SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Meczu nie oglądałem, La Rambli nie czytałem.
Ale sie zdrowo czuję
0
Mamy tutaj członka/osobę jakkolwiek związaną z Aeroklubem Śląskim w Katowicach?
Prosiłbym o priv :)
0
@Pilka_jest_okragla część outfitu, ale faktycznie lepiej byłoby bez :)
0
Riqui jest szansa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@DonMatteo901 4 posty niżej, literally
1
Ocean’s Eleven oglądane i wieczur gituwa
1
@Kusco15 jest ok, polityk jak polityk
0
@RadekACCA Wejdź w ciasteczka byniu, strona ktorą podałes jest pod TVP :)
1
@Avada Kedavra ten avek xDDDD KC
0
@RadekACCA Strona TVP jako źródło - X kurna D
0
@LuisSalvano mysle ze bez szans niestety
0
Tak sobie mysle jak czytam wasze posty o tym, ze wszyscy czekaja na Lionela, ze to kupno Neymara w tamtym roku za 250baniek to w sumie nie był glupi pomysl :D
0
@Fake69 7 lat temu tak
2
@Piotr777 Antoni, czy to ty?
1
@cata_luna z calym szacunkiem w wordzie moge to samo napisac na spot o dudusiu.
Ps. wpolityce dX
1
@YoNoEntiendoNada okradać? XD
3
@tristan87 co tam robi logo WOŚP, lol
0
@Pogba A dopiero co sie czytało te pasty za PO, że biedny seba siedzi za kradzież batonika i ojechanie bankomatu XDDD
1
@shinthps kazde kolejne wejście na to forum, zaskakuje coraz bardziej
45
@Gwidon xD. .
0
@Wittgenstein co
0
@Drozdu7 O tym samym właśnie gadałem z rodziną przed chwilą. Bo w sumie in plus wyszedł u nas, ale ta konfederacja zniechęca bardzo, szczególnie starszych.
0
@dawo17 ta prędkość samolotu CR’a. Jak skądś to kopiowałeś, to myślę, że ktoś poleciał troche xd
2
@NeroTFP Ja telewizji nie oglądam, ale jezeli oni serio o nim takie reportaże robili - grubo lecą :D
6
Ten mecz bez kibiców lepiej sie ogląda na tym CN niz z... przynajmniej jest głosniej xD
2
Dlaczego tak się stało?
0
>drużyna nie gra 3 miesiące
>misie z la rambli oczekuja formy trypletowej
>zamknijmy la ramble szlabanem i postawmy wojsko
2
Znacie osobiście kogoś kto miał koronawirusa?
51
@Foton ta, na pewno kazdy sie boi bosaka
3
@Maciej_T >2020
>wiara w całkowitą likwidacje pit
Ile masz lat? No offence