0

Borek królu ahahahahhaha

1

@MichalZZZ Borek wrzucił SS na insta, gdzie w rolce było zdjęcie jego siura

1

Borek aż sie napić musi

0

Stano ora tam mocno

20

Borek tam sie zesra ze smiechu zaraz

0

@sebasarna18 Na ratunek seba kot


0

@kamilos1214 To jest w sumie rządowy nakaz, więc jak nie pracodawca, to policja wychowa ludzi.
Jechałem dziś przez miasto i policja zatrzymywała samochody z +3 osób, więc proszę - nie ignorujcie czegoś i nie róbcie na przekór dla polskiej "zasady".

0

@MesQueUnClub_87 Odniosę się do płyty Quebo, bo o tym było tutaj rozmawiane. Na jego płycie nie masz ani auto tune, ani modulatorów, masz nawijane refreny jak i śpiewane, masz skrecze, masz płynne flow i trafne metafory, jak i masz szybkie strzelanie. Płyta jest taka, że jak ktos otworzy głowę, to znajdzie coś tam dla siebie.
Wczoraj mówiłem, że podobają mi się na niej 4 utwory, dziś dzięki słuchaniu w pętli+ analizach tekstu, i wsłuchaniu się w bity podoba mi się już jakieś 75% płyty.

1

@kerouac W rocku i metalu na przestrzeni ostatnich 2 dekad zmieniło się mega dużo, a w odniesieniu do rocka i metalu z lat 80 i 90 to już jest w ogóle przepaść. Oczywiście tam dinozaury tez na to narzekają, ale normalni ludzie po prostu idą z duchem czasu i się rozwijają :)

Co do rapsów - ja nie słucham wszystkiego co dziś wychodzi, tak jak nie słuchałem kiedyś wszystkiego bo mi się nie wszystko podoba i podobało, ale nie rozumiem umniejszania artyscie, który jest raperem i branża go okrzykuje "MVP" gry.
Dziś widzę słuchamy podobnych artystów, bo też głównie swoje playlisty rapowe opieram na Quebo, Wojtku i Problemie + właśnie tak jak wspominałem podobają mi się może ze 2 utwory człowieka Żaby, Jana Rapowanie.
Sarius mi np nie siada w ogóle, a mimo to uważam, że jest jednym z większych asów gry.

0

@MesQueUnClub_87 a jaki rodzaj muzyki nie przeszedł przemiany - nawet nie na przestrzeni ostatnich 20 lat, ale chocby ostatniej dekady? O.o

0

@PatrykBarca morduś, nie mów mi, że kawałki Kuby nie są prawdziwe, nie są w nich poruszane wartościowe tematy, wyszukane metafory, mega kreatywna gra słów i ten jak to wszyscy nazywaja „PRZEKAZ”.
Mam to „niebywałe” szczęście, ze mam styk z paroma raperami ze sceny, z menadżerami i myślę, ze wielu z was byłoby mocno zaskoczone jak nieprawilni są wasi prawilniacy xd
Kawałki z popowymi artystki miało wielu raperów, wielu zostało za to zjebanych, a ich kariery tak jak byly wysoko, tak są, a wciąż mozna powiedzieć, ze są takimi samymi lepszymi bądź mniej lepszymi raperami

0

@NaFazieHitman najpiękniejsze to są wydarzenia, nie zapomnę ich nigdy

2

@LuisSalvano juz Ci odpowiedziałem na ten temat, a to co napisałeś wyżej, to jest jakaś abstrakcja.

0

@LuisSalvano ile można sluchac tego samego? Przesluchalem wszystko co sie da od ero, przez jwp. Nawet nie chce mi sie gadac juz o tym, bo siedze w tym od wzgórza i scoobiedoo ya i pewnie jakbym niektórych rapsow z korzeni zaczął wymieniać, to polowa by sie zesrala, a ten truskul oldschool jest juz przeze mnie tak przeruchany ze mam dość i jak tylko to włączam to mi niedobrze. Idźmy z biegiem czasu, otworzmy sie na cos fajnego i świeżego, bo inaczej nic z nas nie zostanie. A Quebo i jego akcja To są Himalaje marketingu jak i twórczości szeroko pojętej na które nikt w tym kraju się nie dostanie przez najblizsze... 10lat?Czołówka EU rapu pomimo przerwy.

4

Dzisiejsi żołnierze to fejki. Prawdziwych wojen już nie ma. Prawdziwa wojna była na miecze, włócznie i kusze.

Taka luźna rozkmina co do ludzi mówiących co jest dziś rapem, a co nie :V

2

@Kamil92 Nie jestem sajko, ale jak ktoś pisze, że to co on robi to nie rap, to mi się chce śmiać. Bo takiej osobistości w rapie to my nie mieliśmy chyba nigdy jak on i powinniśmy go jako fani gatunku traktować coś na wzór Messi=piłka nożna :)

4

@Kamil92 Quebo nie nagrywa rapu. No kur*a xDDD To jak definiujesz rap kloszard

0

@amek555 Jest obecnie krindżowy z Fabijańskim :)

0

@tomono Byłaby beka, jakby to wszystko było ukartowane (wciąż), Fabijański dostaje od Quebo becel za "aktorzenie" jego przeciwnika i nakręcanie wojenki.
Dziwne jest to, że w piosenkach pojawia się Fabijański, Smokowski i pastiż Wojewódzkiego i akurat dziś jest Fabijański tutaj, Qubo będzie u Smoka w pt, a dziś Wojewódzki nagrywał z nim wywiad.
#illuminati.

2

Co ten Fabijański za cringe odstawia XDDDD?

0

@busquets5 Mi średnio siadło, może ze 4 utwory z całej płyty tak, że sobie będe zapętlał. Jeśli mam być szczery to RP bez mixu i masteringu lepiej mi siedzi i cały czas słucham :D

1

@macio_944 Kto grał w Rusta, ten się przy Fifie odpręża :)

3

@barcafan9512 W ciązy jesteś

4

Komentarz usunięty

1

@Arkon współczujmy wszystkim chłopom których baby będa chciały to z nimi oglądać :V

1

Przemyślenia z okazji posiadania zbyt dużej ilości wolnego czasu

Pewien przebieraniec idiota, grający wyzwoliciela i obrońcę narodu pod przykrywką jakiegoś munduru, gada głupie i manipulujące rzeczy, a ilość osób jaka go ogląda, wierzy bezgranicznie w to co on mówi i co gorsza popiera jest przytłaczająca.
Oczywiście debilne tezy tegoż to aktora są poddawane cały czas weryfikacji, a cóż lepiej weryfikuje niż czas - za każdym razem są obalane, jednak jego ŻOŁNIERZE wciąż, nie poddają wątpliwości jego nieomylność.

+prezydent zakładający Tik-Toka w chwili obecnej. Po epidemii trzeba się przeprowadzić, do ładniejszych zakątków świata :)

#związekjaszczurzy #wolnenietoperze

0

@jeyx77x polscy stand uperzy myslący, że są zabawni.. i te ich przykre czerstwe zarty LOL

1

Wieczne płakanie za tym co się kochało kiedyś, chociaż ten rap to było kurna to

0

@HansLanda nic głupszego dziś chyba nie przeczytam, niż porównanie Che do Hitlera.

0

@AssisMoreira Współczuwanko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?