2

@NGTRX Za Luisa Enrique tak grali :)

0

1

@VamosGirl Mam ziomka, który ma firmę zajmującą się tym. Z tego co usłyszałem, w ciągu roku oszczędność na rachunkach kilkaset procent - pokazywał mi jakieś tabelki w excelach, gdzie za cały rok domek piętrowy na 3 osoby media wyniosły, żeby Cię nie skłamać 1000~1200zł. Te domy to przyszłość generalnie, ale w PL ludzie bardzo sceptycznie do tego typu konstrukcji z tego materiału podchodzą po tym co się wydarzyło 20 lat temu w związku z powodziami i wielką odbudową, ale nikt nie podaje przyczyn tamtejszego stanu rzeczy. Z tego co widzę i co słyszę, z czystym sumieniem mogę polecić, jak będzie potrzebne mniej powierzchowne info, to postaram się podpytać.

0

@SkN Ten profil na twitterze, to jest w ogóle jakiś turbo wysryw oparty na stereotypowym pitoleniu - które to jara zamknięte głowy.

14

Pierwsza wolna niedziela od pół roku - San Andreas będzie przechodzone ;]]]

1

@Kuczek polecam wstac o 5 i miec spokojna glowe ze zdazysz

1

@lukas10 No bezsens kompletny, miałem kupować bo myślałem że serio będzie coś konkretnego, ale jednak odpuszczam, bo cięższy zawsze wygra na tej gali i nie ma tu żadnej filozofii.

0

Ale gówno ta gala xDDDD

1

@darek60 Jak renkom odjol

6

@Vito9 do tego zielu i pazdan i lecimy po tryplecik, humor gituwa i utopia

0

@TheNekro94 Pompujo i pierwsi bedo plakać :>

0

@BigShaq kiedys z tego co kojarze mieli treningi w dzien meczu i zyli :)

0

@kingmati414 Nowy King Douglas leci

3

@Kuczek jebla idzie dostać?? Trzymajcie sie na tej fcbarcy

34

Messi: Coraz mniej skupiam się na zdobywaniu goli
Również Messi: 50 bramek w 2019

0

@cules100pro kiki keke

0

@TR3YWAY w grudniu moze :)

0

Jak wygląda sprawa z BDO, kiedy fakturę wystawiam na Słowacką firmę, a wysyłam na polski adres? Muszę rejestrować bdo na slowacji?

0

@El Ronaldinho Słuchają dzierlatki, jak pękają siatki

1

Nie dotrzesz do bazy moich braci po zapachu gandzi

2

@amanter kiedy on ostatnio byl zdrowy? A nawet jak byl to i tak kaszanił, co ty gadasz za głupoty. Chyba za duzo highlightsów na youtube

0

@masq to sie chyba zdziwisz :D

0

Mam obawy, że Setien będzie jeszcze większym dramatem niż Waldek.

1

@Avada Kedavra jak nauczysz się operować tym narzędziem jakim jest sarkazm, a nie wmawiać, że go użyłeś - mimo że nie - to wtedy na pewno go odnajde :)

0

@Avada Kedavra Jak z takiej rzeczy którą on powiedział, stworzyłeś powyższego wysrywa? :V

1

To teraz wszyscy głupio-mądrzy doświadczą co to znaczy Barcelona bez Suareza :) Dobrze, ze Fabregasa nie ma, bo juz bym dom obstawił kto na 9 :)

0

@ShawnC na klasyk?

1

Xavi za wczesnie. Mam nadzieje ze sie mylę, ale czarno to widzę :/

0

Moi ludzie to nie taternicy
ale na psychice mają Rysy

1

@norbi77 Już też bardziej bym w to uwierzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?