SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Propaganda wydymała swiat bez mydła.
0
One on one with the great one
0
@lucas/catalan jak ja kocham to ujmowanie Luisowi xDDD żenua
0
Nie wolność, nie demokracja, nie człowiek, a pieniądz
4
@NeroTFP Impotent gospodarczy + konserwatysta światopoglądowy. Czy może być gorszy wybór?
2
@MaTt_BarcaFan możemy Ciebie w sumie nazwać ignorantem, bo ślepo wierzysz, wyznajesz datę którą można opisać w sposób w jaki zrobił to @TheMugShot
3
@NeroTFP ten sam friz który rzyga na filmikach? Fucktycznie chce trafić do "specyficznej" grupy odbiorców ;>
0
Nigdy nie zobczymy nic lepszego w tej federacji change my mind
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@msmsms za dzieciaka grałem po 10-12h w wakacje w metina, cs 1.6, sampa i nie uważam tego za zmarnowany czas. Teraz nie spędzam tyle w ciagu kwartału przed komputerem co wtedy w dzień, mimo że gry nadal są moim hobby.
Tak jak ktoś wyzej napisal - to ze ktos nie ma zainteresowań takich jak Ty, nie znaczy ze jest chory.
0
@michal26 dlatego sie oglada na espn
9
@Shapiro jedna z najlepszych gospodarek w UE
Chryste boże niech mnie uj strzeli xDDD
1
@Colon super polskie tlumaczenie tytulu Pain&Gain
0
Komentarz usunięty
0
@endriuuu2 kto nie dba w zyciu o swoj interes, szczególnie wśród polityków?
Anyway - od maliniaka nie da sie bardziej olewać społeczenstwa
2
@endriuuu2 współczuje ojcu
5
Matko boska, gówno ożyło
0
@darek60 Gdzie tak
0
@MarioVeB! Nie zmienia to faktu, że kukiel swędzi przez monopol władzy która propaguje nienawiść, brak szacunku, brak równości, wolności słowa i w sumie mógłbym tak pół słownika czego brak oni preferują. Chyba w głównej mierze brak myślenia.
0
@Kredon i kid you not
8
Rozmawiałem dziś z ziomeczkiem, grzecznie z uwagą zapytałem - Na kogo glosowałeś? "No, wiesz - po francusku coś tam umiem, po polsku też mowie, ale niemieckiego to sie nie będę uczył, więc choć nie chciałem - na Dudę"
iq 83
Nie skomentowalem, ale mój mózg zaebał salto i na końcu zrobił xDD To tak żeby pogłębić świadomość jaki typ ludzi nam to zgotował.
1
@ksobi teraz to się chyba powinienem pilnować, co by nas do puszki za takie coś nie wsadzali ;) Cholera wie co im odbije od władzy :)
5
@NeroTFP obrzydliwe mordy kłamliwe
0
@Odesseiron roger that
0
@FafitFCB ale to leci
0
@Amigo_Blanco Shreka to powinno sie wyslac w kosmos juz dawno temu
2
@tommyVERceti jak na taki stary samochod to okrutnie drogie
0
@stone80 ja z korwinem mam tyle wspolnego co Ty z myśleniem elo
0
@hank_moody to sie trzeba pilnowac jako pieszy, bo przepisy dla pieszych traktujace je jak swiete krowy sa debilne. Sorry ale 2tony vs 70kg wygra przy kazdej predkosci
9
@kkbarca niech rząd sie nie wtrąca w paradę, to i mi dawac nic nie muszą bo ja sobie rade dam. W ogole co to jest - dać mogli :lol: do roboty i zarabiać, a nie dać