0

@RichardWinters Pracowałem dawno temu pół roku, dzień w dzień od 23 do 8/9 7 dni w tygodniu (nie zmiany, ciągłe nocki)i nie potrzebowałem do zaśnięcia piwa, tylko coś zjeść i położyć się wygodnie w łóżku.
Nie wiem kiedy ma się go napić, bo ja nie jestem jakąś dewotką która będzie ludzi ustawiać. Po prostu dyskusja troczy się na poziomie tego, że picie rano jest debilne, a mnie szczególnie rozśmieszyła teza, że przed snem po nocce trzeba się napić.

1

@RichardWinters no ja osobiscie współczuje jak ktoś do zaśnięcia potrzebuje piwa xD
Do tego „po ciężkiej pracy” xD

1

@Jaca27 Oczywiście zapomniałem dopisać *o ile Ryanair, Wizzair i Lufthansa nie spadną z rowerka przez to, bo im dłużej to potrwa tym będzie gorzej. Już teraz redukcja wynagrodzeń w wizzair na poziomie średnio 16% + pracę ma stracić ponad 1000 osób. A mimo wszystko myślę, że oni mają dalej do upadku niż taki Ryanair, ale wiele w życiu już widziałem i wierzę, że te linie sobie poradzą :)

1

@Jaca27 Chodziło mi o to, że teraz tanie linie będą liczyły sobie siano za podręczny po okresie odbudowy zaufania + nakładały wyższe koszty na pozostałe usługi. Linie nazwijmy to ponadprzeciętne i premium, na pewno w początkowej fazie obniżą, ale nie tak drastycznie jak lowcosty, a później dosrają takie ceny, że będa podróżować tylko Ci których będzie na to stać, co w sumie mnie cieszy bo to oznacza mniej ludzi w fajnych miejscach tego świata.

0

@KapitanFCB W początkowej fazie tak, potem będą mega sobie odbijać i pomijając cenę samego lotu, makabryczne ceny dodatków typu bagaz podręczny, większy etc. Podejrzewam, że nawet posiłki i cena wody/kawy inside będzie 300% większa.

9

sweeeet home alabama

0

@rust Gierki na HDD? Gra z twojej nazwy by Cię do szewskiej pasji doprowadziła na hdd.

4

@koksik2700 Lepper sam się zabił obiecując gruszki na wierzbie i gdy już dostał trochę władzy nie potrafił się z tego wywiązać. Ci sami którzy go wyśmiewali od chłopa z pola, teraz wynoszą go na piedestal tbh

0

@maroon generalnie nasz sie do niewielu rzeczy nadaje patrząc na to co jest w składach węgla do kupienia

5

@Chwytliwy Jak to? Do takiej potęgi węglowej jak Kaczolandia potrzeba zwozić wungiel z kontynentu oddalonego o 10kkm? xD

0

Nk wytłumaczy fenomen supercar blondie

0

@MesQueUnClub_87 Z tym Crisem to ja w ogóle bym się zastanowił, czy on naprawdę ma nawet te 185, bo zawsze zdjęcia na palcach ma, a przy Benzemie i Bale'u którzy mają po 185cm i stoją pochyleni wygląda rowno :V
To tak jak my są ludzie także mają kompleksy takie jak my, więc nie zdziwiłbym sie jakby Messi czy CR7 szepnęli tym lekarzom "tej we no wpisz te 170cm i bedzie gituowa mordo nie" :V

0

@MesQueUnClub_87 CR7 na przestrzeni 7lat urósł 2cm. Z 185 na 187 :V

0

@Kleps0n mówisz chyba o jego jakichś przebłyskach? Bo żadnych stabilnych 3 miesięcy jak był zdrowy (o ironio) nie miał. Raz grał lepiej, raz gorzej, ale to za mało jak na typka za 150baniaków wielkiego zastępce Neymara

2

@Kleps0n Nie, bo każdy zespół który ma IQ>20 potrafił go kryć i chłopak musiał grać na małej przestrzeni, trzepiąc sie. Na jakiegoś srednika w LM to wystarczy, lepsze druzy wymagaja troche wiecej intelektu, zaangażowania i kreatywności niż to co robi dembele. Zamachnięcie na prawo i pytka do przodu. To tak nie działa. Jakby Cris umiał 19 lat temu tylko dobrze biegać, to by go MU nie kupiło, a potem nie poradziłby sobie tak dobrze w Realu jak sobie poradził. Dla mnie transfer dembele z w.w. Powodu był pomyłka kilka lat temu i sie niestety potwierdzilo to o czym tu wtedy pisalem, a zostawalem zjedzony wręcz, ze gość zamknie mi jape i Neymara schowa pod czapke.
So sad

1

@Jordi10 stawiać na szybkość u zawodnika i biegnięcie przed siebie wypuszczając sobie piłkę - nie w tej lidze. Może w premer league bardziej, ale to nie był, a teraz tym bardziej nie jest piłkarz na top.

0

Jakas biografia CR7 godna polecenia?

1

@Kacper1432 Ukrywają liczbę zgonów i liczbę zarażeń. Przynajmniej tak się dzieje w świętokrzyskim i na śląsku 100% info :)

1

Przejście Cristiano do Juve to jedna z gorszych rzeczy jaka mogła się wydarzyć w piłce nożnej (nie licząc koronki oczywiście).
Sad

0

Czy ktoś może nie orientuje się, jaka drużyna (drużyny) w fifie 19 miały taki niebieski komplet jak real w 2013 roku?

https://realmadridnewst.files.wordpress.com/2013/07/cristianoronaldorealmadridvparissaintbzduccwwmw5l.jpg

ps. osobiście dla mnie jedne z ładniejszych koszulek realu

0

@JoeBlack Za dużo dzikiego trenera xDD Traktuj go jako źródło wiedzy, to zajedziesz tak daleko, jak bez szczepionek :V

0

@LuisSalvano chyba nie mówicie o tym samym filmie

0

Ale mnie juz wkur@ia ta sytuacja z wirusem. Siedzenie na dziurze jest najgorsze. Jak to sie skończy to chyba z samolotów nie wysiądę.
#umrzećwwzystkich #wskrzesićwszystkich

0

Jak ostatecznie skończyła się sytuacja w Virtus Pro? Kto tam z kim miał spinę, kto z kim jest nadal pokłócony? Bo jakiś dziwny artykuł dzisiaj przeczytałem, jakoby Taz z Pashą miał złą relację.

0

@tadzik447 U mnie nadal nic się nie dzieje (: A film czeka

0

@tadzik447 No i wszystko. Dzięki :)

0

Działa wam napiprojekt?

0

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu :)

2

@norbi77 One są najlepsze! Zamknąc wszystko sprzedać wszystkich kupić wszystkich.

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?