SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NGTRX Za Luisa Enrique tak grali :)
0
@D10SLEO
1
@VamosGirl Mam ziomka, który ma firmę zajmującą się tym. Z tego co usłyszałem, w ciągu roku oszczędność na rachunkach kilkaset procent - pokazywał mi jakieś tabelki w excelach, gdzie za cały rok domek piętrowy na 3 osoby media wyniosły, żeby Cię nie skłamać 1000~1200zł. Te domy to przyszłość generalnie, ale w PL ludzie bardzo sceptycznie do tego typu konstrukcji z tego materiału podchodzą po tym co się wydarzyło 20 lat temu w związku z powodziami i wielką odbudową, ale nikt nie podaje przyczyn tamtejszego stanu rzeczy. Z tego co widzę i co słyszę, z czystym sumieniem mogę polecić, jak będzie potrzebne mniej powierzchowne info, to postaram się podpytać.
0
@SkN Ten profil na twitterze, to jest w ogóle jakiś turbo wysryw oparty na stereotypowym pitoleniu - które to jara zamknięte głowy.
14
Pierwsza wolna niedziela od pół roku - San Andreas będzie przechodzone ;]]]
1
@Kuczek polecam wstac o 5 i miec spokojna glowe ze zdazysz
1
@lukas10 No bezsens kompletny, miałem kupować bo myślałem że serio będzie coś konkretnego, ale jednak odpuszczam, bo cięższy zawsze wygra na tej gali i nie ma tu żadnej filozofii.
0
Ale gówno ta gala xDDDD
1
@darek60 Jak renkom odjol
6
@Vito9 do tego zielu i pazdan i lecimy po tryplecik, humor gituwa i utopia
0
@TheNekro94 Pompujo i pierwsi bedo plakać :>
0
@BigShaq kiedys z tego co kojarze mieli treningi w dzien meczu i zyli :)
0
@kingmati414 Nowy King Douglas leci
3
@Kuczek jebla idzie dostać?? Trzymajcie sie na tej fcbarcy
34
Messi: Coraz mniej skupiam się na zdobywaniu goli
Również Messi: 50 bramek w 2019
0
@cules100pro kiki keke
0
@TR3YWAY w grudniu moze :)
0
Jak wygląda sprawa z BDO, kiedy fakturę wystawiam na Słowacką firmę, a wysyłam na polski adres? Muszę rejestrować bdo na slowacji?
0
@El Ronaldinho Słuchają dzierlatki, jak pękają siatki
1
Nie dotrzesz do bazy moich braci po zapachu gandzi
2
@amanter kiedy on ostatnio byl zdrowy? A nawet jak byl to i tak kaszanił, co ty gadasz za głupoty. Chyba za duzo highlightsów na youtube
0
@masq to sie chyba zdziwisz :D
0
Mam obawy, że Setien będzie jeszcze większym dramatem niż Waldek.
1
@Avada Kedavra jak nauczysz się operować tym narzędziem jakim jest sarkazm, a nie wmawiać, że go użyłeś - mimo że nie - to wtedy na pewno go odnajde :)
0
@Avada Kedavra Jak z takiej rzeczy którą on powiedział, stworzyłeś powyższego wysrywa? :V
1
To teraz wszyscy głupio-mądrzy doświadczą co to znaczy Barcelona bez Suareza :) Dobrze, ze Fabregasa nie ma, bo juz bym dom obstawił kto na 9 :)
0
@ShawnC na klasyk?
1
Xavi za wczesnie. Mam nadzieje ze sie mylę, ale czarno to widzę :/
0
Moi ludzie to nie taternicy
ale na psychice mają Rysy
1
@norbi77 Już też bardziej bym w to uwierzył.