1



Propaganda wydymała swiat bez mydła.

0

One on one with the great one

0

@lucas/catalan jak ja kocham to ujmowanie Luisowi xDDD żenua

0

Nie wolność, nie demokracja, nie człowiek, a pieniądz

4

@NeroTFP Impotent gospodarczy + konserwatysta światopoglądowy. Czy może być gorszy wybór?

2

@MaTt_BarcaFan możemy Ciebie w sumie nazwać ignorantem, bo ślepo wierzysz, wyznajesz datę którą można opisać w sposób w jaki zrobił to @TheMugShot

3

@NeroTFP ten sam friz który rzyga na filmikach? Fucktycznie chce trafić do "specyficznej" grupy odbiorców ;>

0


Nigdy nie zobczymy nic lepszego w tej federacji change my mind

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@msmsms za dzieciaka grałem po 10-12h w wakacje w metina, cs 1.6, sampa i nie uważam tego za zmarnowany czas. Teraz nie spędzam tyle w ciagu kwartału przed komputerem co wtedy w dzień, mimo że gry nadal są moim hobby.
Tak jak ktoś wyzej napisal - to ze ktos nie ma zainteresowań takich jak Ty, nie znaczy ze jest chory.

0

@michal26 dlatego sie oglada na espn

9

@Shapiro jedna z najlepszych gospodarek w UE
Chryste boże niech mnie uj strzeli xDDD

1

@Colon super polskie tlumaczenie tytulu Pain&Gain

0

Komentarz usunięty

0

@endriuuu2 kto nie dba w zyciu o swoj interes, szczególnie wśród polityków?
Anyway - od maliniaka nie da sie bardziej olewać społeczenstwa

2

@endriuuu2 współczuje ojcu

5

Matko boska, gówno ożyło

0

@darek60 Gdzie tak

0

@MarioVeB! Nie zmienia to faktu, że kukiel swędzi przez monopol władzy która propaguje nienawiść, brak szacunku, brak równości, wolności słowa i w sumie mógłbym tak pół słownika czego brak oni preferują. Chyba w głównej mierze brak myślenia.

0

@Kredon i kid you not

8

Rozmawiałem dziś z ziomeczkiem, grzecznie z uwagą zapytałem - Na kogo glosowałeś? "No, wiesz - po francusku coś tam umiem, po polsku też mowie, ale niemieckiego to sie nie będę uczył, więc choć nie chciałem - na Dudę"
iq 83
Nie skomentowalem, ale mój mózg zaebał salto i na końcu zrobił xDD To tak żeby pogłębić świadomość jaki typ ludzi nam to zgotował.

1

@ksobi teraz to się chyba powinienem pilnować, co by nas do puszki za takie coś nie wsadzali ;) Cholera wie co im odbije od władzy :)

5

@NeroTFP obrzydliwe mordy kłamliwe

0

@Odesseiron roger that

0

@FafitFCB ale to leci

0

@Amigo_Blanco Shreka to powinno sie wyslac w kosmos juz dawno temu

2

@tommyVERceti jak na taki stary samochod to okrutnie drogie

0

@stone80 ja z korwinem mam tyle wspolnego co Ty z myśleniem elo

0

@hank_moody to sie trzeba pilnowac jako pieszy, bo przepisy dla pieszych traktujace je jak swiete krowy sa debilne. Sorry ale 2tony vs 70kg wygra przy kazdej predkosci

9

@kkbarca niech rząd sie nie wtrąca w paradę, to i mi dawac nic nie muszą bo ja sobie rade dam. W ogole co to jest - dać mogli :lol: do roboty i zarabiać, a nie dać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?