0

Meczu nie oglądałem, La Rambli nie czytałem.
Ale sie zdrowo czuję

0

Mamy tutaj członka/osobę jakkolwiek związaną z Aeroklubem Śląskim w Katowicach?
Prosiłbym o priv :)

0

@Pilka_jest_okragla część outfitu, ale faktycznie lepiej byłoby bez :)

0

Riqui jest szansa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@DonMatteo901 4 posty niżej, literally

1

Ocean’s Eleven oglądane i wieczur gituwa

1

@Kusco15 jest ok, polityk jak polityk

0

@RadekACCA Wejdź w ciasteczka byniu, strona ktorą podałes jest pod TVP :)

1

@Avada Kedavra ten avek xDDDD KC

0

@RadekACCA Strona TVP jako źródło - X kurna D

0

@LuisSalvano mysle ze bez szans niestety

0

Tak sobie mysle jak czytam wasze posty o tym, ze wszyscy czekaja na Lionela, ze to kupno Neymara w tamtym roku za 250baniek to w sumie nie był glupi pomysl :D

0

@Fake69 7 lat temu tak

2

@Piotr777 Antoni, czy to ty?

1

@cata_luna z calym szacunkiem w wordzie moge to samo napisac na spot o dudusiu.
Ps. wpolityce dX

1

@YoNoEntiendoNada okradać? XD

3

@tristan87 co tam robi logo WOŚP, lol

0

@Pogba A dopiero co sie czytało te pasty za PO, że biedny seba siedzi za kradzież batonika i ojechanie bankomatu XDDD

1

@shinthps kazde kolejne wejście na to forum, zaskakuje coraz bardziej

45

@Gwidon xD. .

0

0

@Drozdu7 O tym samym właśnie gadałem z rodziną przed chwilą. Bo w sumie in plus wyszedł u nas, ale ta konfederacja zniechęca bardzo, szczególnie starszych.

0

@dawo17 ta prędkość samolotu CR’a. Jak skądś to kopiowałeś, to myślę, że ktoś poleciał troche xd

2

@NeroTFP Ja telewizji nie oglądam, ale jezeli oni serio o nim takie reportaże robili - grubo lecą :D

6

Ten mecz bez kibiców lepiej sie ogląda na tym CN niz z... przynajmniej jest głosniej xD

2

Dlaczego tak się stało?

0

>drużyna nie gra 3 miesiące
>misie z la rambli oczekuja formy trypletowej
>zamknijmy la ramble szlabanem i postawmy wojsko

2

Znacie osobiście kogoś kto miał koronawirusa?

51

@Foton ta, na pewno kazdy sie boi bosaka

3

@Maciej_T >2020
>wiara w całkowitą likwidacje pit
Ile masz lat? No offence

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?