzalem ile płacę i mnie to zszokowało w porównaniu do tego co było jakiś czas temu

@Ogorinho1974 Niee, bardziej świętokrzyskie dzis :)

0

@MesQueUnClub_87 To podziwiam ze takie ceny tam macie. Wyzej wspomniane zakupy zrobiłem dzis w niedalekiej wam wiosce ktora ma 10k mieszkancow.

1

@MesQueUnClub_87 gdzie masz jagodzianki po 2,3 i majonez 400 za 5,8? Jade tam i kupuje na paletach. I taka cena wody xD chyba za 500ml. Tej wody to cala firanke poprosze to przehandluje

0

@dorszyk22 mozna w sumie nie jesc w ogole, wtedy najtaniej wychodzi :D

0

@MesQueUnClub_87 5 i 6 kolejno

1

Kupiłem dziś w sklepie jagodzianki, wode, bułki i majonez - 43zł
Siemano na bani niebywałe było

1

Nie moge lulu bo dopadła mnie insomnia

0

@Rust_Cohle to na spacer dookoła zalewu - mimo wszystko mega polecam bo widzę ludzi z malutkimi dziećmi co sobie śmigaja :D

2

@Rust_Cohle paprocany w tychach. Rowerki normalne, wodne, kajaki, 6km spacerku dookoła akwenu wodnego, lody, jedzenie, piwko, czysto

0

@sebo939 tak sie czuje bardziej


0

@BarcaInfo psycha is sitting tak mysle

0

@Shapiro no sie boje ze moze byc niestety. Oby sie moje predykcje w gowno obrocily

0

Pasterz odetchnal z ulga. Juz wolalem tego Valverde bo tak jak zem niestety czul dla tego dziadka ten klub to za wysokie progi.
Amen

2

Ale paraolimpiada

0

@MontelQ o fuck to nawet nie wiedzialem, no to mamy przesrane xD

1

Ta zmiana XDDDDD

1

@otylla12 dostaniemy na dziure z 7:0 w dwumeczu i pikobelo

1

Barca bardzo nisko upadła, ze trenuje nas pasterz. Wszystko przez ten tryplet ktory utrzynal Przyglupow przy wladzy

0

Napoli napoli ci kupon

1

Rakitic, Roberto i Antoine najslabsi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kiedy Sergi Roberto byl ostatnio w formie? 2016?

1

@clyde tryb wypalania oka saurona aktywowany

1

Budze się codziennie
otwieram oczy, mowie
kurcze znowu ten skład
i już mi się nie chce oglądać
jedyne co chce zmiany tego syfu
nienawidzę tego zarządu

0

@tobiasson92 "Panie co żeśmy Ci uczynili żeś nas tak pokarał" oczywiście chodzi o fenomalnych rządzących

1

@chosenone To może niech seniorzy po prostu siedzą na dziurze na chatach, a nie zapieprzają po sklepach? Jak ja dziś przejechałem przez moje miasto, to na ulicach widzę same starsze osoby, był jakis targ - same osoby +60 BEZ MASEK. Sami się proszą, to będa cierpieć i don't give a fuck about them bo chce zyc sobie spokojnie, a nie zamknięty jak szczur w klatce w jesien/zime.

0

jak na świecie wygląda dzienny przyrost koronki? Hiszpania, chorwacja, niemcy? Można to gdzieś sprawdzać na bieżąco?

0

Jest tutaj ktoś po projektowaniu/architekturze? Chodzi mi o kogoś potrafiącego obsługiwać się programami do tworzenia aranżacji/wizualizacji/jakkolwiek profesjonalnie to się nazywa.
Mam kilka pytań więc prosiłbym priv :)

0

@koziar prymityw zrobił show dla prymitywów chapeau bas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?